دکتر حمید سجاد دکتر حمید سجاد
نمایش نتایج: از 1 به 2 از 2

موضوع: ادای دینی هر چند کوچک به انجمن

پیش فرض ادای دینی هر چند کوچک به انجمن

با سلام
    با سلام

بعد از مدتها به انجمن بازگشتم تا در مورد این انجمن خبری تازه رو ارائه کنم.
    راستش رو بخواهید من سال قبل یه مقاله برای یکی از مجلات فرستادم. این مقاله با عنوان " نگاهي گذرا به انجمن هاي گفتگو ( فروم ها ) Forum" در مرداد ماه یعنی ماه قبل در این مجله چاپ شد.
    من در این مقاله با معرفی انجمن های مختلف سعی کردم که تجربه های خیلی کوچک خود را در زمینه این پدیده مفید اینترنت و البته جدید در ایران اشنا کنم.

در این مقاله قسمتی نیز در مورد انجمن ایران سلامت قرار دادم تا علاوه بر آشنایی بیشتر خوانندگان این مجله ، دین خود رو به انجمن ایران سلامت و مخصوصا دکتر حمید سجاد ادا کرده باشم.

بخشی از مقاله در زمینه انجمن ایران سلامت

ین انجمن که به صورت تخصصی به مسائل پزشکی می پردازد و مکانی بسیار مفید و جامع برای فارسی زبانان می باشد . انجمن های مختلف ایران سلامت مانند بخش مو و آرایش، مغز واعصاب، روانشناسی ،زنان و زایمان ، گوش حلق و بینی و .... پاسخ گوی بسیاری از مشکلات و سوالات شما در مورد مسائل پزشکی خواهد بود. همچنین شما می توانید از مقالات موجود در این انجمن ها نیز استفاده کنید.

از قابلیتهای مفید این انجمن حضور متخصصین عرصه سلامت و پزشکی جهت مشاوره و پاسخ دادن به سوالات و مشکلات اعضا می باشد.

آدرس انجمن های گتفگوی iransalamat :

www.forum.iransalamat.com

این مقاله در مجله "دانش و کامپیوتر" شماره مرداد ماه چاپ شده است.

سلام

ممنون از محبتتون من مقاله شما را دیدم

مسلما مقاله شما به گسترش فرهنگ استفاده از امکانات واقعی اینترنت کمک خواهد کرد
    نامه شما باعث دلگرمی من شد

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)