دکتر حمید سجاد دکتر حمید سجاد
نمایش نتایج: از 1 به 2 از 2

موضوع: چاقی

پیش فرض چاقی

با عرض سلام و خسته نباشید
    در خصوصی چاقی و نحوه ی کاهش وزن سوالاتی داشتم و البته مایلیم شرحی از وضعیت فعلی خود را در اختیارتات قرار دهم. بنده از مدت یک سال پیش علی رغم جلوگیری نکردن بار دار نشدم و پس از مدت 3 ماه به علت زیاد شدن موهای بدن و صورتم به پزشک متخصص غدد مراجعه کردم و ایشان هم سه دوره سیپروترون کامپاند و اسیپرنولاکتون برایم تجویز نمودند و این درجالی بود که وزن من از 57 کیلو در عرض 3 ماه به 69 کیلو رسید و قد بنده نیز 152 است و این وزن بسیار زیادی است، پس از آن به پزشک متخصص زنان مراجعه کردم که ایشان از تمامی سوابق پزشکی من مطلع هستند. و ایشان نیز داروهای از قبیل متفورمین، کلومیفن، مدروکسی پرژسترون و آمپولی دادند که نامش اصلا در خاطرم نیست و آقای دکتر فرموده بودند که این داروها ضمن لاغر کردنم باعث آمادگی و فعال شدن تخمدانها نیز می شوند اما پس از مصرف 1 ماه متفورمین چون این دارو اثرات سوء بسیاری برایم داشت پزشکم آن را قطع نموند و در طول این مدت نه لاغر شده ام و نه باردار ضمن این که یک ماه پیش نیز مجبور شدم عمل جراحی فتق انجام دهم و یک مش پورولن 15x15 نیز برایم گذاشته اند و توصیه شده هیچ گونه ورزشی تا 6 ماه انجام ندهم جز پیاده روی سبک. حال با توجه به نزدیک به 20 کیلو اضافه وزن می خواستم بدانم چه توصیه ای برای من دارید والبته خیلی از لینک ها را نمی توانم باز نمایم.
    متشکر از زحمات شما برای ایجاد و حمایت از این سایت مفید

شما سن خود را نگفته اید و چه مدت است که ازدواج کردید
    در مورد کاهش وزن
    بهترین کار تغییر نحوه زندگی و روش غذا خوردن شماست
    در مورد وضعیت اشتهای خود نیز صحبتی نکردید
    اگر ورزشهای سنگین برای شما منع شده میتوانید از نرمش های سبک و شنا و ورزشهای مشابه استفاده کنید
    و از رژیمهای غذایی با حداقل کالری استفاده کنید و اعتماد بنفس داشته باشید حتما کاهش وزن خواهید داشت

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع