دکتر حمید سجاد دکتر حمید سجاد
صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 1 به 10 از 14

موضوع: مجموعه پرسش و پاسخ در باره فیشر مقعد

پیش فرض مجموعه پرسش و پاسخ در باره فیشر مقعد

سلام آقای دکتر من حدود یکماه هست که عمل فیشر کردم و کنار مقعد بخیه خوردم که هنوز جای بخیه وقتی خودم رو تمیز میکنم درد دارم برای برطرف کردن درد چکار باید بکنم؟

اشکالی ندارد درست میشود نگران نباشید در لگن اب گرم بنشینید

پیش فرض درد مقعد

سلام آقای دکتر من حدود یکماه هست که عمل فیشر کردم و کنار مقعد بخیه خوردم که هنوز جای بخیه وقتی خودم رو تمیز میکنم درد دارم برای برطرف کردن درد چکار باید بکنم؟

نقل قول نوشته اصلی توسط fazel.m نمایش پست ها
    اشکالی ندارد درست میشود نگران نباشید در لگن اب گرم بنشینید

من حدود 10 ماه پیش عمل جراحی فیشر داشتم ولی بعد از عمل تا الان که 10 ماه میگذره احساس میکنم موقع اجابت مزاج بعی وقتها خونریزی دارم ولی خیلی کم ولی احساس درد اصلا ندارم. . یا اینکه قبل اینکه برای اجابت مزاج برم در حد خیلی کم بی اختیاری دارم .حتی کمی ترشح مایع زرد رنگ دارم. بعضی مواقع هم اطراف ناحیه مقعدم ملتهب است و همیشه ترشحی از مدفوع ناخواسته ترشح میکنه. می خواستم بپرسم دلیل این چیست؟

نقل قول نوشته اصلی توسط saied430 نمایش پست ها
    من حدود 10 ماه پیش عمل جراحی فیشر داشتم ولی بعد از عمل تا الان که 10 ماه میگذره احساس میکنم موقع اجابت مزاج بعی وقتها خونریزی دارم ولی خیلی کم ولی احساس درد اصلا ندارم. . یا اینکه قبل اینکه برای اجابت مزاج برم در حد خیلی کم بی اختیاری دارم .حتی کمی ترشح مایع زرد رنگ دارم. بعضی مواقع هم اطراف ناحیه مقعدم ملتهب است و همیشه ترشحی از مدفوع ناخواسته ترشح میکنه. می خواستم بپرسم دلیل این چیست؟
    در این جراحی قسمتی از عضله مقعد برش زده میشود که علائم مذکور را ایجاد میکند. معمولا پس 3 ماه علائم رفع میشود. برای بهبود سریعتر لازم است عضله مقعد را با منقبض وشل کردن تمرین داد تا بتدریج عملکرد خود را باز یابد

سلام

من بعداز عمل فیشری که انجام دادم مبتلا به گازمعده زیادی شدم اگه راه حلی برای رهایی ازاین هست راهنمایی بفرمایید

نقل قول نوشته اصلی توسط sam007 نمایش پست ها
    سلام

من بعداز عمل فیشری که انجام دادم مبتلا به گازمعده زیادی شدم اگه راه حلی برای رهایی ازاین هست راهنمایی بفرمایید
    به احتمال زیاد بعلت آنتی بیوتیک بیوتیک هائی است که مصرف کرده اید و یا بعلت التهاب معده است

پیش فرض لطفا راهنماییم کنید

سلام آقای دکتر خسته نباشید من فیشر یا شقاق در اول مقعد سمت چپ داشتم که قبل از جراحی درد من در سمت چپ بود ولی نمی دانم چرا بعد از جراحی فیشر درد مقعد من در سمت راست است آیا این حالت طبیعی است

نقل قول نوشته اصلی توسط kianaz نمایش پست ها
    سلام آقای دکتر خسته نباشید من فیشر یا شقاق در اول مقعد سمت چپ داشتم که قبل از جراحی درد من در سمت چپ بود ولی نمی دانم چرا بعد از جراحی فیشر درد مقعد من در سمت راست است آیا این حالت طبیعی است
    به احتمال قوی نه طرف راست بوده نه طرف راست فیشر شما یا در بالا یا در پائین بوده و ممکن است در هنگام عمل کارهای جراحی در قسمت راست ویا چپ هم انجام شده

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)