دکتر حمید سجاد دکتر حمید سجاد
نمایش نتایج: از 1 به 9 از 9

موضوع: آيا من حامله ام؟

پیش فرض آيا من حامله ام؟

سلام.
    من حدود 3 روز پيش با دوست پسرم سكس داشتم و بعد از اون خيلي كم(به اندازه 1-2 قطره) خونريزي داشتم. به علاوه اون روز روز تخمك گذاري من هم بود و من از روز بعدش حالت تهوع و كمردرد دارم. مي خواستم ببينم اين حالت تهوع و كمردرد ميتونه مربوط به بارداري باشه (چون من شنيده بودم اين علايم حداقل بعد از يك ماه اوله) . و اگه مربوط به بارداري نيست علتش چيه؟ در ضمن مايع مني اصلاً در محدوده واژن ريخته نشده بود.
    خواهش مي كنم زودتر جواب بديد.

اون تهوع و کمر درد تون مربوط به بارداری نیست.. در چند هفته اول علامت بالینی قابل توجهی ناشی از بارداری نداریم.. به جز
    نبودن پریود... بعضی خانمها موقع تخمک گذاری دچار مشکلات عمومی میشن که بهش میگن.. میتل اشمرز..

اگه مایع منی فقط روی دستگاه تناسلی خارجی زنان ریخته شده باشه .. احتمال بارداری وجود نداره.. اما ندرتا چنین چیزی دیده شده.. روی هم رفته به نظر نمیاد شما باردار باشید..

عضو تحریریه علمی ایران سلامت

فیسبوک من
    کلیک کنید

سلام
    من 23 سالمه 2 ماه ازدواج کردم و همسرم از کاندوم استفاده میکنه. فکر میکنیم که یکی از سکس هامون تو مدت تخمک گذاری بوده البته کلا چون دوران عادتم بسیار نا منظمه نمیتونم به صورت دقیق بگم اما اول سکس بدونه کاندوم بود اما بعدش با کاندوم بود .چند روز بعدش 2 تا لکه خون دیدم و نصفه شب دل درد خیالی بدی گرفتم اما بعد از 2.3 ساعت خوب شد.
    22 باید عادت میشدم اما هنوز عادت نشودم چون خیلی استرس داشتم دیروز از بی بی چک استفاده کردم منفی بود
    میخواستم ببینم ممکنه من حامله باشیم؟؟
    اگه نه دلیل این تاخیر عادتم جیه؟؟ و اون 2 لکه خون؟؟
    ممنون

درتاخیر پریود در روشهای نامطمین پیشگیری از بارداری احتمال بارداری وجود دارد
    فقط باتست خونی بتا اچ س ژ ویا پریود میتوان از باردار نبودن مطمین شد
    مواقع مشکوک تا 72 ساعت بعد از تماس ازروش قرص اورژانسی استفاده کنید(درهرسیکل فقط یکبار)
    کاندوم باید از اول تماس مورد استفاده قرار گیرد چون ممکن است در مایع اولیه مردانه هم ممکن است اسپرم وجود داشته باشد

فیسبوک من
    کلیک کنید

با تشکر از پاسخگوییتون یعنی بی بی چکی که استفاده کردم نا مطمئن هست؟؟
    اما من تو بعضی از تایپکایی که خوندم گفتن بعد از 23 روز از تاریخ عادت جواب درستی میده منم تو همین تاریخ استفاده کردم

نقل قول نوشته اصلی توسط sadeqi نمایش پست ها
    با تشکر از پاسخگوییتون یعنی بی بی چکی که استفاده کردم نا مطمئن هست؟؟
    اما من تو بعضی از تایپکایی که خوندم گفتن بعد از 23 روز از تاریخ عادت جواب درستی میده منم تو همین تاریخ استفاده کردم
    جواب بی بی چک مطمئن هست. چون قاعدگی شما منظم نیست اون 23 روز در مورد شما صادق نیست. به همین دلیل 2 هفته دیگه هم تست رو تکرار کنید اگر منفی بود حامله نیستید.

با سلام و عرض ادب
    من و همسرم تصمیم به بارداری گرفتیم و این ماه از قبل از شروع تخمک گذاری ( تقریبا 1 هفته قبل ) تا یک هفته بعد از با هم نزدیکی داشتیم . من ماه پیش یعنی فروردین ماه روز 29 عادت ماهانه شدم ، اما تا به امروز که 8 خرداد هست هنوز از عادت ماهانه من خبری نیست، البته من عادت ماهانه ام منظم نیست یعنی عقب می اندازم البته نه این قدر زیاد ، مثلا 2-4 روز.... البته شایان ذکر هست که هم سینه هام سفت شدن و درد بسیار دارن و همچنین درد کمر و زیر دل ( کم ) مثل درد کم پریود دارم ... آیا میتونه علائم حاملگی باشه ؟

اثبات بارداری فقط با تست بی بی چک ویا بتا اچ سی جی معلوم می شود

نقل قول نوشته اصلی توسط shiva63 نمایش پست ها
    با سلام و عرض ادب
    من و همسرم تصمیم به بارداری گرفتیم و این ماه از قبل از شروع تخمک گذاری ( تقریبا 1 هفته قبل ) تا یک هفته بعد از با هم نزدیکی داشتیم . من ماه پیش یعنی فروردین ماه روز 29 عادت ماهانه شدم ، اما تا به امروز که 8 خرداد هست هنوز از عادت ماهانه من خبری نیست، البته من عادت ماهانه ام منظم نیست یعنی عقب می اندازم البته نه این قدر زیاد ، مثلا 2-4 روز.... البته شایان ذکر هست که هم سینه هام سفت شدن و درد بسیار دارن و همچنین درد کمر و زیر دل ( کم ) مثل درد کم پریود دارم ... آیا میتونه علائم حاملگی باشه ؟
    زمان تخمک گذاری قاعدگی های نامنظم رو نمیشه حدس زد. اگر مقاربت داشتید بهتره تست بارداری رو به فواصل 2 هفته تا 2 بار انجام دهید. نه با اون علائم و نه با نبودن قاعدگی نمیشه در مورد حامله بودن یا نبودن شما نظر داد.

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)