دکتر حمید سجاد دکتر حمید سجاد
صفحه 3 از 15 نخستنخست 1234513 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 21 به 30 از 143

موضوع: آیا حاضرید عضوی از بدن خود را اهدا کنید؟

آفزين بر اين زنان و مردان انسان دوست .اما 99% بعد از مرگ اعطا کننده هستند نه در قيد حيات !! بله منم بطور رايگان حاضرم چه در قيد حيا ت وچه بعد ارمرگ .اما من دراينکارم شرط گذاشتم :1- گيرنده آدمی از طبقه فقير و يا متوسط باشد (البته مريض و درد پولدار و فقيرنداره , اما پولدار توان خارج رفتن و خريد عضو مورد نياز را دارنددر هند وايران اعضای بدن ميفروشند). 2- نا شنا س باشم (برای طرفين) مليت و مذهب فرقی برام نداره و تا حالهم يک کليه دادم و 2 مغز استخوان بس از مرگم هرچه لازم هست استفاده کنند

کلیه 72 ساعت، کبد 18 ساعت، قلب 5 ساعت و لوزالمعده 20 ساعت استخوانها ده یا پانزده سال حتی صد سال ....؟؟؟
    بلی این اجزای مادی همه اش در قید زمان اند و فرسودگی آنها را زمان مشخص میکند.
    صرف روح انسان است که خارج از قید زمان و مکان است وهمیشه جاویدانی خواهند بود....

من حاضرم اجزای وجودم را به نیازمندان بدهم، وعقیده دارم که بعد از مرگ اگرحس کنیم زنده هستیم، این همان روح مان خواهند بود که احساس زنده بودن خواهد کرد نه جسم مان

تتها کسانی که در عمرم بمن کمک بی چشمداشت کرده اند مادر، خواهر و همسرم بوده اند. با کسانی کار کررده ام که برايشان،عليرغم شايستگی و توانايی و سختکوشيهايم تتها ابزار پيشرفت خود و نور چشميهايشان بوده ام، فروشنده اتومبيلم سرم را کلاه گذاشت و آن ديگری برای 10 دلار در خيابان رويم چاقو کشيد. از انسانها متنفر نيستم ولی تنها بهمان 4نفر حاضر به اهدای عضو هستم. همين.

سلام خدمت تمام عزيزان.
    به نظر بنده . اگر من باشم جحان باشد اکر من نباشم جحان نباشد.
    چيزی که خداوند ميخواهد حمان ميشود بدون امر خداوند يک برگ درخت هم از درخت خطا نميخورد.
    بنده خودم فعلا به يک مرزی مواجه ام که هيج نميدانم زنده ميمانم ويا ميميرم.
    نيم روی بنده از کار مانده است يک چشم بنده 24 ساعت باز است.شايد باور نکنيد مگر حقيقد دارد.مگر به هر حال ميگويم چيزی که کار خدا باشد.ازشما عزيزان ميخواهم فقد يک بار از خداوند ارزوی شفاع برای بنده کنيد .خدا نگهدار.

سلام .حاضرم يكي ازكليه هاي خودم رادرزمان حيات وسايراعضاي بدنم رابعدازمرگم به هركسي كه احتياج داشته باشددرسرتاسردنيااهداكنم

در زمان زنده بودن تنها عضو قابل انتقال فكر مي كنم كليه و قطعه اي از كبد هست كه در صورت نياز بله اينكار رو انجام ميدم ساير رو در زمان مزگ بذون مشكل اهدا مي كنم

با سالم
    با تمام وجود اگر من مرگ مغزی بشم چرا که نه
    در صورت مردن من مطلقا هیچ کدام از اندام دیگر بدرد من نمی خورد
    ولی اگر بدر کسی دیگر بخورد حتما باید در اختیار او قرار گیر

بلی چرا نه

.بنــــــــــی آدم اعضای یکدیگرند
    که در آفــــــــرینش زیک گوهرند
    چو عضوی به درد آورد روزگار
    دگـــــــــــر عضوها را نماند قرار
    تو كز محنت ديگــــران بي غمي }
    نشايد كـه نامت نهنـد آدمي} سعدی

از کسانی که مایل به اهدا عضو بعد از مرگ مغزی نیستند خواهش میکنم یک لحظه خودشون رو جای کسی بگذارند که برای زنده موندن نیاز به پیوند عضو داره... این اتفاق میتونه برای هر کدوم از ما بیفته...

از شما هم میخواهم که برای کسانی که اطلاع ندارند تفاوت مرگ مغزی (بدون بازگشت) و کما (برگشت پذیر) رو بیشتر توضیح بدهید...

بعد از مرگ بلي...قبل از مرگ نخير ني.....مليونها انسان ميمرد چه فرق ميکند که مليون و يک شود.مرگ حتمی است نبايد تشويش داشت

صفحه 3 از 15 نخستنخست 1234513 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)