کاربر گرامی

این بخش صرفا جهت اظهار نظر در باره کلیه خدمات سایت اختصاص داده شده تا بتونیم از نقطه نظرات و پیشنهادات
و انتقادات شما به عنوان feedback استفاده کنیم و سایت رو هر روز از روز قبل بهتر و بهتر کنیم. چون بعضی از کاربران تا بحال در تالار ثبت نام نکرده اند.. ولی در عین حال خواننده مطالب ما هستند.. و ممکنه بخوان در باره قسمتی از سایت و یا سرویس بخصوصی اظهار نظر کنند.. لذا نیازی ندیدیم که برای اظهار نظر در این بخش هم ... حتما ثبت نام بشه. ضمن اینکه چون بعضی از کاربران تابحال فعالیت خوبی در سایت داشته اند و به نوعی شناخته شده اند.. ممکنه تمایل نداشته باشند که با شناسه خودشون اظهار نظر کنند.. لذا این امکان رو برای این منظور نیز مهیا کردیم تا بطور کلی همه بتونن آزادانه حرفشونو بزنند. اما دیگه قابل قبول نیست که کاربری بدون ثبت نام بخواد سوال طبی بپرسه یا اینکه بخواد جواب بقیه رو بده. به همین منظور چنانچه مشاهده بشه که فردی به عنوان مهمان سوال طبی پرسیده بلادرنگ اون سوال حذف میشه.
این لینک رو هم عمدا تهیه کردم.. تا اگه کاربری اعتراض کرد که چرا سوال من حذف شده.. بهش بگم که قبلا در اینباره صحبت کردیم. از همکاری شما تشکر میکنم