جستجو در سایت توسط گوگل

View RSS Feed

azade1992

خرید آنلاین یونولیت

Rate this Entry
by , 09-Mar-2020 at 12:59 (468 بازدید)
چندسالی است، که مایعی سفید رنگ به نام پلی استایرن به عنوان مواد اولیه وارد کارخانه‌های تولیدکننده عایق‌های حرارتی، صوتی، رطوبتی و... شده‌ است. این محصولات در دو نوع که به برخی از آن‌ها یونولیت ورقه‌ای و به برخی دیگری یونولیت بسته بندی می‌گویند، تولید می‌شوند و در صنعت‌های مختلفی کاربردهای فراوانی دارند.

بسیاری از افراد این روزها خرید آنلاین یونولیت را به خرید حضوری از طریق فروشگاه‌های مربوطه ترجیح می‌دهند، از این رو شما نیز بهتر است، ساده‌ترین روش ممکن را در پیش بگیرید و خرید آنلاین یونولیت را از طریق سایت ایران ورق و دیگر سایت‌های معتبر انجام دهید.

پلی استایرن که خود یک ماده اولیه برای تولید یونولیت است، در طی یک فرآیند شیمیایی به دست می‌آید و در چهار مدل معمولی، مقاوم، انبساطی و اکسترود شده تولید و ارائه می‌شود. به پلی استایرن انبساطی در ایران، یونولیت و یا همان پلاستوفوم گفته می‌شود، که یک پلیمر سفید رنگ است. این ترموپلاستیک‌ها در زمینه‌های مختلفی کاربرد دارند، که از معمول‌ترین این کاربردها می‌توان به ضد ضربه و ضد حریق بودن یونولیت اشاره کرد، که علاوه بر این موارد عایق‌های بسیار خوبی برای سرما، گرما، رطوبت و صدا هستند، که صنعت بسته بندی به دلیل ضربه گیر بودن یونولیت، جایگاه ویژه‌ای را به این محصول اختصاص داده است.
ادامه در: خرید آنلاین یونولیت
کلیدواژه: هیچکدام ویرایش کلیدواژه
Categories
Uncategorized

Comments

تبلیغات متنی
گیفت کارت
تبلیغات در ایران سلامت