جستجو در سایت توسط گوگل

نمایش نتایج 1 تا 2 از 2 مجموع

موضوع: سوزش زبان

kambiz.a آفلاین است تازه وارد

پیشفرض سوزش زبان

سلام
    سوزش زبان من زمانی شروع شد که از دوچرخه سواری (تنفس شدید از دهان) و کشیدن قلیون (1بار بعد از چند ماه) برگشتم الان حدود 10 روزه احساس بدی دارم روی زبانم مثل خوردن آبجوش و سوختن زبان میمونه از میرتکس هم استفاده کردم ثمری نداشت دکتر نرفتم اما کسی که توی داروخونه بود و میرتکسو داد گفت قارچی شده! در ضمن کم خون هم هستم و دهانم قبلا از این موضوع به شدت بو میداد
    تقریبا زبانم به رنگ سفید در آمده البته تغییر چندانی حس نمیکنم فقط اگر زبانم در مسیر باد قرار بگیره سوزش بیشتری داره و احساس خشکی هم میکنه علائم قارچ چیست؟
    چه راهی پیشنهاد میکنید برای درمان این سوزش

دکتر سید حمید سجاد آفلاین است مدیر کل سایت
    موقعیت
    تهران
    Blog Entries
    3

پیشفرض

سوزش زبان در حد 7 به 1 در خانم ها وجود داره و عمدتا هم در خانم های یایسه... با اینحال اگر دچار این مشکل شده اید بد نیست اول به دلائل اون توجه کنید.

دیابت - قارچ دهان - خشکی دهان - مصرف بعضی از داروها مثل مدر ها - تغییرات خونی مثل وجود کم خونی -
    تغییرات تغذیه ای مثل کمبود بعضی از ویتامین ها - رفلاکس مری به معده - آلرژی به بعضی از غذا ها و حتی به خمیر دندان - زبان جغرافیائی - بیماریهای دندان - عفونت های مزمن - مسائل روحی روانی - مصرف سیگار - سرطان دهان از جمله آنها هستند. بنا بر این بهتره به پزشک متخصص گوش و حلق و بینی مراجعه کنید تا تشخیص بزارن...

اگر به قارچ دهان مشکوک هستید می تونید از این اطلاعات برای مقایسه با مشکل خودتون استفاده کنید
    مشكل كانديدياز دهاني (برفك)
    مشكل كانديدياز دهاني (برفك)

سوزش دهان و زبان
    سوزش دهان و زبان

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

علاقه مندي ها (Bookmarks)

علاقه مندي ها (Bookmarks)

قوانین ارسال

• نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
  • نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
  • نمی توانید فایل پیوست ضمیمه کنید
  • نمی توانید نوشته خود را ویرایش کنید
  •  
تبلیغات در ایران سلامت