جستجو در سایت توسط گوگل

صفحه 1 از 4 123 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج 1 تا 10 از 33 مجموع

موضوع: گزارشهائی از مردان و زنان با همت بلند

دکتر نادر آفلاین است مدیر کل انجمن ها
    موقعیت
    آمریکا

پیشفرض گزارشهائی از مردان و زنان با همت بلند

دکتر 100 ساله بعد از انجام 18000 زایمان هنوز کار می‌کند

دکتری که در طول دوران کاری 60 ساله‌اش بیش از 18000 نوزاد را به دنیا آورده است، در سن 100 سالگی هنوز کار می‌کند.

به نوشته دیلی تلگراف دکتر والتر واتسون که به نام "بابا دکتر" مشهور شده است، در طول 63 سال کارش به عنوان متخصص زایمان در هنگام تولد سه نسل از خانواده‌ها از پدرومادر بزرگ‌ها گرفته تا نوه‌ها حضور داشته است.

تصور می‌شود این دکتر اهل شهر آگوستا در ایالت جورجیای آمریکا مسن‌ترین پزشک در حال طبابت در جهان باشد.

در میان بیماران او خانم سابرا آلن 77 ساله هم هست که 59 ساله است برای درمان به نزد دکتر واتسون می‌رود. همه 17 عضو خانواده او را دکتر واتسون به دنیا آورده است.
    خانم آلن می‌گوید: "او همه پنج فرزند و دوازده نوه مرا هب دنیا آورده است. او نظیر ندارد، بهترین است."

دکتر واتسون که هنوز هر روز به سر کار می‌رود، می‌گوید: "هیچ نیز مانند شاهد بودن معجزه حیات شگفت‌آور نیست."مشکل این است که من زایمان‌هایی را که با عارضه همراه بودند، را خیلی واضح‌تر از آنهایی که به راحتی انجام شده‌اند، به یاد می‌آورم. هنگامی شما چند هزار زایمان انجام می‌دهید، خاطرات آنها در ذهن آدم مخلوط می‌‌شود."

دکتر واتسون در در آستانه جنگ جهانی دوم مدرک خود را دریافت کرد، و در جنگ جهانی دوم و جنگ کره خدمت کرد. پس از پایان جنگ به زادگاهش جورجیا برگشت و طبابت و زندگی مشترک 65 ساله را با زنش اودری آغاز کرد.

او می‌گوید:"ساعت یک ربع به هفت از خواب بلند می‌شوم، صبحانه می‌خورم و ساعت 8.5 در بیمارستان هستم. وقتی بینایی‌ام ضعیف شد، دیگر انجام زایمان را متوقف کردم.اما هنوز مانند همیشه به ایستگاه پرستاری و اتاق‌های عمل سر می‌زنم."

نام دکتر واتسون به مرکز زنان در بیمارستان دانشگاهی در شهر آگوستا داده شده و مجسمه‌ای برنزی که او کودک تازه به دنیاآمد‌ه‌ای را در دست دارد، ساخته شده است.
    دکتر و اتسون همکارش در همان بیمارستان، دکتر مایکل مکداناف را که از لحاظ سنی نوه او به حساب می‌آید، به دنیا آورده است.

دکتر داناف می‌گوید: "هیچ کس اخلاق کاری او را ندارد. او حتی قبل از آنکه استفاده از پیجر معمول شود- همیشه به راحتی در دسترس بود، چرا که یا در بیمارستان بود یا درخانه یا در کلیسا."

دکتر واتسون می‌گوید علیرغم اینکه آرتریت خفیفی دارد و بینایی و شنوایی‌اش ضعیف شده است، برنامه‌ای برای بازنشستگی ندارد.

او می‌گوید: "من عاشق پزشکی هستم و عاشق ارتباط داشتن با مردم."

بر اساس رکوردها، دکتر واتسون در حال حاضر سالمند ترین پزشک در حال طبایت است.
    رکورد دار قبلی دکتر لیلا دنمارک، او هم اهل جورجیا، بود که تا سن 102 سالگی در سال 2000 به طبابت ادامه داد.

به نقل از همشهری
    عضو تحریریه علمی ایران سلامت

موقعیت
    آمریکا

پیشفرض

فوق لیسانس در 98 سالگی
    یک زن آمریکایی رکورد ویژه ای ر ابرای خود ثبت کرد و آن دریافت مدرک دانشگاهی فوق لیسانس در سن 98 سالگی است.

به گزارش "تابناک" و به نقل از "سی ان ان"، خانم "نولا اوکس " در خواست ثبت نام در اولین ترم دوره دکترا در پائیز آینده را نیز ارائه داده و امیدوار است مقامات دانشگاه با این درخواست موافقت کنند.

"نولا" لقب "مسن ترین فارغ التحصیل با 15 نوه" را به نام خود ثبت کرده است.

وی در 95 سالگی دانشنامه لیسانس خود را از دانشگاه " فورت هایس " آمریکا دریافت کرد.

به نقل از تابناک

موقعیت
    آمریکا

پیشفرض

مادربزرگ ۸۲ ساله برای نوشتن سه رمان قرارداد بست

این مادربزرگ در پاییز امسال تئاتر ریچارد سوم را روی صحنه خواهد برد

زن ۸۲ ساله ای که برای نوشتن سه رمان به هم پیوسته قرارداد بسته است، شاید بیش از هرکس دیگری باور دارد که " هیچ وقت برای هیچ کاری دیر نیست."

میرا استنفورد اسمیت قرارداد نوشتن یک سه گانه داستانی را با انتشارات هونو (Honno) امضا کرده است.

او در این سه رمان به نقل داستان رقابت میان ویلیام شکسپیر و کریستوفر مالرو، شاعر و خالق منظومه دکتر فاستوس که همدوره شکسپیر بوده، می پردازد.

این مادربزرگ که متولد شهر برایتون است و در هولیهد، در شمال ولز زندگی می کند، گفت که از شنیدن خبر تمایل ناشر با بستن این قرارداد زبانش بند آمده بود.

خانم اسمیت که همیشه به داستان نویسی علاقه داشته، بعد از اینکه داستان کودکانه کوتاهی را برای رادیو بی بی سی در ولز فرستاد و بازخورد مثبتی از آن گرفت، برای نوشتن رمان انگیزه پیدا کرد.

میرا استنفورد اسمیت گفت که بعد از اینکه دستنویس اولین رمانش را برای ناشر فرستاده، انتظار شنیدن واکنش مثبت ناشر را نداشته است.

او گفت: "منتظر بودم دستنویسم را رد کنند و برایم پس بفرستند."

"وقتی زنگ زدند و گفتند حاضرند قرارداد ببندند، مجبور شدم گوشی را بگذارم و دوباره بهشان زنگ بزنم چون خیلی جا خورده بودم."

جلد اول این سه گانه دروغ بزرگ نام دارد.

دروغ بزرگ داستان پسری ۱۶ ساله به نام نیک است که همراه گروهی بازیگر تئاتر به لندن می آید، آنجا از گروه جدا می شود و مورد توجه کریستوفر مالرو قرار می گیرد.

خانم استنفورد اسمیت در مدرسه موسیقی و هنرهای نمایشی گیلدهال تحصیل کرد و سپس به دنیای تئاتر پا گذاشت. در لندن با کارگردان هایی از جمله سر تایرون گاتری همکاری کرد.

او سپس مدتی به تدریس و کارگردانی روی آورد و وقتی به قول خودش "بازنشسته" شد، در انگلسی ولز موسسه ای تاسیس کرد و به تدریس و کارگردانی پرداخت.

حالا نخستین جلد از این سه گانه چاپ شده است.

این زن ۸۲ ساله می گوید: "خیلی لذتبخش بود وقتی کتابم را توی دستم گرفتم."

"دوباره خواندمش. این بار برای اینکه لذت ببرم. اینکه کتاب خودم را در دست گرفته بودم، و اینکه کلمه های خودم توی دستم بود، شگفت زده ام کرده بود."

میرا استنفورد اسمیت هنوز در موسسه اش تدریس و کارگردانی می کند و پاییز امسال نمایشنامه ریچارد سوم را روی صحنه خواهد برد.

او می گوید: "حالا کتابم را گذاشته ام توی کتابخانه ام، کنار کتاب های نویسندگان محبوبم، و جای دو کتاب بعدی ام را کنارش خالی نگه داشته ام."

بی بی سی

موقعیت
    آمریکا

پیشفرض

جدال استفن ‌هاوکينگ با als
    http://forum.iransalamat.com/showthr...ed=1#post67400

موقعیت
    آمریکا

پیشفرض

هيچ وقت براي شروع دير نيست

در 61 سالگي، وقتي والي بلوم آماده بازنشستگي بود ماشين و خانه‌اش را به رهن گذاشت تا بتواند کارخانه ملي بستني‌سازي‌‌اش را راه‌اندازي کند....

در 72 سالگي پاپي‌بريدجر به‌عنوان يک شيميدان از بازنشستگي‌اش خسته شد و 250 هزار دلار پس‌اندازش را صرف خريدن لابراتواري کرد که خودش و فرزندان‌اش بتوانند در آن کار کنند. وکيل ليندا رميس کاتس حرفه‌اي را شروع کرد که هميشه خودش را در آن موقعيت تصور مي‌کرده و هنگامي که معلوم شد سرطان دارد از وکالت دست کشيد و حرفه «فروش غذاها و هداياي مخصوص» مورد علاقه‌اش را در سن 50 سالگي شروع کرد. موسسان شرکت‌هاي مختلف که در سن بالا شروع کرده‌اند از افراد جوان موفق‌تر ظاهر شده‌اند زيرا افراد در نيمه دوم زندگي نظر مثبت‌تري نسبت به زندگي دارند، صبورترند، از مهارت بيشتري براي حل مشکلات برخوردارند و همچنين نسبت به جوان‌ترها روابط بيشتري دارند و مهارت بيشتري براي ايجاد شبکه روابط دارند. و حالا اسامي موسسان شرکت‌هاي موفقي که نشان مي‌دهند هيچ‌گاه براي موفق شدن دير نيست:

• ري کروک: او يک ماشين جابه‌جايي شير داشت و 52 ساله بود که اولين رستوران مک‌دونالد خودش را در 1961 ميلادي در دس‌پلينز باز کرد. او کارش را گسترش داد و در 58 سالگي مک‌دونالد را از برادران مک‌دونالد خريد و شعبه‌هاي بيشتري از رستوران‌اش را باز کرد.

• گرندماموزز: او 76 ساله بود که بدون آموزش‌هاي تکنيکي شروع به نقاشي با رنگ روغن کرد. او کشاورزي بود که به دليل آرتروزش ديگر نمي‌توانست از دست‌هايش براي کشاورزي استفاده کند. يک سال بعد در 1939 ميلادي بعضي از تابلوهايش در موزه مدرن هنر در نيويورک به نمايش گذاشته شد.

• آرماند هامر: در 58 سالگي بازنشسته شد ولي در همان موقع متقاعد شد که در شرکت نفت خام غربي که در وضعيت بحراني مالي قرار داشت بماند و خيلي زود به‌‌عنوان رييس کمپاني، آن را به يکي از بزرگ‌ترين کمپاني‌هاي نفت جهان تبديل کرد.

هفته نامه سلامت

موقعیت
    آمریکا

پیشفرض بازگشت مرد 100 ساله هندي به دانشگاه!

بازگشت مرد 100 ساله هندي به دانشگاه!

«بولارام داس» كه يك مرد 100 ساله هندي است، قصد دارد در دوره دكتراي دانشگاه «گاندي» در شمال شرق ايالت «آسام» در هندوستان شركت كند.

يك مرد 100 ساله آزادي‌خواه هندي قصد دارد بار ديگر به دانشگاه باز گردد و ادامه تحصيل دهد.

به گزارش ايسنا) «بولارام داس» كه يك مرد 100 ساله هندي است، قصد دارد در دوره دكتراي دانشگاه «گاندي» در شمال شرق ايالت «آسام» در هندوستان شركت كند.

به همين دليل، رسانه‌هاي دولتي اين كشور او را كهنسال‌ترين دانشجوي اين دانشگاه خوانده‌اند.

اين مرد 100 ساله كه پيش از اين به عنوان معلم، وكيل، قاضي و امين دادگاه فعاليت مي‌كرده است، قصد دارد در رشته حقوق تحصيل كند.

به گزارش ايسنا‌ به نقل از پايگاه اطلاع‌رساني تلگراف، اين مرد از آزادي‌خواهان هندوستان از استعمار انگليس است.

موقعیت
    آمریکا

پیشفرض سالمندترين زن كوهنورد جهان

كي لوكلر، 61 ساله سالمندترين خانمي است كه توانسته تاكنون 7 قله را فتح كند و وقتي از تجربيات شگفت‌انگيزش صحبت مي‌كند انگار از ساده‌ترين كارهاي روزمره سخن مي‌گويد. «از سر اشتياق كوهنوردي مي‌كنم نه به قصد هدفي خاص حتي نمي‌دانستم پيرترين زن كوهنوردم.»
    7 قله‌ از بلندترين قله‌هاي جهان كه اين خانم موفق به فتح آنها شده قله كليمانجارو در تانزانيا، دنالي در آلاسكا، البروز در روسيه، آكونكاگوا در آرژانتين، هرم كارستتر در اندونزي، اورست در نپال و ونيسون در آنتراكتيك است. 23 مي سال 2009 كي لوكلر اورست را فتح كرد. اين خانم 61ساله پس از فتح 7 قله دومين زني است كه در اين رده سني موفق شده به ارتفاع 29035 متري صعود كند. «وقتي به قله رسيديم، ابرها اطرافمان را احاطه كرده بودند و قادر به ديدن هيچ چيز نبوديم. فقط زمين ديده مي‌شد. حس كردم روي سقف جهان ايستاده‌ام. به قدري جادويي بود كه نمي‌توانم آن را توصيف كنم.» نكته جالب اينجاست كه اين خانم كه همراه با همسرش در واشنگتن زندگي مي‌كند تا 51 سالگي هرگز كوهنوردي نكرده بود. ماجرا از جايي شروع مي‌شود كه او داستان فتح كوه Rainier توسط پسرش كه 14 هزار متر ارتفاع دارد را براي يكي از دوستان تعريف مي‌كند و دوست او وقتي اشتياق او را مي‌بيند از خانم لوكلر مي‌خواهد در مدرسه كوهنوردي spokano اسم‌نويسي كند. كي لوكلر به پيشنهاد اين دوست عمل مي‌كند و تكنيك‌هاي كوهنوردي را مي‌آموزد و نكته جالب اينكه در همين كلاس‌هاست كه بر ترس خود از بلندي و ارتفاع غلبه مي‌كند. «حتي فكرش را هم نمي‌كردم بعد از 50 سالگي بخواهم از يك تپه بالا بروم چه برسد به كوه. هميشه از ارتفاع ترس داشتم. اول براي غلبه بر ترسم از كوه بالا رفتم اما حالا منافع بسياري از كوهنوردي عايدم شده است.» در سال 2001 كي لوكلر همراه همسر و پسرش به آفريقا سفر كرده و قلبه كليمانجارو را فتح كرد. بعد از آن بود كه به پيشنهاد يكي از دوستان تصميم به فتح 6 قله ديگر گرفت. در ماه اوت سال 2002 قله البروز، در ماه ژانويه سال 2003 آكونكاگوا، در سال 2004 ونيسون و دنالي و در نهايت اورست را فتح كرد. بين فتح ساير قله‌ها و اورست تقريبا 4 سال فاصله افتاد. دليل آن هم ابتلاي لوكلر به آريتمي يا نامنظمي ضربان قلب و همچنين بدي آب و هوا بود اما در نهايت لوكلر بر مشكلات فائق شد. لوكلر در مورد فتح آخرين قله مي‌گويد: «وقتي به بالاي قله اورست رسيديم برخلاف تصور بسياري از افراد به جاي اينكه حمامي گرم بگيريم يا چيزي بخوريم به كمپ برگشتيم و كمي استراحت كرديم تا 14 هزار متر به پايين برگرديم اما توفاني شديد گرفت كه مي‌توانست چادرها را از جا بكند. برخي از همراهانمان زخمي شدند و با هلي‌كوپتر به پايين بازگشتند. گروهي ديگر نيز به دليل خستگي بسيار ترجيح دادند سوار هلي‌كوپتر شوند اما من و همسرم به جاي پرداخت 3 هزار دلار به هلي‌كوپتر تصميم گرفتيم پياده برگرديم. البته اين به آن معني نيست كه ما خست به خرج داديم. هر فردي از موفقيت يك تعبير مختلف دارد. براي برخي‌ها پول درآوردن به معني موفقيت است و اما براي من رسيدن به هدف به معني موفقيت است.» كي لوكلر در يك خانواده ثروتمند متولد نشده است. او در شهر كوچكي تا 10 سالگي زندگي مي‌كرد تا آن موقع كه پدرش كار مناسبي پيدا كرد و به اروپا آمدند. لوكلر تمام زندگي براي رسيدن به اهدافش تلاش كرده است و پياده‌روي، شنا و دوچرخه‌سواري جزو برنامه‌هاي هفتگي‌اش است تا بتواند هم وزن و اندام خود را درحد متعادل نگه دارد و هم از بيماري‌ها دور باشد. متاسفانه يك سال پس از فتح آخرين قله لوكلر، با يك دوچرخه تصادف كرد و دچار آسيب‌ديدگي و چند شكستگي شد اما حتي اين موضوع هم جلوي رسيدن او به اهدافش را نگرفته است. او براي شركت در مسابقات Coeur dAlene در سال 2011 در حال آماده شدن است. اميدوار است بتواند 17 ساعته مسابقه را به اتمام برساند و ركورد جديدي ثبت كند.منبع: sucses magazine -نوامبر
    فایل پیوست فایل پیوست

موقعیت
    آمریکا

پیشفرض مردی 81 ساله فارغ التحصیل کارشناسی ارشد جامعه شناسی دانشگاه آزاد اسلامی واحد جهرم شد

مردی 81 ساله فارغ التحصیل کارشناسی ارشد جامعه شناسی دانشگاه آزاد اسلامی واحد جهرم شد

سید محمد حسن مرعشی در گفت و گو با خبرنگار پایگاه خبری جهرم نیوز گفت در سال 1337 از تبریز لیسانس زبان انگلیسی گرفتم و امروز از پایان نامه خود در رشته کارشناسی ارشد در رشته جامعه شناسی دانشگاه آزاد اسلامی واحد جهرم با عنوان تاثیر اکتشاف نفت در توسعه اجتماعی ایران دفاع کردم.

وی که متولد سال 1308 از شهر شوشتر می باشد هدف خود از تحصیل در این رشته را علاقه و پشتکارش دانست و افزود به علت خدمت در شرکت نفت علاقه بسیاری به بررسی مدل های تاثیر نفت در توسعه اجتماعی ایران داشتم و امیدوارم در مقطع دکتری همین رشته نیز ادامه تحصیل دهم.

مرعشی که در سطوح مختلف شرکت نفت خدمت کرده است و امروز بازنشسته صنعت نفت می باشد، خاطرنشان کرد خوشحالم امروز با کمک خداوند و تلاش های اساتید محترم در این رشته فارغ التحصیل شدم.

وی اضافه کرد من جهرم را ندیده بودم اما امروز بسیار از روابط اجتماعی و نوع نگاه مردم این شهر به علم آموزی قدردانی می کنم.

لازم به ذکر است سید محمدحسن مرعشی با نمره خوبی از پایان نامه کارشناسی ارشد خود دفاع کرد.

jahromnews.com
    فایل پیوست فایل پیوست
    • File Type: jpg 1354865390.jpg‏ (3.9 کیلوبایت, فایل 292 مرتبه دریافت شده است)

موقعیت
    آمریکا

پیشفرض

«آلیسون جان»، پزشکی که افتخار بریتانیا شد

در دنیای پرسرعتی که خیلی‌ها از بدو تولد در یک مسابقه دوی سرعت برای به دست آوردن پول و شهرت و افتخار و رقابت با دیگران قرار می‌گیرند، «آلیسون جان» از همان نوزادی مجبور شد که با بیماری‌هایش به مبارزه برخیزد.

هنوز ۶ هفته از عمر آلیسون نگذشته بود که پزشکان تشخیص دادند که مبتلا به بیماری «سیستیک فایبروزیس» است، این بیماری باعث انبوهی از مشکلات پزشکی می‌شود:
    اختلال رشد – مشکلات کبدی – عفونت‌های ریوی- نارسایی سمت راست قلب- مشکلات کبد و مجاری صفراوی – مشکلات لوزالمعده و …

پیداست که با این مشکلات، آلیسون دوره کودکی و نوجوانی چندان خوبی را طی نکرد، اما اوضاع وقتی بدتر شد که در سال ۱۹۹۵، زمانی که او ۱۴ ساله بود، پزشکان به وی گفتند که وضعیت پزشکی‌اش به قدر بد شده که بدون پیوند کبد، زنده نمی‌ماند، ۱۶ ماه طول کشید، تا اهداکننده‌ای پیدا شد و آلیسون مورد پیوند کبد قرار گرفت.
    اما بیماری، آلیسون را رها نکرد و درست در همان زمانی که وی در پی ورود به رشته پزشکی بود، وضع قلب و ریه‌اش هم به هم ریخت، او که در این زمان بیشتر عمرش را در بیمارستان سپری می‌کرد، مجبور شد از پزشکی صرف‌نظر کند و به رشته علوم اعصاب یا «نوروساینس» فکر کند. سرانجام شدت بیماری، پزشکان را وادار کرد که پیوند قلب و ریه را هم برای آلیسون انجام دهند.

آلیسون بعد از مرخص شدن از بیمارستان، با عزمی آهنین، به تحصیل ادامه داد تا اینکه در سال ۲۰۰۱، از رشته علوم اعصاب فارغ‌التحصیل شد. او تصمیم گرفت که وارد رشته پزشکی شود و موفق به این کار هم شد.

اما در نیمه راه تحصیل پزشکی، یک بار دیگر وضع مزاجی آلیسون بد شد. پزشکان تشخیص دادند که داروهای مصرفی برای جلوگیری از پس شده اعصای پیوند شده، باعث نارسایی برگشت‌ناپذیر کلیه‌های او شده و او باید مورد پیوند کلیه هم قرار بگیرد.

این بار پدر آلیسون داوطلب اهدای کلیه شد و خوشبختانه، آزمایشان نشان دادند که کلیه‌ او بادخترش سازگار است، بنابراین در سال ۲۰۰۵، آلیسون کلیه پیوندی هم دریافت کرد. به علت خطراتی که بیهوشی عمومی در جریان این پیوند می‌توانست برای وی در بر داشته باشد، این عمل تحت بیهوشی اپیدورال انجام شد، به عبارتی آلیسون در طی این پیوند، هشیار بود.

با دریافت پیوند کلیه، آلیسون جزو معدود افرادی در بریتانیا یا حتی جهان شد که مورد پیوند همه اعضای حیاتی عمده یا قلب، ریه، کبد و کلیه قرار گرفته است.

آلیسون سرانجام در ماه جولای ۲۰۱۰، از رشته پزشکی از از دانشکده پزشکی کاردیف فارغ‌التحصیل شد و در حال حاضر در بیمارستانی مشغول به کار است.

اما داستان زندگی این پزشک ۳۲ ساله، آنقدر الهام‌بخش و مثال‌زدنی و تحیربرانگیز بود که خیلی زود مورد توجه مقامات و رسانه‌ها قرار گرفت.

در دهم نوامبر سال پیش، او در جریان مراسمی، به عنوان یکی از برندگان جایزه سالانه افتخار بریتانیا، معرفی شد و مورد تقدیر قرار گرفت.

دیوید کامرون -نخست‌وزیر انگلیس- هم در جریان یک ضیافت نهار که به طور اختصاصی برای آلیسون جان برگزار شده بود، از او به عنوان، الگویی برای ملت کشورش، یاد کرد.

1pezeshk.com

بیماری فیبروز کیستیک (Cystic Fibrosis)(مقالات و گزارشات)
    فایل پیوست فایل پیوست
    آخرین ویرایش توسط دکتر نادر در تاریخ 25-Jan-2011 انجام شده است

موقعیت
    آمریکا

پیشفرض پاراگلايدر سواري در 100 سالگي

پگي مک‌آلپاين تولد صد سالگي خود را بعد از پرواز بر فراز قله کوه‌هاي دشت قبرس برگزار کرد. پک مک آلپاين، کسي که شاهد سلطنت 5 ملکه و 26 پارلمان بريتانيا بوده است به مدت 15 دقيقه (به صورت 2 نفره) بر بالاي کوه‌هاي 5 انگشت (Five finger) در شمال قبرس در ارتفاع 760 متري پرواز کرد. «اين شگفت‌انگيزترين و خوشايندترين تجربه من در زندگي بود که حاضرم هر زمان ديگري آن را دوباره تکرار کنم.» اين جمله‌اي است که پگي‌ مک‌آلپاين مادربزرگ 4 نوه و 2 نتيجه گفته است. او به عنوان جواني 80 ساله پرش‌هاي بلندي را همراه اعضاي گروه پاراشوت رويال داشته. اين حسابدار سابق، مادر دو دختر و مادربزرگ 4 نوه و 2 نتيجه مي‌‌گويد که هنگام پرش روز تولدش اصلا احساس استرس نداشته است. «من لحظات شگفت‌انگيزي داشتم و عاشق اين هستم که دوباره اين کار را انجام دهم ولي اين کار را در چند سال آينده انجام خواهم داد و اجازه مي‌دهم در اين مدت فرد ديگري اين کار را انجام دهد و رکورد من را بشکند و اگر کسي پيدا نشد من اين کار را خواهم کرد و در 105 سالگي رکوردم را خواهم شکست.»

صفحه 1 از 4 123 ... آخرینآخرین

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

علاقه مندي ها (Bookmarks)

علاقه مندي ها (Bookmarks)

قوانین ارسال

• نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
  • نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
  • نمی توانید فایل پیوست ضمیمه کنید
  • نمی توانید نوشته خود را ویرایش کنید
  •  
تبلیغات متنی
گیفت کارت
تبلیغات در ایران سلامت