جستجو در سایت توسط گوگل

نمایش نتایج 1 تا 3 از 3 مجموع

موضوع: وضعیت جنسی پس از جراحی و درآوردن بیضه ها

سيروسي آفلاین است تازه وارد

پیشفرض وضعیت جنسی مرد پس از جراحی و درآوردن بیضه ها چگونه است؟

با درود بر دكتر نادر گرامي ِ آقای دکتر نادر همیشه برای من این سئوال مطرح بوده که مردی که بیضه های خود را جراحی می کند و بر می دارد از بدنش ، آیا این شخص پس از عمل جراحی و جدا سازی بیضه ها قادر خواهد بود که آلت خود را به حالت نعوذ در آورد و عمل سکس را انجام دهد یا خیر ؟ و با اینکه شنیده ام این اشخاص قادر نخواهند بود که منی انزال کنند ؛ سئوال من این است که با وجود اینکه انزال منی صورت نمی گیرد و آلت نعوذ می کند آیا اورگاسم چگونه خواهد بود؟ آیا مانند مرد عادی لذت جنسی را بدون داشتن بیضه درک خواهد کرد یا خیر؟ و این شخص اصولاً وقتیکه دفع منی ندارد می تواند اوگاسم داشته باشد یا خیر ؟ و در صورت داشتن اورگاسم چه حالتی دست می دهد به شخص ؟ پیشا پیش سپاسگذارم

دکتر نادر آفلاین است مدیر کل انجمن ها
    موقعیت
    آمریکا

پیشفرض

برای بیماری که باید بیضه هاش برداشته بشه..بعد ازجراحی معمولا مشکلات جنسی مهمی نخواهند داشت و می تونه مثل بقیه مردان زندگی جنسی عادیشو ادامه بده و نعوظ و انزال طبیعی داشته باشه.اگه نگرانی از بابت بچه دار شدن وجود داشته باشه..
    باید بگم حتی با یک بیضه هم مشکلی نیست و اگه ناچار هستن هر دو بیضه برداشته بشه.. می تونیم از بانک اسپرم استفاده کنیم.. گزارشی از مشکلات ارگاسم و نعوظ و انزال این دسته بیماران نداریم

sex life after orchiectomy

If your doctor tells you that you need an orchiectomy, dont freak out. It may cause you some issues, but in most physical instances, the orchiectomy should not affect you in any way other than minor post operative recovery. One testicle is all that is needed to do all the things that you have always done. You will be able to return to your normal sex life soon after recovery from the orchiectomy - a minor surgery. Yes it is minor, infact an orchiectomy is almost always done in an outpatient facility, which means you wouldnt even need to stay in a hospital for a night. Most men can even father children after an orchiectomy with only one testicle - ask your doctor about possibly banking sperm, prior to the orchiectomy just as a precaution.

http://www.tc-cancer.com/orch.html
    عضو تحریریه علمی ایران سلامت

دكتر بسكابادي آفلاین است تازه وارد

پیشفرض

با سلام من ارولوژيست هستم.در مورد وضعيت جنسي پس از اركيكتومي بايد بگويم هر چند در موارد يكطرفه مشكلي پيش نمي آيد در موارد دو طرفه تقريبا در تمام موارد بعلت حذف منبع اصلي تستوسترون ناتواني كامل جنسي و كاهش شديد ميل جنسي پيش مي آيد مگر اينكه بيمار تستوسترون اگزوژن دريافت كند.

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

علاقه مندي ها (Bookmarks)

علاقه مندي ها (Bookmarks)

قوانین ارسال

• نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
  • نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
  • نمی توانید فایل پیوست ضمیمه کنید
  • نمی توانید نوشته خود را ویرایش کنید
  •  
بیمارستان تخصصی بیکن مالزی