جستجو در سایت توسط گوگل

نمایش نتایج 1 تا 4 از 4 مجموع

موضوع: وجود توده ای در زیر بیضه ها

hossein1361 آفلاین است تازه وارد

پیشفرض وجود توده ای در زیر بیضه ها

جوانی هستم 26 ساله با 192 سانتی متر وزن و 115 کیلو گرم وزن
    از حد.د سن 15 سالگی وجود توده ای را در بیضه احساس میکردم ولی به تازگی فکر میکنم بزرگ شده است.و مقداری ای موضوع ناراحتم کرده،
    محل توده در زیر دو بیضه در انتهای کیسه،بدون هیچگونه اتصال به بیضه ها،انداره آن نیز تقریبا اندازه یک گردو میباشد و جنس آن نیز به نظر نرم تر از هر کدام از تخمها است.
    البته تا به حال هیچ مشکلی برای من نداشته است.
    میخواستم ببینم باید چه کار بکنم،آیا وجود این غده خطرناک است؟
    و آیا تحرک جنسی و استمنا تاثیر بر حجم این توده دارد؟

دکتر نادر آفلاین است مدیر کل انجمن ها
    موقعیت
    آمریکا

پیشفرض

توده های خوش خیم در کیسه بیضه خیلی از مردان وجود داره و اغلبشون بی آزار هستند و فقط در موارد خاصی اختیاج به دخالت دارند... بهتره برای معاینه و تشخیص به پزشک متخصص کلیه و مجاری ادراری مراجعه کنید. در باره تمام بیماریهای کیسه بیضه در این لینک صحبت شده است

علت اغلب این توده ها اسپرماتوسل هست.. تحرک جنسی و خود ارضائی تاثیری روی اونها نداره... مگر اینکه استثنائا اون توده ها ایجاد اشکال کرده باشند...
    عضو تحریریه علمی ایران سلامت

hossein1361 آفلاین است تازه وارد

پیشفرض وجود تودهای ماهیچه ای در کیسه بیضه

با سلام و تشکر از بیمارستان شما که باید بگین 1000000 تختخوابه

من جوانی هستم 26 ساله کمی چاق
    از حدود 5 سال پیش توده ای را در کیسه بیضه احساس میکردم الان 2 ماه است فکر می کنم بزرگ تر شده است و
    محل دقیق آن در زیر 2 تخم درون کیسه بیضه (بدون اتصال به تخمها) متمایل به چپ و انداره آن نیز تقریبا اندازه یکی از بیضه ها است هیچ گونه دردی هم ندارد و لی نگرانم نکنه بیماری باشه:?:

واقعا خدا نگهدار شما باشد

دکتر سید حمید سجاد آفلاین است مدیر کل سایت
    موقعیت
    تهران
    Blog Entries
    3

پیشفرض

با سلام
    از محبت شما تشكر ميكنم
    در كيسه بيضه احشاء زيادي وجود داره كه هر كدامشان ممكنه بطور خوش خيم رشد كنند و ايجاد توده كنند. از اين قبيل توده ها در مردان كم ديده نميشه و اغلبشون بي آزار هستند و مشكل مهمي ايجاد نمي كنند... با اينحال در بعضي از موارد نياز به دخالت پزشك هست...

در مورد شما بهتره كه به ملاقات پزشك متخصص جراحي كليه و مجاري ادراري بريد تا اگر صلاح بدونن معاينه اي بشه و در خواست سونو گرافي بشه... به اين منظور كه نوع توده مشخص بشه و همينطور علت بزرگ شدگي ظرف اين دوماه هم بررسي بشه... احتمال داره هيدورسل و يا اسپر ماتوسل داشته باشيد...

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

علاقه مندي ها (Bookmarks)

علاقه مندي ها (Bookmarks)

قوانین ارسال

• نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
  • نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
  • نمی توانید فایل پیوست ضمیمه کنید
  • نمی توانید نوشته خود را ویرایش کنید
  •  
تبلیغات در ایران سلامت