جستجو در سایت توسط گوگل

نمایش نتایج 1 تا 2 از 2 مجموع

موضوع: هیدروسل یا طبیعی

زاگرس آفلاین است تازه وارد

پیشفرض هیدروسل یا طبیعی

من اکثر اوقات وقتی صبح از خواب بیدار می شوم آلت حالت نعوظ دارد و ضمنا اندکی ادرار خارج شده است؟
    علت تورم بیضه در هنگام دفع ادرار (معمولا) و نیز سفت شدن آلت در هنگام خروج ادرار چیست که مانع دفع ادرار کامل یا بهتر بگویم استبراء و اعمال شرعی می گردد ولی به محض آنکه سر پا می ایستم معولا بهتر شده واندکی ادرار داخل آن خارج می شود؟
    بنده معمولا به کرات دچار دل درد در ناحیه زیر قفسه سینه سمت چپ می شوم آیا ارتباطی با بیضه ها دارد؟
    ضمنا بنده 25 ساله هستم و در طی چند سال بارها انواع سونوگرافی و آزمایش ادرار و حتی عکس رنگی بای پس ادرار(اگر اشتباه نکنم) را گرفته ام و پزشکان همواره تاکید کرده اند که مشکلی وجود ندارد و فقط مشکل هیدروسل است که گفته اند روزی باید عمل شود ولی بنده در دفع باقیمانده ادرار همانطور که گفتم (تقریبا 10 سال از زمان بلوغ) مشکل دارم آیا بنده واقع مریض هستم و یا اینها ارتباطی به هیدروسل دارد خواهشمندام جامع راهنمایی فرمایید؟ 850512

دکتر نادر آفلاین است مدیر کل انجمن ها
    موقعیت
    آمریکا

پیشفرض

اگه به پزشک متخصص مراجعه نمی کردید پیشنهادمی کردم که برای بررسی سلامت دستگاه ادراری به اونها مراجعه کنید... اما با اطلاعاتی که دادید..به نظر نمیرسه مشکل مهمی داشته باشید.ا ین مسئله ارتباطی به هیدروسل نداره...

چیزی که من احساس میکنم اینه که بعد از دفع ادرار.. شما دچار خروج ادرار ( احتمالا غیر ارادی) شده اید.این مسئله چندان غیر عادی نیست.
    عضو تحریریه علمی ایران سلامت

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

قوانین ارسال

• نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
  • نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
  • نمی توانید فایل پیوست ضمیمه کنید
  • نمی توانید نوشته خود را ویرایش کنید
  •  
تبلیغات متنی
گیفت کارت
تبلیغات در ایران سلامت