جستجو در سایت توسط گوگل

نمایش نتایج 1 تا 6 از 6 مجموع

موضوع: نامتقارن بودن بيضه ها

م صادق آفلاین است عضو دائمی
    موقعیت
    تهران

پیشفرض نامتقارن بودن بيضه ها

با سلام

اگر يكي از بيضه ها پايينتر از ديگري قرار بگيرد ايا مشكلي هست؟

با تشكر

دكتر بهرام آفلاین است عضو فعال
    موقعیت
    تهران

پیشفرض

نه٬‌در بيشتر افراد بيضه سمت چپ بالاتر از سمت راست قرار دارد.

م صادق آفلاین است عضو دائمی
    موقعیت
    تهران

پیشفرض

با عرض سلام و تشكر فراوان از دكتر بهرام

در ادامه مطلب قبلي اينجانب بيضه سمت چپم كمي جلوتر از ديگري قرار گرفته است .
    آيا اين نامتقارني مشكل خاصي است.
    پيشاپيش از راهنمايي شما بسيار متشكرم.

دكتر بهرام آفلاین است عضو فعال
    موقعیت
    تهران

پیشفرض

نه٬‌اين هم طبيعي است. نگران نباشيد

هــومــن آفلاین است تازه وارد

پیشفرض

من 2-3 بار مانع ازنزال از طریق استمناء شدم با فشردن سر آلت البته هنگامی که دیگر انزال باید صورت می گرفت . اطراف بیضه ام مقدار متورم شد و تورم رگهای اطراف آن را بخوبی میشد مشاهد کرد فکر کنم حتی خونهای داخل مویرگها نیز مشاهد آن واضح تر شده بود البته درد هم داشت طوری راه رفتم برایم مشکل شده بود . لاجرم با استمناء منی را خارج کردم تا منی بازگشت شده به بیضه ها خارج شود و همین طور هم شد درد و التهاب فروکش کرد. البته دیگر این کار را انجام نمیدهم ولی ، بعد از رفع درد و التهاب متوجه شدم طرز ایستادن یکی از بیضه ها تغیر کرده به نظر من بیضه سمت راستم مقداری از سمت چپی بیشتر آویزان شده و حجم آن بزرگتر از چپی به نظر می رسد . و این طور بنظر میرسد که اسپرم یا مایع منی از بیضه سمت راست خارج نمی شود چون بزرگتر به نظر میرسد.
    1- آیا متورم شدن بیضه (هنگام جلوگیری از انزال) دلیل بازگشت منی به بیضه بود ؟
    2- آیا به نظر رسیدن بیشتر آویزان شدن بیضه سمت راست دلیل بر پیچ خوردگی یا پاره شدن رگها و شبکه های اطراف بیضه می باشد. ؟
    3- آیا این مشکل یک واریکوسل است ؟
    و 4- آیا این تغییر ایستادگی منظم بیضه ها و بزرگتر بنظر رسیدن بیضه سمت راست (بعد خروج منی و رفع درد جلوگیری از انزال که انجام شده بود) مشکلی در باروری ایجاد میکند.
    از پزشکان محترم تالار و صاحب نظران خواهشمند است در این مورد راهنمایی ها خود را ملزوم فرمایند و به غیر از تکرار جلوگیری از انزال بوسیله نگهداشتن سر آلت (غیر از اعمال شبه کگل و نگهداری برای انجام نزدیکی طولانی) راهی برای بهبود مشکل بوجود آمده آیا سراغ دارند و نهاینتا پاسخ این آیا ها !

دکتر نادر آفلاین است مدیر کل انجمن ها
    موقعیت
    آمریکا

پیشفرض

هومن

جلوگیری ارادی از خروج مایع منی... در طول زمان.. به سلامت دستگاه تناسلی شما آسیب وارد میکنه

اینکه در حالت جلوگیری از خروج مایع منی, شما چه مشکلی دارید..اظهار نظر درستی نیست.. چون بهتره در زمان عادی و در حالی که هیچ گونه تحریک نشده اید.. معاینه انجام بشه.. با اینحال.. هرگونه اختلاف اندازه و حجم بیضه ها غیر عادی هست و باید توسط متخصص کلیه و مجاری ادراری معاینه بشه.. و بیشتر هم به واریکوسل شک میکنیم. بقیه مسائلی که اشاره کردید.. باز هم به وارکوسل میخوره.. مثل تورم ظاهری.. درد هنگام انزال...
    عضو تحریریه علمی ایران سلامت

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

علاقه مندي ها (Bookmarks)

علاقه مندي ها (Bookmarks)

قوانین ارسال

• نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
  • نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
  • نمی توانید فایل پیوست ضمیمه کنید
  • نمی توانید نوشته خود را ویرایش کنید
  •  
تبلیغات در ایران سلامت