جستجو در سایت توسط گوگل

نمایش نتایج 1 تا 2 از 2 مجموع

موضوع: درد بیضه بعد از استمناء شبانه

pouya6 آفلاین است تازه وارد

پیشفرض درد بیضه بعد از استمناء شبانه

من بعضی از شبها قبل از بخواب رفتن استمنا می کنم.بعد از اینکه ادرار می کنم چنددقیقه بعد از آن بیضه و کمی بالاتر از آن و یا در پائین شکم درد بدی پیدا می کنم.گاهی مجبورم بایستم و مایعات بخورم تا در برطرف بشه... علت چه هست؟

دکتر نادر آفلاین است مدیر کل انجمن ها
    موقعیت
    آمریکا

پیشفرض

اصلا چیز جالبی نیست بعد از یک احساس لذت ناراحتی داشته باشید. مهمترین علت درد هنگام ادرار یا بعد از آن و هنگام انزال و بعد آن التهاب دستگاه ادراری تناسلی و مشخصا التهاب مجرا هست. این نوع از التهاب مشخصا در مردا اورتریت نام دارد و می شود گفت یکی از عفونتهای شایع مردان هست.غیر از درد علائم دیگری هم وجود دارد مثل سوزش و حالت نعوظ و ترشح از مجرا.اینکه فقط در شبها برای شما این مشکل وجود دارد فقط یک مسئله اتفاقی هست.اگر این مشکل باشد که احتمالا هست بطور مکرر حالت عود و خاموشی دارد

آیا شما ترشح هم دارید؟ گاهی ترشح خیلی شبیه مایع انزال مردان است.چندین فرم اورتریت وجود دارد که شامل باکتریهای شایع عامل عفونت دستگاه ادراری , کلامیدیا , سوزاک. ممکنه عفونت از مجرا به مثانه و قسمتهای بالاتر رفته باشد و علت اینکه بعد از ادرار کردن درد دارید احتمالا به خاطر وجود التهاب دیواره مثانه هست.تورم و احساس سنگینی بیضه ها می تواند یکی از علائم عفونت باشد.

درد هنگام ادرار کردن و بعد از انزال کردن می تواند نشانه التهاب پروستات نیز باشد. غده ای که تقریبا دور مجرای ادرار و مثانه را گرفته و وظیفه مهم ان ترشح مایع انزال است. بهتره وقتی که درد ندارید به پزشک مراجعه کنید تا علت به دقت ارزیابی شود

مجموعه سوال و جواب درباره خود ارضائی و استمناء (مقالات و گزارشات)
    مجموعه سوال و جواب درباره خود ارضائی و استمناء (مقالات و گزارشات)
    عضو تحریریه علمی ایران سلامت

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

علاقه مندي ها (Bookmarks)

علاقه مندي ها (Bookmarks)

قوانین ارسال

• نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
  • نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
  • نمی توانید فایل پیوست ضمیمه کنید
  • نمی توانید نوشته خود را ویرایش کنید
  •  
تبلیغات متنی
گیفت کارت
تبلیغات در ایران سلامت