جستجو در سایت توسط گوگل

نمایش نتایج 1 تا 2 از 2 مجموع

موضوع: توده كيستي پر از آب در كيسه بيضه (هیدورسل)

kaen آفلاین است تازه وارد

پیشفرض توده كيستي پر از آب در كيسه بيضه (هیدورسل)

من پسری 21 ساله ومجرد هستم ازسن بلوغم تا18 سالگی ازنظرجنسی خوب بودم وهر هفته یک بارمحتلم میشدم وازانزلال لذت میبردم وبه جنس مونث (زن)علاقه خیلی زیاد داشتم تا ازسه سال قبل دچار یک سری ناراحتی شدم که به این شرح است ازسه سال قبل تا به حالا دچار کم شدن میل جنسی یا ضعف جنسی شدم واحساس جنسیه خیلی کمی به جنس مخالف یعنی جنس مونث(زن)دارم وبیشتراحساس زنانگی در خود دارم ودچار ناراحتی من شده که جنسیت مردانگی من از بین رفته یا نه.وبرخی اوقات دچار سنگین شدن بیضه میشوم ودچار سرد شدن پوست بیضه وآلت تناسلیم شده است وبعضی اوقات بیضه سمت چپم دچار درد کمی میشود بیشتر موقعی که عصبانی میشوم این حالت پیش میاید وهردوماه یکبار در خواب محتلم میشوم ولذت خیلی پایینی از این محتلم شدنم در خواب میبرم ومایع منی حالت زرد رنگی به خود دارد ودارای غلضت خیلی کمی است واین بیماری باعث شده فعالیت من کم شده وهمیشه خسته هستم وسونو گرافی کردم نوشته بود اندازه هر دو بیضه نرمال است و هیدروسل ضعیف در سمت چپ وجود دارد و آزمایش اسپرم هم دادم به این شکل بود

Appearance: normal
    Color: milki
    Volume: 9
    Viscosity: normal
    PH: 7
    Liquefaction: 10
    Sperm count: 51000000
    Sperm count Ejaculation: 459000000
    Motility after 1 hrs: 45
    Motility after 2 hrs: 40
    Motility after 3 hrs: 31
    Non motile: 55
    Normal: 95
    Abnormal: 5
    Pin head: 3
    Constricted head: 1
    WBC: 1-2
    RBC: 1-2
    EP cell: -
    Germinal cell: -

Grader (2): sperms moving aimlessly with slow forward progression.

می خواستم بپرسم من چه بیماری دارم وراه حل درمان آن چیست ویا باید چه دارویی بخورم تا خوب شوم این مریضی دچار شده من درسم را کنار بگذارم وآدم گوشه گیری شدم اگر راه حلی وجود دارد به من بگویید خیلی ممنوع میشوم
    kaen@tebyan.net

دکتر یاور آفلاین است عضو فعال
    موقعیت
    آمریکا

پیشفرض

آزمایش اسپرم شما طبیعی هست...بیضه های شما نرمال هست...

اما مشکل دیگری که باعث جلب توجه من شده وجود هیدورسل یا همان تجمع آب در کیسه بیضه هست که لازمه تعمق بیشتری در باره اون انجام بشه..و نگرانی ها رفع بشه... من عنوان این تاپیک را متناسب با این موضوع تغییر میدم...

هیدورسل:
    در پسران جوان مبتلا سابقه توده ای کیستیک که در صبح کوچک و در شب بزرگتر و سفتتر میشود وجود دارد. هیدورسل درد ندارد مگر آنکه با عفونت حاد اپیدیدیم همراه باشد.. تشخیص با کشف توده کیستیک گرد فاقد حساسیت در داخل کیسه بیضه داده میشود.. که نور را از خود عبور میدهد.. اگر داخل طناب اسپرماتیک( مجرای عبور اسپرم) محصور باشد... به صورت یک توده کیستیک.. دوکی شکل در کشاله ران یا قسمت فوقانی کیسه بیضه ظاهر میگردد. سونو گرافی به تشخیص کمک میکند. اگر هیدروسل در مرد جوانی بدون علت مشخصی بروز کند.. بایستی.. جهت رد سرطان یا عفونت بیضه و اپیدیم دقیقا با سونو گرافی بررسی شود. عوارض: شامل فشار روی عروق تغذیه کننده بیضه( که منجر به آتروفی بیضه میشود) و خونریزی بع داخل کیسه ( بدنبال ضربه ) هست... علل هیدروسل:به فاصله کوتاهی پس از ضربه- رادوتراپی- عفونت اون منطقه یت به تعبیری عفونت اپیدیدیم.. ارکیت بیضه... سرطان بیضه..

خلاصه: به یک جراح مجرب کلیه و مجاری ادراری مراجعه کنید و در باره هیدورسل تان و ارتباط احتمالی آن با سرطان با وی مشورت کنید...

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

علاقه مندي ها (Bookmarks)

علاقه مندي ها (Bookmarks)

قوانین ارسال

• نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
  • نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
  • نمی توانید فایل پیوست ضمیمه کنید
  • نمی توانید نوشته خود را ویرایش کنید
  •  
بیمارستان تخصصی بیکن مالزی