جستجو در سایت توسط گوگل

نمایش نتایج 1 تا 2 از 2 مجموع

موضوع: احساس وجود توده اضافی در کیسه بیضه

mahmood-m آفلاین است عضو دائمی

پیشفرض احساس وجود توده اضافی در کیسه بیضه

سلام
    من در بالاي بيضه چپم جسمي دقيقا با مشخصات بيضه ( اگر فشار دهيد كاملا شكل بيضه و درد ناشي از آن را دقيقا مثل فشار دادن بيضه حس مي كنيد ) دارم بعيد ميدانم واريسكول باشد چون شكل آن كاملا بيضوي و مانند بيضه است از 14 سالگي متوجه آن شدم ( قبل آنهم اصولا زياد به آلتم دست نميزدم و نميدانم قبل آنهم بوده يا نه و همينك 33 سال دارم گاهي (‌به ندرت آنهم هنگامي كه لباس زير تنگي دارم) درد خفيفي دارد تعداد دفعات احتلام من هم گاهي زياد است و توان جنسي بالاپي دارم اما گاهي نگران ميشوم كه شايد اين مشكل زا باشد اندازه آنهم حدود نصف تا سه چهارم بيضه معمولي است آيا اين امر مشكلي است يا من داراي سه بيضه ام يا چيزي مثل سرطان بيضه است يا نوعي واريسكول يا هر چيز ديگر خودم بارها آن را معاينه كردم و به اين نتيجه رسيدم كه بيضه سومي است چون شكل و ظاهر و مشخصات آن دقيقا مثل بيضه واقعي است ولي مشكوكم لطفا مرا راهنماپي كنيد فقط نگوپيد به دكتر مراجعه كنم يا حداقل حدس خودتان را با توضيح كامل بفرماپيد.

دکتر نادر آفلاین است مدیر کل انجمن ها
    موقعیت
    آمریکا

پیشفرض

مسلما بیضه سوم وجود نداره... برای اینکه از کل تاریخ طب تا بحال فقط چند مورد از چند بیضوی بودن دیده شده. مسائل خوش خیم توی بیضه ها کم نیست و مورد شما هم چیزی خارج از این مسائل مطرح شده در این تاپیک نیست.. احتمالا دچار اسپرماتوسل هستید که معمولا کاری به اون ندارن.. اون هم کاری به شما نداره.. مگر در موارد نادری که لازمه جراح مداخله کنه
    عضو تحریریه علمی ایران سلامت

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

قوانین ارسال

• نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
  • نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
  • نمی توانید فایل پیوست ضمیمه کنید
  • نمی توانید نوشته خود را ویرایش کنید
  •  
تبلیغات متنی
گیفت کارت
تبلیغات در ایران سلامت