جستجو در سایت توسط گوگل

نمایش نتایج 1 تا 2 از 2 مجموع

موضوع: احساس رگي متورم در بين 2 بيضه

رضامظفري آفلاین است تازه وارد

پیشفرض احساس رگي متورم در بين 2 بيضه

با سلام و عرض خسته نباشيد...
    آقاي دكتر من مطالب اين سايت را براي بيماري واريكوسل خواندم. و بعد براي امتحان كردن هنگام ايستادن در زير دوش هنگام حمام كردن مشاهده كردم كه در بين 2 بيضه ام يه چيز برآمده مثل يك رگ ولي رگي كه برجسته است وجود دارد كه با دنبال كردن آن به قسمت راست بيضه منتهي ميشد

در قسمت چپ هم هنگامي كه دست زدم رگي پيدا شد كه به قسمت چپ بيضه منتهي ميشد ولي برجستگي كمتري نسبت به رگ سمت راست داشت.

در ضمن هنگامي كه آن رگ برجسته را كه به سمت راست بيضه منتهي ميشد را لمس ميكردم و خيلي كم فشار ميدادم احساسي مثل زماني كه مثلا توپ به بيضه ميخوره و يه احساسي در دل آدم به وجود مىآيد همان احساس را دارم ولي در حد خيلي كمتر.و در يك قسمتي يكم احساس ميشه رگها جمع شدن و بك توده يه مقدار بزرگتر ايجاد شده(مثل شيلنگي كه در وسط گره خورده و بعد مسير خودش را ادامه ميده)

در ضمن واريكوسل بعد از چه مدت به وجود ميآيد؟آخه من 4ماه پيش به متخصص مجاري ادرار مراجعه كردم(آن زمان اطلاعي در مورد واريكوسل نداشتم)كه متخصص بعد از معاينه(بعد از اينكه گفت روي تخت بخوابم و با دست تمام بيضه را لمس كرد و بعد گفت بايست و انگشتش را به بالاي بيضه فشار ميداد و ميگفت سفت سرفه كن)بعد از انجام اين معاينه ها به من گفت هيچ مشكلي ندارم.

حال آيا معاينه واريكوسل انجام شده؟و آيا احتمال دارد بعد از 4ماه واريكوسل بوجود آيد؟
    آيا احتمال وجود مشكل خاصي وجود دارد؟
    با تشكر فراوان از توجه و كمك فراوانتان...

دکتر نادر آفلاین است مدیر کل انجمن ها
    موقعیت
    آمریکا

پیشفرض

واریکوسل چیزی نیست که اخیرا بوجود بیاد..چون اکتسابی نیست و ارثی هست. و اگر واریکوسلی بوده.. همان موقع مشخص میشده. اما اینکه شما مشکلی دارید یا نه.. با توضیحاتی که دادید امکان اظهار نظر نیست..و بهترین کار معاینه شما توسط پزشک هست.. توضیحات و لینکهای ما هم صرفا راهنمائی کننده هست و نه تشخیص هنده.و لی به هر حال توضیحات شما متناسب با بیماری بخصوصی نیست.
    عضو تحریریه علمی ایران سلامت

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

قوانین ارسال

• نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
  • نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
  • نمی توانید فایل پیوست ضمیمه کنید
  • نمی توانید نوشته خود را ویرایش کنید
  •  
تبلیغات متنی
گیفت کارت
تبلیغات در ایران سلامت