جستجو در سایت توسط گوگل

نمایش نتایج 1 تا 2 از 2 مجموع

موضوع: احساس توده اضافي در بيضه

Gondolf آفلاین است تازه وارد

پیشفرض احساس توده اضافي در بيضه

سلام دوستان و اساتید گرامی

بنده 20 سال دارم و دو سالی است که از مشکلی در ناحیه بیضه ها رنج می برم
    ولی چند وقت پیش اتفاقی مطلبی را در اینترنت خواندم که علائم بیماری سرطان بیضه را نشان می داد ترس تمام وجودم را گرفته که مبادا من نیز به این بیماری دچار شده باشم

یک چیزی همانند حباب البته کوچکتر از خود بیضه به بیضه های من چسبیده است البته هر دو بیضه که نمی دانم طبیعی است یا نه البته در بیضه سمت چپم درد هم دارم
    این درد مربوط به رگهایی است که به بیضه چپم متصل است و وقتی با لمس کردن رگها به بالا تا زیر شکم می آیم و رگ را دنبال می کنم درد را نیز حس می کنم . این رگها تورم خفیفی هم دارند.رگ اصلی هم که از بین مثانه و پای چپم می گذرد این تورم خفیف همراه با درد را دارد البته این درد گاهی اوقات بسراغم می آید که زمان آن را هم تفهمیدم اما بمدت 2 تا 3 هفته ای همراهم ایت و پس از مدتی از بین می رود البته مطمئن هستم که روزی درد بر می گردد

این را هم بگویم که من مجرد هستم و تا بحال با کسی سکس نداشتم اما بطور متوسط هفته ای 3 تا4 بار خود ارضایی می کنم و تا بحال مشکلی با ارضا شدن نداشتم و منی من هم فکر می کنم نرمال است

لطفا مرا رهنمایی کنید که اگر بیماری خاصی دارم به چه دکتری مراجعه کنم
    متشکرم

دکتر سید حمید سجاد آفلاین است مدیر کل سایت
    موقعیت
    تهران
    Blog Entries
    3

پیشفرض

با توجه به توضیحاتی که میدین علت توده ای که شما احساس میکنید از این چیزا خارج نیست
    علل توده های داخل کیسه بیضه:
    تجمع آب( هیدروسل)- کیستهای اپیدیدیمی-واریکوسل-سرطانهای خوش خیم و بدخیم بیضه- توده سیفلیسی-
    فتق های ناحیه ران-کیست های چربی( شایعترین علت)

بطور خلاصه: چیز هائی که به شما میخوره..همه چیز هست بجز سرطان وهمه اونها خوش خیم هستتند و نیاز به درمان هم ندارند
    .. مگر در مواقع خاص که به شما نمیخوره . نهایتا اینکه مراجعه پزشک شما لازمه..ولی به احتمال98% مشکل شما مهم نیست

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

قوانین ارسال

• نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
  • نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
  • نمی توانید فایل پیوست ضمیمه کنید
  • نمی توانید نوشته خود را ویرایش کنید
  •  
تبلیغات متنی
گیفت کارت
تبلیغات در ایران سلامت