جستجو در سایت توسط گوگل

نمایش نتایج 1 تا 4 از 4 مجموع

موضوع: معاینه ناحیه مقعد

kamelia23 آفلاین است عضو دائمی

پیشفرض معاینه ناحیه مقعد

با سلام
    ميخواستم اگر ميشه بگيد ايا راه مقعد صاف و مستقيم است يا زايده اي در ابتداي راه دارد؟؟
    راستش من مدتيست كم به دستشويي ميرم(براي مدفوع)يعني هفته اي 2 بار....اين مشكل را چند ماهه دارم....با هيچ چيزي هم معذرت ميخوام اسحال نميگيرم....من حتي احساس داشتن مدفوع هم ندارم كه سعي كنم..چند وقت پيش نگران شدم و با ازمايشي كه خودم از مقعدم كردم متوجه شدم با وارد كردن 1 بند انگشت در مقعد چيزي نرم و گرد در راه مقعد هست مثل يك گوشت اضافي..من نه خون ريزي دارم نه درد نه زخم..در هنگام مدفوع(هفته اي 2 بار)هم اصلا دردي ندارم.
    ميشه بگيد اين زايده گرد گوشت مانند در ابتداي مقعد چيست؟؟ايا طبيعي هست و همه اينجور هستن؟؟ خواهش ميكنم به من پاسخ بديد ....ممنون از شما عزيزان

دکتر نادر آفلاین است مدیر کل انجمن ها
    موقعیت
    آمریکا

پیشفرض

بهترین کار برای شما مراجعه به یک پزشک متخصص جراحی عمومی برای معاینه مقعد شما است.هر گونه اظهار در باره شما منوط به معاینه شما هست...مضافا بر اینکه مشکل طبی بخصوصی نیز ندارید...
    عضو تحریریه علمی ایران سلامت

kamelia23 آفلاین است عضو دائمی

پیشفرض

با سلام به اقاي دكتر نادر:
    دكتر نادر شما گفتيد من پيش دكتر برم ولي باور كنيد نميتونم اين كار رو بكنم.خواهش ميكنم يكجوري من رو راهنمايي كنيد..من احساس ميكنم واقعا يك بيماري گرفتم..من نه درد دارم نه خونريزي ولي كم به دستشويي ميرم(براي مدفوع)حتي از قرصهاد سي لاكس هم استفاده ميكنم و كمي بيشتر به دستشويي ميرم اما هنوز همون توپ گوشت مانند داخل مقعد من است و بزرگتر هم شده.گاهي هم هنگام مدفوع ماده لزج و ژله مانندي از مقعدم خارج ميشه(باز هم بگم كه اصلا درد و خون ريزي ندارم و سكس مقعدي هرگز نداشتم)خواهش ميكنم توروخدا به من بگيد اين چي ميتونه باشه و ايا بدون جراهي ممكنه خوب بشه؟سايت هايي كه داديد اصلا مشابه حال من نبود و كمكي بهم نكرد..اگر سايت مشابه حال من يا نظر ديگري دارين خواهش ميكنم بگيد!!!!لطفا نگيد به دكتر برم يا از همين سايت ها استفاده كنم....خواهش ميكنم لطفا پاسخ من رو بدين و بگيد چي ميتونه باشه و چيكار كنم....ممنون از زحمات شما

سحر.ميم Guest

پیشفرض

آخه نبراس جان اينجور چيزا با معاينه حضوري هم با نگاه اول تشخيص داده نميشه كه چي هست و چكارش بايد كرد ... چه جوري انتظار داري از اين فاصله و فقط بر اساس احساسات شما بخوان تشخيص بدن كه چيه ؟
    نداشتن درد و خونريزي نه نشونه خوبيه نه نشونه بديه ... بابا پاشو همين امروز برو دكتر ... برو پيش يه خانم جراح عمومي كه راحت تر باشي ... خجالت نداره اونا كارشون همين جور معايناته ... ديوار رو هم كه معاينه نمي كنن ييك مثل شما ميره پيششون

شما يا مشكلي داري يا نداري
    دير كه بري دكتر
    اگر مشكل نداشته باشي فقط دير تر به آرامش مي رسي و الكي اينهمه مدت خودت رو عذاب دادي
    اگرم مشكل داشته باشي كه هرچي دير تر بري دكتر احتمالا درمانت طولاني تر ميشه

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

علاقه مندي ها (Bookmarks)

علاقه مندي ها (Bookmarks)

قوانین ارسال

• نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
  • نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
  • نمی توانید فایل پیوست ضمیمه کنید
  • نمی توانید نوشته خود را ویرایش کنید
  •  
تبلیغات در ایران سلامت