جستجو در سایت توسط گوگل

نمایش نتایج 1 تا 4 از 4 مجموع

موضوع: سينوس پیلونیدال

fashistking آفلاین است تازه وارد

پیشفرض سينوس پیلونیدال

سلام

پسری هستم 19 ساله از سال 82 تا 84 3 بار به علت بیماری سینوس پارونیدال تحت عمل جراحی قرار گرفتم که

بار دوم و سوم به علت عود مجدد این بیماری بود بعد از بار سوم که جراحی توسط دکتر کلانتر معتمد

صورت گرفت مشکل من به طور کامل بر طرف شد ولی اکنون بعد از حدود 11 ماه از 3 روز قبل پس از

تزریق امپول متیل پردنیزولون در ابتدای شکاف باسن (عمل از ابتدا تا پایین باسن بود) عضله ها بسیار سفت

شده اند و همچنین بسیار درد ناک این قسمت زودتر و خیلی بهتر از بقیه نقاط جوش خورده بود ولی در این 3

روز گذشته درد خواب را از چشمان من گرفته این قست هیچ سوراخ یا بوی بد یا چرک ندارد که بتوان

احنملال عود مجدد داد و تنها قرمر ملتهب درد ناک سفت و داغ است می خواستم بدانم که این علایم مربوط به

سینوس پارونیدال هستند یا مربوط به چیز دیگری می شود و ایا باید ختما به دکتر معالج خود مراجعه کنم

دکتر نادر آفلاین است مدیر کل انجمن ها
    موقعیت
    آمریکا

پیشفرض

به احتمال زیاد.. این علائم..قرمر ملتهب درد ناک سفت و داغ بودن.. به کیست پیلونیدال شما ارتباط دارد.بهتره به آخرین پزشکی
    که شما رو درمان کرده مراجعه کنید.. و مشکلتونو با ایشون مطرح کنید. من نمی دونم چه اقدامی انجام شده.. اما به نظر میرسه کیست مربوطه به طور کامل برداشته نشده.. که تصمبم درستی بوده و گاهی لازمه که بدون جراحی وسیع .. تا حدی از مشکلات بیمار کم کرد.. اما اگر به هر دلیلی کیست بطور کامل برداشته نشده.. از ایشون بپرسید که اگر صلاح میدانند.. نسبت به اینکار اقدام کنند.. چون تا اونجائییکه اطلاعات من اجازه میده.. در شرایطی که شما دارید.. اگر اینکار انجام بشه.. بهبود دائم ایجاد خواهد شد.
    با اینحال تصمیم گیرنده اصلی پزشکتون هستند
    عضو تحریریه علمی ایران سلامت

fashistking آفلاین است تازه وارد

پیشفرض كمك كنيد

امروز به یک مشکل بد تر بر خوردم دیشب از درد مردم و وقتی صبح بیدار شدم در ابتدای باسن ¸ دو شکاف به اندازه ی 2 سانت از هم فاصله گرفته و بر روی محل درد 4 عدد جوش چرکی به وجود امده است دکتر معالج 4 شنبه نوبت داده اند می خواستم بدانم با این وضیعت تا ان روز چه کار کنم و ایا تنها راه معلجه جراحی است چون من اگر هم بمیرم حاضر نیستم برای 4 بار جراحی کنم

دكتر بهرام آفلاین است عضو فعال
    موقعیت
    تهران

پیشفرض

دوست عزيز٬
    متاسفانه٬ راهي بجز جراحي براي درمان مشكل شما وجود ندارد. برداشتن كامل كيست مي تواند شما را براي هميشه از اين مشكل راحت كند.
    عود كيست پيلونيدال شايع بوده٬ انتخاب ديگري نيز براي درمان وجود ندارد.

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

علاقه مندي ها (Bookmarks)

علاقه مندي ها (Bookmarks)

قوانین ارسال

• نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
  • نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
  • نمی توانید فایل پیوست ضمیمه کنید
  • نمی توانید نوشته خود را ویرایش کنید
  •  
تبلیغات در ایران سلامت