جستجو در سایت توسط گوگل

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
نمایش نتایج 1 تا 10 از 13 مجموع

موضوع: جوش در باسن

حميد23 آفلاین است تازه وارد
    موقعیت
    تهران

پیشفرض جوش در باسن

با سلام خدمت دوستان و دكتر عزيز
    من حدود دو سالي است كه در منطقه آخرين مهره ستون فقراتم يك جوش كه حالت زگيل دارد زده و زير آن يك سراخ كوچك است كه با فشار دادن جوش از آن چرك و خون بيرون ميايد از شما خواهش ميكنم كمكم كنيد :cry:

دکتر نادر آفلاین است مدیر کل انجمن ها
    موقعیت
    آمریکا

پیشفرض

احتمالا شما دارای کیست پیلونیدال هستید... به جراح عمومی مراجعه کنید تا معاینه کند. فعلا این تاپیک رو بخون تا اطلاعات عمومیست در این زمینه بهتر بشه.. اون تاپیک در حال تکمیل شدن است
    عضو تحریریه علمی ایران سلامت

موقعیت
    تهران

پیشفرض جوش در انتهاي مهره فقرات

با سلام:
    دفعه قبلي خدمتتان توضيح دادم كه يك جوش در آخرين مهره ستون فقراتم زده و پايين آن يك سوراخ كوچك است كه با فشار دادن جوش چرك و بعضي اوقات چرك و خون خارج ميشه ميخواستم كه توضيح كاملتري در اختيارم بگذاريد و بگوپيد آيا ممكن كه ربطي با سرطان داشته باشه :oops: خيلي ازتون ممنونم:roll:

sogol24 آفلاین است عضو فعال
    موقعیت
    تهران

پیشفرض

نه ربطي به سرطان نداره:سريعا به جراح عمومي مراجعه كنيد تا اگر كيست پايلونيدال داريد درناژ بشه.

دکتر نادر آفلاین است مدیر کل انجمن ها
    موقعیت
    آمریکا

پیشفرض

در ادامه...

بهتر بود.. اگر سوالی داشتید در ادامه تاپیک اولتان میپرسیدید

من فکر میکردم تا بحال به ملاقات جراح عمومی رفته اید.. همان موقع گفتم که احتمال زیاد داشته باشه شما دچار کیست پیلونیدال شده باشید. و اولین قدم تشخیصی هم معاینه هست.دلیلی مبنی بر شک به سرطان وجود نداره... مگر اینکه در مصاحبه و معاینه ای که با شما انجام میشه به شواهدی از سرطان دست پیدا کنیم. فعلا که چیزی وجود نداره
    عضو تحریریه علمی ایران سلامت

sogol24 آفلاین است عضو فعال
    موقعیت
    تهران

پیشفرض

حالا كه از سرطان ميترسين يك كم بترسونمتون كه رفتن دكتر رو جدي بگيريد...اگر اين كيست درناژ نشه و هي فشارش بدين تخليه و تحريك مداوم ميتونه باعث ايجاد يك ضايعه بدخيم بشه.

موقعیت
    تهران

پیشفرض كيست پلونيدال

در آخرين مهره ستون فقراتم يك كيست پلونيدال وجود دارم به دكتر مراجعه كردم مايعي براي شستشو داد ولي خوب نشد ميخواستم ببينم راه حل ديگه اي جز عمل هست.

طبیبان آفلاین است تازه وارد

پیشفرض

با سلام من حدود 6 سال است به بیماری سینوس پایلو نیدال مبتلا هستم که گاهی و قتها ترشح داشته و گاهی خشک بوده، اخیرا یک دمل چرکی در ناحیه دور سوراخ مقعدم به وجود امده که پزشک می گوید فیستول است و به کیست پایلو نیدال شما مرتبط است می خواستم بپرسم باید چکار کنم ضمن اینکه به دلیل مشغله کاری تا تابستان امسال نمی توانم عمل کنم لطفا توضیح داده و مرا راهنمایی کنید.با تشکر

دکتر ملک زاده آفلاین است عضو فعال
    موقعیت
    تهران

پیشفرض

نقل قول ارسالی توسط طبیبان مشاهده موضوع
    با سلام من حدود 6 سال است به بیماری سینوس پایلو نیدال مبتلا هستم که گاهی و قتها ترشح داشته و گاهی خشک بوده، اخیرا یک دمل چرکی در ناحیه دور سوراخ مقعدم به وجود امده که پزشک می گوید فیستول است و به کیست پایلو نیدال شما مرتبط است می خواستم بپرسم باید چکار کنم ضمن اینکه به دلیل مشغله کاری تا تابستان امسال نمی توانم عمل کنم لطفا توضیح داده و مرا راهنمایی کنید.با تشکر

تنها درمان قطعی مشکل شما عمل جراحی است که انجام آن خیلی راحت است وبعض مواقع سرپایی هم انجام میشود
    تا ان زمان میتوانید کج دار و مریز با شرایط خود کنار بیایید میتوانید از نشستن در لگن آب گرم دو بار در روز هر بار بست دقیقه استفاده کنید
    میتوانید در صورت درد شدید از آنتی بیوتیک و مسکن استفاده کنید ولی این کارها موقتی است و فایده ای ندارد و سرانجام بایستی حتما جراحی شود

Reza122 آفلاین است تازه وارد

پیشفرض

با عرض سلام ،حدود 2سال پيش دو جوش چركي در محل اخرين مهره ستون فقراتم به وجود امد و بعد از مدتي كه همراه چرك بودن خوب شدن ولي جايشان موند ؛ولي حالا چند وقتي است كه يك غده كه به اندازه يك گلوله است دقيقا در ابتداي خط وسط باسنم به وجود امده كه همراه چرك و خون است در ضمن به خاطر شغل رانندگي مجبورم روزي 7تا8 ساعت به صورت نشسته كار كنم . حالا به نظر شما اين غده ربطي به ان جوشها دارد يا نه ؛در صورت منفي بودن بايد چه كاري انجام بدهم چون شرايط كاريم طوري است كه فعلا نمي توان به پزشك مراجعه كنم با تشكر

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

علاقه مندي ها (Bookmarks)

علاقه مندي ها (Bookmarks)

قوانین ارسال

• نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
  • نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
  • نمی توانید فایل پیوست ضمیمه کنید
  • نمی توانید نوشته خود را ویرایش کنید
  •  
تبلیغات در ایران سلامت