جستجو در سایت توسط گوگل

نمایش نتایج 1 تا 4 از 4 مجموع

موضوع: پيشنهاد راهي براي افزايش قد

arash.a آفلاین است تازه وارد
    موقعیت
    كرمانشاه

پیشفرض پيشنهاد راهي براي افزايش قد

با سلام
    آيا نميشه با كاشت غضروف در استخوان ها و انتقال هورمون رشد به بدن افرادي كه صفحه رشد اونها بسته شده قد اونها رو افزايش داد
    چون من شنيدم كه با سلولهاي بنيادي ميشه غضروف ساخت و دوم اينكه در ثامن مشهد هورمون رشد رو توليد ميكنن(بيوسنتتيك سوماتروپين اسيد)
    و فكر ميكنم كه علت عدم رشد در افرادي كه صفحه رشد اونها بسته شده اين باشه كه در استخوان اونها ديگه غضروفي نيست و فقط ميتونه عرضي رشد كنندكه با اين عمل ميتونند طولي نيز رشد كنند
    من ميخواستم از شما خواهش كنم كه در مورد افزايش قد با الكتريسيته هم توضيحاتي به من بديد يا منابعي رو به من معرفي كنيد (البته ميدونم كه اين كار در علم پزشكي به اثبات نرسيده)
    لطفا من رو ياري كنيد
    با كمال تشكر و عرض خسته نباشيد
    آرش 18ساله از كرمانشاه و قد 172و بد شانس ترين آدم دنيا
    خداحافظ

ali-t آفلاین است عضو فعال
    موقعیت
    تهران

پیشفرض

آرش 18ساله از كرمانشاه و قد 172و بد شانس ترين آدم دنيا
    آرش خان با بالارفتن سن مطمئنا از حساسيت هاي اينچنيني شما نيز كاسته ميشه و ذهن شما به مسائل مهمتري معطوف ميشه
    درضمن دوست من شما با قد 172 در رنج قد مردان ايراني به هيچ وجه كوتاه قد محسوب نمي شي و من فكر مي كنم وقتي همه چيز نرماله خيلي جالب نيست كه آدم خودش رو بدست جراحي هاي پر عوارض و پر مشقت افزايش قد بسپاره
    توي همين سايت اگر جستجو كني مطالب خوبي در مورد افزايش قد بدست مي آوري
    منتظر پاسخ دكتر سجاد و يا دكتر نادر باشيد
    موفق باشي

دکتر نادر آفلاین است مدیر کل انجمن ها
    موقعیت
    آمریکا

پیشفرض

از پاسخ سیم واستاتین تشکر میکنم.
    متاسفانه گزارشی از موفقیت امیز بودن افزایش قد با روش تحریک الکتریکی نداریم.. و صرفا در مراحل تئوری و پیشنهاد و حرف و حدیث است
    عضو تحریریه علمی ایران سلامت

دكترعلي اجودي آفلاین است تازه وارد
    موقعیت
    تهران

پیشفرض افزایش قد

حرف شما در مورد نقش هورمون رشد کاملا درسته.
    هورمون رشد پس از بسته شدن صفحات رشد غضروفی استخوان فقط باعث افزایش قطر استخوان میشه و نه افزایش طول.
    اما اینکه از سلولهای بنیادی برای ساخت صفحه رشد استفاده بشه هنوز خیلی بلند پروازانه است .چون ساخت یکسری سلول غضروفی ساده کجا و ساختمان بسیار پیچیده صفحه رشد با دستجات مختلف سلولی که به سمت تولید استخوان تمایز می یابند کجا.
    دوست عزیز فعلا باید منتظر بود
    ولی یک احتمال زودتر برای استفاده از سلولهای بنیادی در افزایش قد هست(گرچه هنوز این کار در مرحله آزمایش روی حیوانات است).و آن اینکه بوسیله دستگاههای اکسترنال فیکساتور(مثلا ایلیزاروف) فاصله ای به اندازه دلخواه افزایش قد در استخوان ایجاد کنیم.تا اینجای کار اکنون انجام می شود ولی اشکال کار اینجاست که زمان پر شدن محل خالی بسیار طولانی است .این امید هست که با تزریق سلولهای بنیادی غضروفی در این محل بتوان محل خالی و در نتیجه استخوانی شدن آنرا تسریع کرد. :)

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

علاقه مندي ها (Bookmarks)

علاقه مندي ها (Bookmarks)

قوانین ارسال

• نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
  • نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
  • نمی توانید فایل پیوست ضمیمه کنید
  • نمی توانید نوشته خود را ویرایش کنید
  •  
بیمارستان تخصصی بیکن مالزی