جستجو در سایت توسط گوگل

نمایش نتایج 1 تا 2 از 2 مجموع

موضوع: آنزيم هاي بالاي كبدي؟؟؟؟

f.davoodpour آفلاین است تازه وارد

پیشفرض آنزيم هاي بالاي كبدي؟؟؟؟

همسرم دو سه هفته پيش دچار بيماريي شد كه كمي تب، بي حالي، سر درد و سرگيجه، تهوء و كمي هم كاهش اشتهاء با اون بود، ابتدا دكتر ها گفتند احتمالا ويروسي است ظرف يك هفته علائم بهتر شد ولي كاملا بهبود پيدا نكرد براي همين يه آزمايش خون انجام داديم كه نتايج مورد دارش به اين صورت بود

refrence 29-75 HDL=22

refrence 57-130 LdL=41

refrence 100-290 ALK.PHOSPHATASE=226

refrence 4-40 S.G.O.T=39

refrence 5-40 SGPT=47

كه دكتر به آنزيم هاي كبدي اش ايراد گرفت و احتمال كبد چرب داد و البته آزمايش انواع هپاتيت رو نوشت. يه سونو هم از كبد و مجراي صفرا داديم كه همش كاملا طبيعي بود.
    ايشون كلا بدنش هميشه داغ و گرمه ، به شدت گرماييه و حرارت بدنش بالاست.
    معمولا هم بدنش به شدت مي خواره
    قدش 182 و وزنش 76 كيلوئه كه البته اين اضافه وزن مال 7-8 ماه بعد از ازدواجه و قبلش زير 70 بوده،
    غذامون تقريب معموليه و غذاي چرب نمي خوريم ولي منزل پدريشون خيلي غذاهاشون چربه و ايشون عادت دارند صبحانه و شام غذا مي خورن و ناهار اصلا نمي خورن.

دکتر سید حمید سجاد آفلاین است مدیر کل سایت
    موقعیت
    تهران
    Blog Entries
    3

پیشفرض

بالا بودن آنزیم های کبدی علل متعددی دارد که هپاتیت ها یکی از دلائل اون هستند
    http://www.mayoclinic.com/health/ele...SECTION=causes
    آنزیم های کبدی
    آنزیم های کبدی

اینکه علت بالا بودن آنزیم های کبدی چه هست... کاری هست که پزشکتان باید انجام دهد... من اظهار نظر نمی تونم انجام بدم برای اینکه اول باید ببینم وضع بیمار در حال حاضر چه هست...چه کار هائی انجام شده و تشخیص از نظر من چی هست و چه کاری باید برایش انجام داد...شاید از نظر من لزومی نداشته باشد که در وحله اول به بررسی بالا بودن آنزیم های کبدی توجه شود...منظور اینکه تمام این موارد جنبه طبابت دارد و باید در کلینیک ارزیابی شود و آنهم توسط پزشکی که مسئولیت تشخیص بعهده وی هست. اگر علاقه مند هستید در باره دلائل بالا بوددن آنزیم های کبدی تحقیق کنید به منابعی که اشاره کردم مراجعه کنید

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

علاقه مندي ها (Bookmarks)

علاقه مندي ها (Bookmarks)

قوانین ارسال

• نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
  • نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
  • نمی توانید فایل پیوست ضمیمه کنید
  • نمی توانید نوشته خود را ویرایش کنید
  •  
بیمارستان تخصصی بیکن مالزی