جستجو در سایت توسط گوگل

نمایش نتایج 1 تا 2 از 2 مجموع

موضوع: ارضاء نشدن با کاندوم

CaptainReza آفلاین است تازه وارد

پیشفرض ارضاء نشدن با کاندوم

با عرض سلام خدمت اساتید محترم

بنده با شکل عدم ارضا در هنگام استفاده از کاندوم مواجه هستم

وقتی از کاندوم استفاده میکنم به هیچ وجه ارضا نمیشم
    ولی بدون استفاده از کاندوم کاملا طبیعی هستم

لطفا راهنمایی بفرمایید

دکتر سید حمید سجاد آفلاین است مدیر کل سایت
    موقعیت
    تهران
    Blog Entries
    3

پیشفرض

اگر مردی به استفاده از یک روش جنسی عادت کرده باشه... استفاده از یه روش دیگه براش سخته. یک کمی بگذره عادت می کنید. هر مردی توانائی لذت جنسی و عادت کردن به هر روش جدیدی رو دارد. این حالت اعتماد به نفس رو اگه داشته باشید نه تنها تو این مسئله بلکه شاید تو بقیه مسائل زندگی مشکلات برایتان به راحتی حل می شود.

بعضی مردا از کاندوم های بر اساس آب لذت بیشتری می برند هم از تو و از هم از بیرون کاندوم.این کاندوم ها تا حد زیادی از اصطکاک بین آلت و واژن کم می کنند و یک احساس گرمی و نرمی و لیزی به مرد می دهند.

در عین حال می توانید کاندوم های مختلفی رو امتحان کنید ببینید شاید با یک نوع راحتتر هستید.کاندوم ها هم از لحاظ شکل و هم از نظر ضخامت , تفاوت دارند.

از طرف دیگه برای تمرین بیشتری قبل از مقاربت با شریک جنسی انجام داده باشید می توانید با کاندوم خود ارضائی کنید.

اگر مرد نیاز بیشتری به تحریک جنسی داشته باشد شریک جنسی وی می تواند به او کمک کند. مثلا با گفتن حرفای سکسی و تحریک کننده و یا تحریک نقاط جنسی مرد ( اونجاهائیکه بیشتر دوست داره ) و یا اینکه میشه
    از ابزار جنسی برای تحریک مرد استفاده کرد.

همانطور که گفتم بد نیست انواع دیگه کاندوم ها رو امتحان کنید. مثلا کاندوم هائی که بر اساس جنس لاتکس درست نشده اند یک نوع از اونها هستند که یک دسته اونها کاندوم های polyurethane هستند. اینها لذت بیشتری
    هم برای مرد دارند هم برای زن. نوع زنانه اونها هم هست.Polyurethane یک نوع پلاستیک هست که احساس قوی تری به مرد یا زن می دهد و همینطور باعث انتقال گرما می شوند. لذا خیلی از مردان و زنانی که از این کاندوم ها استفاده کرده اند معتقدند از کاندوم های لاتکس لذت بیشتری می دهد.

بد نیست از نرم کننده هم استفاده شود.

یه مقدار به علت استرس هم هست که نمیذاره سیکل جنسی به خوبی انجام نشه. اگه واقعا کاندوم برای شما ایجاد مشکل کرده بد نیست از شریکتون بخواهید که او از از روش های موقتی استفاده کند که زیاد هم هستند مثل دیافراگم زنان , کلاهک گردن رحم زنان , و یا اسفنج های جلوگیری .

ولی در کل تمرین کردن عادت کردن و اعتماد به نفس مشکل شما را حل می کند.

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

علاقه مندي ها (Bookmarks)

علاقه مندي ها (Bookmarks)

قوانین ارسال

• نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
  • نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
  • نمی توانید فایل پیوست ضمیمه کنید
  • نمی توانید نوشته خود را ویرایش کنید
  •  
تبلیغات متنی
گیفت کارت
تبلیغات در ایران سلامت