جستجو در سایت توسط گوگل

نمایش نتایج 1 تا 2 از 2 مجموع

موضوع: سوزش چشم

behroozi-m آفلاین است تازه وارد

پیشفرض سوزش چشم

سلام
    مدتي است كه چشم هام مي سوزه مخصوصا بعد از بيدار شدن از خواب اول صبح بيشتر اوقات احساس مي كنم داخل چشمم آشغال هستش به دكتر مراجعه كردم بعد از معاينه گفت داخل چشمم جوش زده و گفت احتمالا حساسيت هستش داروهايي كه داد
    كلوبيوتيك 0/5 درصد
    بتامتازون 0/1 درصد
    و طبق دستوري كه داده بود استفاده كردم بعد از تقريبا سه هفته دوباره مراجعه كردم چون خوب نشده بودم همون داروها رو داد به علاوه
    پماد ويتامين آ اس دي

الان هم كه بيش از سه هفته مي گذره هنوز احساس مي كنم داخلي چشمم چيزي شبيه به جوش هست البته بهتر از قبل شدم ولي هنوز صبح ها چشم ها مي سوزه يا اگر باد به چشمم بخوره مي سوزه خلاصه خيلي اذيت مي شم كسي مي تونه راهنماييم كنه چيكار كنم يا بگه مريضيه من چيه خيلي اذيت مي شم

اين رو هم بگم كه چشم ها ضعيف هست و عينك استفاده مي كنم اينم بگم كه كارم با كامپيوتر هستش

دکتر سید حمید سجاد آفلاین است مدیر کل سایت
    موقعیت
    تهران
    Blog Entries
    3

پیشفرض

با سلام
    این سوالی هست که باید از پزشک معاینه کننده می پرسیدید... علل سوزش چشم معمولا شامل این موارد است. عیوب انکساری چشم تصحیح نشده - قرار گرفتن چشم در مقابل محرکها( مواد آرایشی و گرد و خاک ) - التهاب ملتحمه - ترشح ناکافی اشک -

محتملترین علت حساسیت چشمی هست...عمدتا با گذشت زمان برطرف خواهد شد. داروهای تجویز شده هم بسیار مناسب و به جا هستند...
    حساسیت های چشمی ( مقالات)
    حساسیت های چشمی ( مقالات)

طبابت کردن در محیط مجازی اینترنت
    http://fablog.iransalamat.com/?file=...ion=show&id=30

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

علاقه مندي ها (Bookmarks)

علاقه مندي ها (Bookmarks)

قوانین ارسال

• نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
  • نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
  • نمی توانید فایل پیوست ضمیمه کنید
  • نمی توانید نوشته خود را ویرایش کنید
  •  
بیمارستان تخصصی بیکن مالزی