جستجو در سایت توسط گوگل

نمایش نتایج 1 تا 2 از 2 مجموع

موضوع: بيرون زدگي چشم

vahidalemi آفلاین است تازه وارد

پیشفرض بيرون زدگي چشم

سلام

با سلام و خسته نباشيد مدتي است كه متوجه شدم چشم چپم نسبت به چشم راستم كره اش بيرون تر است و بيرون زدگي دارد گمان كردم شايد به دليل شماره بالاي آن4.75 است و اختلاف با شماره چشم راستم3.5در اسفند 89 عمل پي آركي كردم تا عينك نزنم شايد بهتر شود.ازمايش تيروئيد هم دادم مشكلي نبود .حالا چند سوال داشتم1- ممكن است اين بيرون زدگي چه علت هايي داشته باشد؟2- شنيده ام كه گاه يجواب آزمايش تيرويد نشان ميدهد كه مشكلي نيست اما در اصل مشكل تيروئيد موجود است و باعث بيرون زدگي چشم ميشود از كجا بفهميم جواب آزمايش صحت دارد يا نه؟ 3-ايا اگر مشكلي مثل تومور و يا مشكل رگ هاي خوني پشت كره چشم يا هرمشكل ديگر بود پزشكي كه عمل پي اركي براي من انجام دادن در عكسها و معاينات قبل از اين عمل متوجه ميشدند يا اين عكس ها و آزميشات ربطي به كشف اين بيرون زدگي ندارد؟ 4-درضمن مدت5سال است ميگرن عصبي گرفته ام اين ميتواند دليل بيرون زدگي باشد؟ 5- براي كشف علت اين بيرون زدگي آيا بايد ستي اسكن انجام دهم؟ 6-سينوزيت و انحراف بيني و پوليپ بيني ميتواند علت تغيير شكل در چشم و يا بيرون زدگي شود؟ لطف من را راهنمايي كنيد كه چه اقدامي براي پيداكردن علت بيرون زدگي چشمم پيداكنم و به چه پزشكي مراجعه كنم. با سپاس فراوان از راهنمايي هايتان.

دکتر سید حمید سجاد آفلاین است مدیر کل سایت
    موقعیت
    تهران
    Blog Entries
    3

پیشفرض

1- علل بسیاری وجود دارد از جمله تفاوت اندازۀ کرۀ چشم در دو طرف بیماری تیروئیدی، بیماری های پلک، بیماری های التهابی حدقۀ چشم و علل متعدد دیگر.

2- در مورد مشکوک ct اسکن یا mri حدقۀ چشم به تشخیص کمک می کند.

3- عکس ها و آزمایش های قبل از عمل عمدتاً جهت بررسی وضعیت قرنیه است و بیماری های حدقۀ چشم را نشان نمی دهد.

4- خیر، میگرن باعث بیرون زدگی چشم نمی شود.

5- بله، ct اسکن می تواند به تشخیص علت کمک کند.

6- خیر، این حالت ها معمولاً تأثیری بر شکل چشم ندارد.

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

علاقه مندي ها (Bookmarks)

علاقه مندي ها (Bookmarks)

قوانین ارسال

• نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
  • نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
  • نمی توانید فایل پیوست ضمیمه کنید
  • نمی توانید نوشته خود را ویرایش کنید
  •  
تبلیغات متنی
گیفت کارت
تبلیغات در ایران سلامت