جستجو در سایت توسط گوگل

نمایش نتایج 1 تا 2 از 2 مجموع

موضوع: 1سایز بزرگ بودن یک پستان

atoosaa آفلاین است تازه وارد

پیشفرض 1سایز بزرگ بودن یک پستان

با سلام و خسته نباشید

دختری 35 ساله هستم و از زمانی که پستانهام رشد کردن و بزرگ شدن یکی از انها بزرگتر بود ولی ظاهرا معلوم نیست اما اگر بدون سوتین باشم بسیار مشهود است من مدام خودم معاینه میکنم و توده ای خدارو شکر احساس نمیکنم طبق مطالعه سایت تر شحی ندارم فقط درد در زمان قبل پریود و اونی که بزرگتره دارم و یذره گاهی نگران میشم که ممکنه مشکلی باشه من تا حالا متوجه نشدم ایا ممکنه کیست پستان باشه که یکیش برزگ شده؟لطفا بگید چکار کنم....

سپاس

دکتر سید حمید سجاد آفلاین است مدیر کل سایت
    موقعیت
    تهران
    Blog Entries
    3

پیشفرض

عدم تقارن پستانها:

در دختران طبیعی , یک پستان ممکن است زودتر یا سریعتر از پستان دیگر رشد کند. و منجر به عدم تقارن پستان ها شود. این مسئله هنوز میتواند منشا نگرانی نوجوانان در مرحله ابتدائی بلوغ باشد. باید به بیمار اطمینان داده شود که این عدم تقارن با پیشرفت بلوغ غیر محسوس خواهد شد.

در معاینه فیزیکی هیچ توده یا ترشحی وجود ندارد , گرچه حساسیتی در مرحله جوانه زدن پستان میتواند عارض شود.

یک توده واقعی در پستان به احتمال زیادی یک سرطان خوش خیم( فیبرو آدنوم) یا کیست است.سرطان در این سنین بسیار نادر است. به منظور تصویر برداری , سونوگرافی به علت تراکم بافت در نوجوانان به ماموگرافی ارجحیت دارد.

در شرایط شما بهتره ماموگرافی انجام بشه. به پزشک زنان مراجعه کنید اگر صلاح می دونن ماموگرافی درخواست کنند.

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

علاقه مندي ها (Bookmarks)

علاقه مندي ها (Bookmarks)

قوانین ارسال

• نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
  • نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
  • نمی توانید فایل پیوست ضمیمه کنید
  • نمی توانید نوشته خود را ویرایش کنید
  •  
تبلیغات متنی
گیفت کارت
تبلیغات در ایران سلامت