جستجو در سایت توسط گوگل

نمایش نتایج 1 تا 3 از 3 مجموع

موضوع: سفت كردن سينه های شل مردان و زنان

samaneh2000 آفلاین است تازه وارد

پیشفرض سفت كردن سينه های شل مردان و زنان

سلام. دختري 21 ساله هستم.سينه هاي من به شدت شل هستندوالبته احساس مي كنك م كه بزرگ هم هستند.بطوريكه بيشتر اوقات در ناحيه كتف و شانه احساس درد و كوفتگي دارمدر صورتي كه در بقيه نقاط بدنم اصلا اضافه وزن ندارم و(بجز شكم) و حتي پاهاي من تا حدودي لاعر هم هست.اگر ممكنه راهنمايي كنيد مرا كه چطور مي توانم سينه هايم را سفت كنم.در ضمن بايد بگويم كه ورزش هم در اين مورد كمكي به من نكرد.اگر ممكن هست در مورد سوتين هاي كه به ماژيك براو معروف هستيد و با ويبره كار مي كنند هم توضيج دهيد وبگوييد كه ايا مفيد هستند وآيا از نظر پزشكي ضرري ندارند؟ متشكرم

دکتر یاور آفلاین است عضو فعال
    موقعیت
    آمریکا

پیشفرض

من در تا لار های انگلیسی webmd در قسمت پرورش اندامشون این سوالو مطرح کردم اونها هم جواب دادند که:

بافت پستان از چربی هست, بنا براین هیچ ورزشی وجود نداره و همینطور هیچ سینه بندی وجود نداره که بتونه این بافت چربی راسفت کنه و خوش حالت کنه.. شما قائدتا باید کاری کنید که عضلاتی که بافت پستان به اونها تکیه کردند تقویت بشند و بتونند حالت بهتری به سینه بدهند.. اگر سینه هاتون بزرگ هست تنها راه غیر جراحی کم کردن وزنتون هست اونهم در تمام بدن..در غیر اینصورت بهتره برای حل این مشکل ( بزرگی سینه)به یکی از جراحان پلاستیک مراجعه کنید..از طرف دیگر اندازه پستان یک مسئله ژنتیکی هست... لذا پول و وقتتونو بابت چیزهای بی ارزش و بیفایده ای همچون
    اون مواردی که ذکر کردین هدر ندین ( منظور اون مجیک برا با ویبراتور ها یا سوتین ها هست.)

Female breasts are made primarily of fat. Therefore, there is no magic exercise you can do or bra you can wear to tone them up significantly, you can only firm up the chest muscles underneath the tissue. The only ways to reduce the size is to either lose a lot of weight, which will result in fat reduction all over one's body, including the breasts, or get a breast reduction surgery. Breast size is largely genetic, there isn't a whole lot you can do to change it. Don't waste your money on silly devices, your girlfriend should feel lucky she's got 'em! Many women pay large amounts of money to get implants to look bigger.

دکتر نادر آفلاین است مدیر کل انجمن ها
    موقعیت
    آمریکا

پیشفرض

به نقل از
    پزشک مشاورجراحی پلاستیک سایت( جناب آقای دکتر بهرام شهیدی)

حالت و فرم سینه ها , اندازه , افتادگی و مسائل دیگربه عوامل متفاوتی بستگی دارد از جمله , ژنتیک , وزن ,تغییر وزن, بارداری شیر دادن و غیره. هیچ راهی و یا درمانی و یا سینه بندی ( برا) و غیره... به جز جراحی که بتواند تغییری در فرم و اندازه سینه ها بدهد وجود ندارد.دلیل این امر هم ساده است فرم سینه ها را , نسبت مقدار بافت چربی , بافت غدد پستان از یک طرف و مقدار پوست حامل تعیین می کند.جراحی هم این نسبت را تغییر می دهد.

کوچک کردن سينه ها

بزرگی سینه ها و اضافی وزن آنها، می تواند موجب درد و ناراحتی سر، گردن و پشت گردد.
    هنگام عمل بسیار مهم است که اضافه وزن نداشته باشید.
    محل زخمها، دور مرکز سینه، یک خط عمودی به طرف پایین و در زیر سینه ( مطابق شکل) می باشد
    این عمل از سه تا چهار ساعت بطول می انجامد.

خطرات و ريسکها

* خونریزی
    * عفونت
    * لخته شدن خون در رگها و شش ها
    * کم شدن حس سینه ها
    * پهن شدن زخمها
    * عدم توانایی در شیر دادن
    * کلویید یا زخم های هیپرتروف

مراقبتها و احتياطهای لازم

* از بالا بردن دستها بالای سر و به طرفین تا يک ماه خودداری فرمایید.
    * از حمل کردن بار و در آغوش گرفتن کودکان تا يک ماه خودداری کنید.
    * از هم آغوشی در ماه اول خودداری کنید.
    * استفاده از کرست مخصوص، سه ماه بعد از عمل اجباری است.

پیش شرط برای عمل

* عدم اضافه وزن
    * ترک کامل سیگار و دیگر دخانیات حداقل سه هفته قبل از عمل
    * عدم استفاده از قرص های ضد بارداری

هنگام تعیین وقت عمل به این مسئله توجه فرمایید که انجام این عمل در فاصله زمانی نزدیک جشن ها و اتفاقات مهم و خاص ممکن است شما را از شرکت در این مراسم بازدارد! حداقل دو هفته فرصت نقاهت بعد از عمل به خود بدهید.
    عضو تحریریه علمی ایران سلامت

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

علاقه مندي ها (Bookmarks)

علاقه مندي ها (Bookmarks)

قوانین ارسال

• نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
  • نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
  • نمی توانید فایل پیوست ضمیمه کنید
  • نمی توانید نوشته خود را ویرایش کنید
  •  
تبلیغات در ایران سلامت