جستجو در سایت توسط گوگل

نمایش نتایج 1 تا 2 از 2 مجموع

موضوع: رشد سينه ها

ستاره22 آفلاین است تازه وارد

پیشفرض رشد سينه ها

سلام
    من دختري هستم كه حدود 6 سال از شروع اولين قاعدگي ام گذشته و تمام مراحل بلوغم هم طبيعي بوده و تنها مشكل من كوچكي سينه هايم است. به پزشك هاي متعددي هم مراجعه كرده ام ولي نتيجه اي نگرفتم.
    تا حلا سه بار آزمايش خون دادم كه در هر سه آنها پرولاكتين و كورتيزول خونم بالا بوده.
    ميزان پرولاكتينم در سه تا آزمايش به ترتيب زير بوده:
    834 mIU/L
    1081 mIU/L
    562 mcU/ml (در آزمايش آخر قرص ديان مصرف مي كردم)
    سونوگرافي از تخمدان ها و سينه هام هم انجام دادم كه هيچ مشكلي نداشتم. در سونوگرافي قطر سينه هام كمتر از يك و نيم سانت مشخص شد.
    حالا اگر شما منو راهنمايي كنيد خيلي ممنون ميشم چون من تاحالا پيش چندين متخصص زنان و داخلي رفتم ولي هيچ كدام نتونستن كمكي كنند

دکتر نادر آفلاین است مدیر کل انجمن ها
    موقعیت
    آمریکا

پیشفرض

اگه تمام مراحل بلوغ شما طبیعی هست و مشکلی از نظر بلوغ دیررس وجود نداره و مشکل فقط از نظر رشد سینه ها هست .. باید بگم رشد سینه های خانمها تا 22 سالگی ادامه داره و اگه به اون سن رسیدید و همچنان ناراضی هستید ..دیگه کاری نمیشه کرد( مگر با جراحی) چون رشد اندام های بدنی بیشتر با فاکتور ژن بستگی داره.و اگه بلوغ عادی دارید نیازی به انجام آزمایشات مختلف و پیگیری های بی مورد نیست..

در محدوده 8-13 سالگی بافت چربی در لگن تجمع مییابد, لگن استخوانی میشود, موهای زهار تیره و صاف بر روی ناحیه تناسلی ظاهر میگردد.تکامل پستانها بطور معمول بیش از 4 سال طول میکشد اما این تغییرات میتواند به کوتاهی یک دوره 18 ماهه یا به درازای یک دوره 9 ساله باشد. پیشرفت موهای زهار 2.5 سال طول میکشد که بین 1.5 تا 3.5 سال متغییر است. حدود 1 سال پس از شروع تکامل پستانها دختر ها از افزایش بسیار سریعی در طول قدشان برخودار میشوند. حد اکثر سرعت این جهش رشدی در افراد طبیعی درست قبل از شروع قایدگی است. بنابراین شروع قایدگی یک واقعه نسبتا دیر رس در سیر بلوغ جنسی است, که معمولا 6 ماه پس از جهش رشدی فرد, در حین یا درست قبل از مرحله تکامل پستانها اتفاق میافتد.
    عضو تحریریه علمی ایران سلامت

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

علاقه مندي ها (Bookmarks)

علاقه مندي ها (Bookmarks)

قوانین ارسال

• نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
  • نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
  • نمی توانید فایل پیوست ضمیمه کنید
  • نمی توانید نوشته خود را ویرایش کنید
  •  
تبلیغات در ایران سلامت