جستجو در سایت توسط گوگل

نمایش نتایج 1 تا 2 از 2 مجموع

موضوع: پرولاکتین بالا در مردان

hamid_m آفلاین است تازه وارد

Question پرولاکتین بالا در مردان

درود
    من مدت زیادی ورزش میکردم برای موفقیت در رشته ی ورزشی خود از هورمون های استروئیدی استفاده میکردم،بعد از ترک ورزش احساس کردم سینه های من غیرطبیعی و زنانه است و بزرگ به نظر میرسد و به این موضوع شک کردم به دکتر مراجعه کردم و از او خواستم برای من یک ازمایش بنویسد،ازمایش را انجام دادم و نتیجه ی ان این شد که پرولاکتین من از حد طبیعی بالاتر است پرولاکتین من ng/ml 98 است در این مورد چند سوال داشتم:
    1-ایا بالا بودن این هورمون در مردان میتواند مشکلات جسمی شدید یا عوارض بدی را ایجاد کند؟و مراجعه به یک متخصص در این مورد ضروری است؟
    2-ایا بالا بودن این هورمون به استفاده ی قبلی من از هورمون های استروئیدی ربطی دارد؟
    3-در بدن مردان چه چیزهایی ممکن است باعث بالا رفتن میزان ترشح این هورمون شود؟
    و این را هم اضافه کنم بیشتر اطلاعاتی که در سایتهای مختلف میبینم مربوط به بالا بودن این هورمون در زنان است اگر ممکن است یک مقاله یا یک سری اطلاعات کامل راجع به بالا بودن این هورمون در مردان ارائه کنید

سوال دیگری نیز داشتم،ایا ممکن است بالا بودن این هورمون در بدن زمینه ی ارثی داشته باشد؟چون یکی دیگر از اعضای خانواده ی ما نیز چنین مشکلی را دارد

در ضمن سایت مفید و پرباری دارید به خاطر اطلاعاتی که میدهید سپاسگزارم

دکتر ملک زاده آفلاین است عضو فعال
    موقعیت
    تهران

پیشفرض

علل ارثی میتواند داشته باشد
    گاهی ناشی از وجود افزایش ترشح از مغز است که بد نیست تحت نظر یک متخصص غدد سی تی اسکن مغز شوید
    ولی با توضیحاتی که دادید بایستی علت اصلی آن مصرف داروهای بدن سازی باشد
    با اندازه گیری سریال میزان پرولاکتین خون ماهی یکبار اگر بالا نرفت و ثابت ماند یا پایین آمد جای هیچ نگرانی نیست و به مرور بهتر میشود
    اگر میزان آن مرتب بلاتر رفت باید حتما سی تی اسکن مغز انجام شود و ترشح هرمونهای مختلف در شما سنجیده شود توسط متخصص غدد

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Tags for this Thread

علاقه مندي ها (Bookmarks)

علاقه مندي ها (Bookmarks)

قوانین ارسال

• نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
  • نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
  • نمی توانید فایل پیوست ضمیمه کنید
  • نمی توانید نوشته خود را ویرایش کنید
  •  
بیمارستان تخصصی بیکن مالزی