جستجو در سایت توسط گوگل

نمایش نتایج 1 تا 3 از 3 مجموع

موضوع: افزایش دادن قد - قرص کلسیم

mohammad17 آفلاین است تازه وارد

پیشفرض افزایش دادن قد - قرص کلسیم

سلام عرض شد .اولا جدا ممنون هستم از شما دكتران كه اين سايت واقعا ارزشمند راه انداختين من الان چند روزي هست كه با اين سايت به طور اتفاقي آشنا شدم از 1/2 سال پيش چند تا سوال واسم پيش آمده بود كه روم نميشود از اطرافيانم بپرسم ولي تونستم از اين سايت جوابشون پيدا كنم بازم ممنون.
    آقاي دكتر من سنم 17 سال هست وقدم171 هست.پدرم قدش 170 و مادرم قدش 160 هست ميخواستم ببينم از سن 17 سالگي تا سن 20 سالگي نهايت رشد قد چقدر هست؟

قرص كلسيم تاثيري داره يا نه؟بعد من ميتونم تو اين سن هورمون رشد بزنم تا قدم رشد كنه؟

وسوال آخرم اين بودكه ورزش هائی مثل بارفيكس بسكتبال و واليبال وشنا باعث افزایش قد میشه یا نه...
    ممنون ميشم كه كامل جوابم بدين بازم ممنون.

دکتر سید حمید سجاد آفلاین است مدیر کل سایت
    موقعیت
    تهران
    Blog Entries
    3

پیشفرض

قد نوجوانان در 70% موارد به ژن و قد پدر و مادرشون ارتباط داره و 30% دیگه به تغذیه دوران کودکی و مسائل ناشناخته ارتباط داره...

--- خوردن ترکیبات کلسیمی مفید نیست و بلکه ممکنه مشکلاتی رو ایجاد کنه چون وقتی بدن کمبودی احساس نمیکنه تحمیل بار اضافه به اون مشکل ساز خواهد شد...
    -- همان طور که گفتم تغذیه رل مهمی دارد... اما نه در سن شما ... بیشتر در مورد اوان تولد تا اتمام دوران کودکی مورد نظر است...

- مستندات علمی در باره نقش ورزش در افزایش قد وجود نداره و منطقی هم نیست. برای خیلی از مشکلات ممکنه تحقیقی هم انجام نشده باشه اما با تعمق و استدلال کلی که از مجموع مطالبی که تاکنون بدست آمده است... می توان در باره مطالب اظهار نظر کرد...

دکتر نادر آفلاین است مدیر کل انجمن ها
    موقعیت
    آمریکا

پیشفرض

مصرف مكمل كلسيم تاثيري در افزايش قد ندارد

مصرف مكمل كلسيم در دوران بارداري، وزن نوزاد را افزايش نمي‌دهد.

دكتر مجيد كارانديش متخصص تغذیه:

‌ مطالعات انجام شده بر روي دو گروه از مادران نشان مي‌دهد كه مكمل كلسيم نمي‌تواند قد نوزادان را افزايش دهد.

وي افزود: پژوهش انجام شده مصرف مكمل كلسيم و دارونما را در دو گروه از مادران مقايسه مي‌كند
    عضو تحریریه علمی ایران سلامت

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

علاقه مندي ها (Bookmarks)

علاقه مندي ها (Bookmarks)

قوانین ارسال

• نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
  • نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
  • نمی توانید فایل پیوست ضمیمه کنید
  • نمی توانید نوشته خود را ویرایش کنید
  •  
تبلیغات در ایران سلامت