جستجو در سایت توسط گوگل

نمایش نتایج 1 تا 2 از 2 مجموع

موضوع: چه كار كنم لاغر شوم؟

saaber آفلاین است تازه وارد
    موقعیت
    تهران

پیشفرض چه كار كنم لاغر شوم؟

با سلام
    من داراي قد 157 و متاسفانه وزن 70-75 كيلو هستم.
    ميخواهم مرا راهنمايي كنيد كه چطور ميتوانم بهترين راه حل را بيابم.
    خيلي زياد اهل هله و هوله خوري نيستم.همينطور م با شيريني و كاكايو .منظورم اين نيست كه اصلا دوست ندارم ولي در طي روزها و هفته كمتر پيش ميايد كه كه اينها را بخورم.
    عادت بدي كه دارم اين است كه در موقع ناهار و شام خيلي به خوردن مواد غذايي بخصوص برنج وسوسه ميشوم.
    بر خلاف بعضي متخصصين تغذيه كه ميگويند افراد چاق بسيار شيرينيجات مصرف ميكنند من اين طور نيستم.لطفا مرا راهنمايي كنيد.

در ضمن من مدت دو سال است كه ازدواج كردهام . و قبلش حدود 60 بودم .آيا اين موضوع ازدواج ميتواند دخالت داشته باشد؟
    همينطور هم من آلرژي دارم و به حالت نفس تنگي ميافنم.مدتي خواستم با رفتن به كلاسهاي بدن سازي لاغر شوم ولي چون نفسم ميگرفت نتوانستم ادامه دهم.براي همين هم از شما ميخواهم يك راه حل مناسب به من پيشنهاد دهيد.

دکتر سید حمید سجاد آفلاین است مدیر کل سایت
    موقعیت
    تهران
    Blog Entries
    3

پیشفرض

مهمترین عامل افزایش وزن افزایش دریافت کالری و عدم تحرک است. گرچه مسائل ژنتیک رل مهمی در این مسئله دارند که گاهی مبارزه با عامل ژنتیک کار ساده ای نیست. نامه شما حاوی مطلب تازه ای نیست.ما در تاپیک اختصاصی این موضوع به تفضیل در این مورد صحبت کرده ایم. سعی کنید مواد غذائی را طوری مصرف کنید که هم همه مواد غذائی لازم به بدن شما برسد و هم اینکه بیش از 1200 کالری در روز نشه و کمتر از اون هم نشه... این مهمترین عامل هست . البته مسائل مهمی دیگری مثل داشتن تحرک هم دخالت دارد. اگر خودتان نمی توانید این مسائل را به نحو درستی تجزیه تحلیل کنید با متخصص تغذیه و یا پزشکی که به این مسائل وارد باشه به طور حضوری مشورت کنید تا برنامه جدیدی برای زندگی تون بریزه...

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

علاقه مندي ها (Bookmarks)

علاقه مندي ها (Bookmarks)

قوانین ارسال

• نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
  • نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
  • نمی توانید فایل پیوست ضمیمه کنید
  • نمی توانید نوشته خود را ویرایش کنید
  •  
تبلیغات در ایران سلامت