جستجو در سایت توسط گوگل

صفحه 2 از 2 ابتداابتدا 12
نمایش نتایج 11 تا 16 از 16 مجموع

موضوع: هر كار مي كنم لا غر نمي شم

امير ترابى آفلاین است عضو فعال
    موقعیت
    تهران

پیشفرض

با سلام
    دوست عزيز با توجه به مسايلي كه بيان فرموديد استنباط من اين است كه نياز به بررسيهاي باليني ميباشد بنابراين پيشنهاد من اين است كه به طور حضوري با يك متخصص غدد مشاوره نماييد .

بختيار مهري آفلاین است تازه وارد

پیشفرض

با سلام
    من 27 سال سن دارم قدم حدود175 سانتي متر ميباشم
    دور کمر وشکمم چربي جمع شده است چکار کنم اينها رل از بين ببرم :P

موقعیت
    تهران

پیشفرض

با سلام

اگر در همين تالار اندكي جستجو فرماييد درخواهيد يافت در اين زمينه قبلا به طور مفصل بحث و گفتگو صورت پذيرفته است

sara.sadeghi آفلاین است تازه وارد
    موقعیت
    تهران

پیشفرض كاهش سرعت لاغري

با سلام و عرض خسته نباشيد فراوان
    دختري 23 ساله هستم كه قدم 165 و وزنم 58 كيلو است البته اين را بايد متذكر شوم كه حدود 2 سال پيش من يك رژيمي گرفتم (البته بدون نظر پزشك) كه وزنم از 65 كيلو به 50 كيلو رسيد بعد از آن به دليل مسايلي كه براي من پيش آورد مجبور شدم دوباره وزنم را افزايش دهم ولي الان با اينكه مقدار كالري مصرفي من كم است و حتي گاهي اوقات ورزش و پياده روي ميكنم روند كاهش وزن در من تقريبا قطع شده دوست دارم حدود 3 كيلو ديگر زن كم كنم چون اين افزايش وزن من اثرش را در ران و باسن من ميگذارد ميزان مصرف چربي من هم كم است خواهشمند است من را در اين امر راهنمايي كنيد كه چرا روند كاهش وزن من خيلي كم شده و چه بايد بكنم چون الان با اين مقدار كالري (1000) كالري من وزنم كم نمي شود مي ترسم اگر بيشتر مصرف كنم كه ديگر غير قابل كنترل شوم (تقريبا هر چيز را ميخورم با استرس است)البته اين مشكل در اعصاب من هم اثر گذاشته و تقريبا هر چيز را ميخورم به صورت ريزه خواري است

خيلي ممنون و متشكر از شما

موقعیت
    تهران

پیشفرض

با سلام

ابتدا باید عرض کنم که برای اینکه بتوانید نتیجه مطلوبی بگیرید حتما باید به طور حضوری به یک متخصص تغذیه مراجعه کنید تا وضعیت شما از نزدیک مورد ارزیابی قرار گیرد اما من سعی میکنم تا توضیحاتی را در این زمینه خدمتتان عرض کنم....ابتدا اینکه رژیم غذایی 1000 کالری جوابگوی حداقل نیازهای تغذیه ای شما هم نخواهد بود بنابراین ادامه این روال مطمینا شما را دچار کمبودهای تغذیه ای خواهد نمود( البته تصور من این است که شما در حال حاضر هم تا حدی به این کمبودها دچار شده اید)....مساله دیگر این است که به نظر من شما همین 1000 کالری را هم که گفتید به طور اصولی استفاده نمیکنید و خودتان اشاره کردید که به سمت ریزه خواری پیش رفته اید که به نظر من علت ان رژیم غذایی غلط شما در گذشته و در نتیجه ولع غذایی بالای شما در حال حاضر و از طرفی تلاش شما برای مبارزه با این ولع بالای غذایی میباشد که همین امر باعث بروز استرس در شما و نتیجتا عدم توانایی شما در رسیدن به نتیجه مطلوب خواهد بود....از طرفی به نظر من تعادل پایداری در ورزش و فعالیت شما و مصرف کالری و همچنین میزان دریافت پروتیین . چربی و کربوهیدرات در رژیم غذایی شما وجود ندارد که همگی اینها مانع از موفقیت شما خواهد گردید

sara.sadeghi آفلاین است تازه وارد
    موقعیت
    تهران

پیشفرض

با سلام مجدد و تشكر از پاسخ خوب و سريع شما

من هم خودم ميدانم كه رژيم اشتباهي گرفتم و اين باعث ضررهاي زيادي براي من بوده است يعني تقريبا من روش غذا خوردن صحيح را فراموش كرده ام حال شما ميتوانيد من را راهنمايي كنيد و يا پزشك خوبي را به من معرفي كنيد كه براي من مفيد باشد يا اگر خودتان مطب داريد آدرس آن را به من بدهيد؟

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

علاقه مندي ها (Bookmarks)

علاقه مندي ها (Bookmarks)

قوانین ارسال

• نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
  • نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
  • نمی توانید فایل پیوست ضمیمه کنید
  • نمی توانید نوشته خود را ویرایش کنید
  •  
تبلیغات در ایران سلامت