جستجو در سایت توسط گوگل

نمایش نتایج 1 تا 2 از 2 مجموع

موضوع: درد و اختلال در پريود

زهره محمدي آفلاین است تازه وارد
    موقعیت
    Hamadan

پیشفرض درد و اختلال در پريود

با سلام
    من 24 سالمه و همیشه موقع پریود در شدیدی تو ناحیه شکمم احساس میکنم، و بهمین خاطر هم تو اون دوره مسکن مصرف میکنم که کمی آرومم میکنه، در ضمن بخاطر جوشهایی که میزدم مدتی از قرص ld استفاده میکردم كه الان حدود 4 ماهه كه قطع كردم، اما الان با یه مشکل جدید هم مواجه شدم، 42 روزه که پریود نشدم.
    یعنی چند وقت پیش یه انفاق برام افتاد که خیلی خیلی ترسوندم و در واقع یه شک عصبی شدید بهم داد، درست همون روز درد پریود اومد سراغم اما خونریزی نکرد، باز هم به حساب خودم این ماه که باید پریود میشدم همون درد همیشگی رو گرفتم اما خونریزی نشد.
    این مسئله خیلی نگرانم کرده ، اگه ممکنه راهنمائیم کن.
    با تشكر

دکتر یاور آفلاین است عضو فعال
    موقعیت
    آمریکا

پیشفرض

درباره درد هنگام قائدگی :
    این مسئله تو خانمها شایع هست و علتش هم زیاد مشخص نیست.. گاهی بعضی خانمها در طی دوران قائدگیشون و حتی قبل و پس از اون دچار این چنین مشکلاتی میشوند .بهترین راه جلوگیری از این مشکلات مصرف مسکن هست...از قرص مسکن از خانواده بروفن ناپروکسن استفاده کنید..که خاصیت بخصوصی برای درمان مشملات شما دارند.

در باره اینکه مدتی پریود نمیشی..در حالی که قبلا میشدی..اگه ازدواج کرده بودی شاید مهمترین علت حاملگی بود.. ولی در شرایطی که مجرد هستی... اگه بیماری بخصوصی نباشه..بعضی دلایل باعث این مشکل میشن که اغلب هم گذرا هستند و جای نگرانی نداره..استرس..ورزشهای سنگین..وجود بیماریهای غیر مرتبط با زنان.. ولی این مطلب هم قابل ذکر هست که..خیلی خانمها فکر میکنن که باید حتما هر ماه پریود بشن.. و پریود نشدنشون رو به حساب مشکل دار بودن خودشون میزارن... در صورتیکه تابحال گزارشی دیده نشده که بگه خانمها باید حتما پیگیر این مسئله باشن که چرا پریود نمیشن

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

علاقه مندي ها (Bookmarks)

علاقه مندي ها (Bookmarks)

قوانین ارسال

• نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
  • نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
  • نمی توانید فایل پیوست ضمیمه کنید
  • نمی توانید نوشته خود را ویرایش کنید
  •  
بیمارستان تخصصی بیکن مالزی