جستجو در سایت توسط گوگل

صفحه 1 از 3 123 آخرینآخرین
نمایش نتایج 1 تا 10 از 24 مجموع

موضوع: تاثير عادت ماهانه زنان بر اعصابشان

aaseman آفلاین است تازه وارد

پیشفرض تاثير عادت ماهانه زنان بر اعصابشان

با سلام
    ايا پريود خانمها مي تواند بر اعصاب وروان انها تاثير بگذارد مثلا؛ دلگير ي دلتنگي افسردگي پر خاشگري ايجاد نمايد؟

sharaare.t آفلاین است تازه وارد

پیشفرض

بله چند روز قبل از پريود معمولا خانمها حالتهايي نظير سردرد...خستگي....بدن درد ....اضطراب...كم حوصلگي...پرخاشگري رو دارن وعصبي هستن ولي همه رو با هم ندارن تو افراد مختلف فرق ميكنه. اينجوري خيلي وحشتناك به نظر ميان ولي هركسي ممكنه اين حالتها رو داشته باشه

hamed.s24 آفلاین است عضو فعال

پیشفرض

سلام

این تاپیک برای من بسیار جالب بود و خوشحال شدم که این موضوع مطرح شد چون یکی از سوالات من هم هست.خوب امیدوارم که معمولا خانمها در این زمینه بیشتر توضیح بدهند که ما مردها بدونیم چه جوری با این موضوع روبرو بشیم.

راستی من هم قبلا یه همچنین تاپیکی زده بودم که برخی جواب داده بودند

aaseman آفلاین است تازه وارد

پیشفرض

سلام
    شراره بيشتر توضيح بده
    من به عنوان مرد در اين جور موارد بايد چكار كنم؟
    ايا ممكن است خانمها نياز به دارو جهت كنترل اعصاب داشته باشند؟
    ممنون

sharaare.t آفلاین است تازه وارد

پیشفرض

فكر نميكنم بتوني كمك خاصي در اين رابطه بكني
    اكثر خانما كمبود آهن دارن و معمولا دراين زمان بايد كپسول آهن استفاده كنند وبراي كاهش درد هم مسكن ، واما درمورد كنترل اعصاب تنها كاري كه آقايون ميتونن بكنن رعايت حال خانماست
    معمولا درزمان پريود خانما دوست دارن كمترين تماس رو با آقايون داشته باشن شما سعي كن
    كمتر خصوصا از جانب شما استرس بهش وارد بشه و زياد سربه سرش نزار . به استراحت بيشتري نياز داره پس اگه ميخواي كمك كني يه محيط آروم و شاد براش فراهم كن.

دکتر سید حمید سجاد آفلاین است مدیر کل سایت
    موقعیت
    تهران
    Blog Entries
    3

پیشفرض

اثبات تغييرات خلقي خانم ها در طول عادت ماهانه‌

بي‌بي‌سي: فعاليت مغزي زن‌ها در طول دوره ماهانه قاعدگي، متغير است.
    بر اساس نتايج تحقيقات دانشمندان دانشگاه‌هاي كورنل و راك‌فلر آمريكا، كنترل احساسات زنان در طول دوره پيش قاعدگي و خود قاعدگي به شدت افزايش مي‌يابد و پس از اتمام قاعدگي دوباره به حالت طبيعي باز مي‌گردد. اين دانشمندان معتقدند كه اين افزايش كنترل احساسات در اثر افزايش فعاليت قسمت پيشاني زنان در آن دوران ايجاد مي‌شود. همچنين اگر اين افزايش كنترل ايجاد نشود، زنان دچار نشانگان پيش قاعدگي شده و در اثر آن دچار افسردگي ‌و‌تحريك‌پذيري مي‌شود. نيمي از زنان دچار نشانگان پيش قاعدگي مي‌شوند.
    www.salamat.ir

mahtab.r42 آفلاین است عضو دائمی
    موقعیت
    زاهدان

پیشفرض

نقل قول ارسالی توسط دکترحمید سجاد
    اثبات تغييرات خلقي خانم ها در طول عادت ماهانه‌

بي‌بي‌سي: فعاليت مغزي زن‌ها در طول دوره ماهانه قاعدگي، متغير است.
    بر اساس نتايج تحقيقات دانشمندان دانشگاه‌هاي كورنل و راك‌فلر آمريكا، كنترل احساسات زنان در طول دوره پيش قاعدگي و خود قاعدگي به شدت افزايش مي‌يابد و پس از اتمام قاعدگي دوباره به حالت طبيعي باز مي‌گردد. اين دانشمندان معتقدند كه اين افزايش كنترل احساسات در اثر افزايش فعاليت قسمت پيشاني زنان در آن دوران ايجاد مي‌شود. همچنين اگر اين افزايش كنترل ايجاد نشود، زنان دچار نشانگان پيش قاعدگي شده و در اثر آن دچار افسردگي ‌و‌تحريك‌پذيري مي‌شود. نيمي از زنان دچار نشانگان پيش قاعدگي مي‌شوند.
    www.salamat.ir
    ************************************************** *

سلام
    راست ميگه
    منم همين هفته پيش قبل از پريودم قشنگ به مدت يه هفته افسردگي گرفته بودم و كم حوصله و عصبي بودم
    خودم هر چي فكر مي كردم اخه چرا چه اتفاقي افتاده هيچ چيزه خاصي پيذا نمي كردم
    جالب اينكه تمام احساسم رو نسبت به دوستم از ذست داده بودم و هيچ احساس عشقي نسبت بهش نداشتم
    ولي همه اينها به محض شروع پريودم از بين رفت
    حالا اينكه اقايون چي كار مي تونند بكونند من فكر مي كنم فقط اگه با در نظر گرفتن اين شرايط از پرخاشگري و بي حوصلگي احتمالي و ناخواسته خانومهاشون در اين زمانها ناراحت نشن خيلي به خودشون و خانوم كمك مي كنه
    كار زيادي نمي تونيد بكنيد فقط كوتاه بياين
    و صد البته محبت هم كارسازه

پیشفرض

با سلام

راستش دیشب در اخبار از قول یه محقق عنوان شد که ایشون تونسته بودند با استفاده از چند ترکیب گیاهی مانند زعفران و .... یه دارویی رو به صورت ترکیبی درست کنه که به شکل چای کیسه ای مصرف می شه .
    یعنی ترکیب در یه کیسه قرار می گیره و در لیوان اب جوش قرارش می دهند و بعد استفاده می کنند.درست مثل چای کیسه ای

ایشون می گفتند که این دارو بسیار برای جلوگیری از دردهای دوران قاعدگی و همچنین مشکلات روحی و عصبی مفید می باشد. اسم این محصول هم اگه اشتباه نکنم ((( آسان پریود))) بود. واسم جالب بود می شه اگه اطلاعاتی در این زمینه دارید عنوان کنید .چون در همین گزارشی که نشون داد می گفت با وجود دردهای این دوران استفاده از مسکن ها عوارض داره ولی این دارو این مشکلات رو نداره.

فروزنده آفلاین است عضو فعال

پیشفرض

سلام
    به عنوان يك زن خواستم بگم كه واقعا پروسه ماهانه پريودي تغييرات زيادي از لحاظ روحي در آدم ايجاد ميكنه خصوصا كسي كه كمي هم زمينه افسردگي داشته باشه من شخصا 2-3 روز قبل از پريودم شديدا دلگير - خسته -افسرده و عصبي هستم گاهي حتا ساعتها گريه ميكنم ولي ديگه ميدونم گذشته از مشكلاتي كه دارم اين مربوط به تغييرات مربوط به پريودي هستش كه بايد هرماه باهاش دست و پنجه نرم كنم .آقايون اگه اين قضيه رو درك كنند خيلي كمك كردند .اينكه بفهمند اين مساله واقعا غيراراديه و بايد صبورانه از كنارش گذشت .

پیشفرض

می شه لطف کنید که کل این دوره رو با توجه به خصوصیاتش و تغییراتی که از روحی و جسمی ایجاد می شه رو توضیح بدید و از همه مهتر به ما که اقا هستیم توصیه هاتون برای همراهی هر چه بیشتر با همسرمون رو بگید ممنون می شم.

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

علاقه مندي ها (Bookmarks)

علاقه مندي ها (Bookmarks)

قوانین ارسال

• نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
  • نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
  • نمی توانید فایل پیوست ضمیمه کنید
  • نمی توانید نوشته خود را ویرایش کنید
  •  
تبلیغات در ایران سلامت