جستجو در سایت توسط گوگل

نمایش نتایج 1 تا 2 از 2 مجموع
Like Tree1Likes
  • 1 Post By sima23

موضوع: عوارض اسپیرونولاکتون

sima23 آفلاین است تازه وارد

پیشفرض عوارض اسپیرونولاکتون

25 سال سن دارم مشکل تخمدان ندارم چند وقت بود احساس میکردم پرمو شدم با مراجعه داروی اسپیرونولاکتون تجویز کردن که 25 میلی 2بار در روز چند هفته خوردم ولی درست متوجه نبودم 1بار در روز میخوردم احساس کردم صدام بم شده ترسیدم و دارو رو قطع کردم ایا این به دلیل اینه که باید 2بار در روز میخوردم یا اگه 2بار هم بخورم صدام بم میشه.. برای چه مدت باید این دارو مصرف بشه (اگه مشگل از غدد فوق کلیه باشه.).ایا این قرص باعث بزگ شدن سینه ها تا حدی هم میشه..چون سینهای کوچکی دارم این عارضه خوشایند میتونه باشه.تا چه مدت استفاده با این دز باعث میشه بزرگیش برگشت پذیر نباشه .
    raha joon likes this.

دکتر سید حمید سجاد آفلاین است مدیر کل سایت
    موقعیت
    تهران
    Blog Entries
    3

پیشفرض

اول از همه یک آزمایش هورمونی بدهید. این دارو صدا را بم نمی کند حتی در آقایان ممکن است صدا را زیر کند و ممکن است سینه ها را بزرگ کند. با این مدت مصرف دارو هیچ انتظار درمان نداشته باشید. مقدار مصرف این دارو دو بار در روز و هر بار دو قرص است ولی بعضی افراد تحمل آن را ندارند و باید دارو کمتر مصرف شود. چون دارو باعث کاهش فشار خون میشود بهتر است مایعات زیاد مصرف شود. حتماْ با مصرف این دارو بهتر است سطح پتاسیم خون ماهیانه چک شود جون دارو پتاسیم خون را بالا میبرد و در مواقعی که زیاد بالا باشد روی قلب تاثیر منفی میگذارد. مصرف این دارو می تواند باعث درد سینه ها شود به همین دلیل بهتر است با سیپروترون کامپاند مصرف شود.

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

علاقه مندي ها (Bookmarks)

علاقه مندي ها (Bookmarks)

قوانین ارسال

• نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
  • نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
  • نمی توانید فایل پیوست ضمیمه کنید
  • نمی توانید نوشته خود را ویرایش کنید
  •  
تبلیغات در ایران سلامت