جستجو در سایت توسط گوگل

نمایش نتایج 1 تا 2 از 2 مجموع

موضوع: درمان ترشح و پرمويي به وسيله قرص

موقعیت
    كرج

پیشفرض درمان ترشح و پرمويي به وسيله قرص

با سلام و خسته نباشيد.
    دختري 19 ساله و مجردم.از سن 13 سالگي پريود من آغاز شد و حدود 5/2 سال به طور نامنظم بود.در سن 15 سالگي (اوايل 16) با مراجعه به متخصص زنان و مصرف دارو و همچنين مراجعه به متخصص تغذيه و كاهش 16 كيلوگرم وزن پريود من كاملا منظم شد(4 سال)از ارديبهشت 86 به تدريج شروع پريود من به تعويق افتاد.(من دوباره حدود 6 كيلوگرم وزن زياد كردم)طبق اين تاريخ ها: 6 ارديبهشت-25 خرداد-8 مرداد-21 مهر. با اين وضعيت من دوباره به متخصص زنان مراجعه كردم و ايشان براي من آزمايش و سونوگرافي نوشتند.طبق نتايج تمام هورمون هايم سالم و نرمال بودند؛كم كاري و پركاري تيرو‌ئيد نداشتم؛ولي كيستي در تخمدان سمت راستم وجود داشت.همان موقع مشكل پرمويي خودم را با دكتر در ميان گذاشتم ولي ايشان گفتند فعلا بايد كيستم برطرف شود بعدا به درمان پرمويي بپردازند.من با مصرف دو بسته قرص LD نظم پريودم را به دست آوردم.طبق اين تاريخ ها: 21 مهر-19 آبان-17 آذر-17 دي-19 بهمن. بعد متوجه شدم كه كيستم برطرف شده.البته امروز كه 20 اسفند هست من هنوز پريود نشدم!!!!!.ولي فرض بر اين باشد كه من اين هفته پريود شوم و مطمئن باشم كيستم آب شده.2 هفته پيش كه دوباره به ايشان مراجعه كردم براي 2 مشكل بود : 1-ترشح و 2-پرمويي.ايشان براي اين مشكلاتم داروهايي دادند كه ميخواستم نظر شما را هم بدانم و بعد مصرف كنم.لطفا مرا صميمانه راهنمايي كنيد.چون من پرمويي شديدي ندارم و از اين ميترسم كه با مصرف دارو شايد دچار ريزش مو شوم.داروهاي من عبارتند از:
    براي رفع ترشح:پماد كلوتريمازول(روزي 2 بار)؛كپسول فلوكونازول50ميل(2بسته.روزي 2 بار)؛پودر نيستات(2بسته.روش و اندازه مصرف را نميدانم).
    براي رفع پرمويي:قرص سيپروترون كامپاند(2 بسته.از روز 5 رگل)؛قرص اسپيرونولاكتون(5بسته.روزي 2 بار). همچنين قرص ويتامينه فوليك اسيد(3بسته.روزي 1 بار).
    بعد از توضيحات مذكور كه شايد لازم بود ميدانستيد؛حال سوالاتم اين است:
    1.آيا شما مصرف تمام اين داروها را تاييد ميكنيد؟
    2.آيا با توجه به سنم و مجرد بودنم مصرف قرص هاي مربوط به رفع پرمويي(هم سيپروترون كامپاند و هم اسپيرونولاكتون) ميتواند عوارضي برايم داشته باشد طوري كه ترجيح دهيد آنها را استفاده نكنم؟
    3.قرص سيپروترون كامپاند را بايد از روز چندم رگل بخورم؟(روي بسته نوشته اول اما پزشكم گفتند پنجم)
    4.لطفا روش تهيه سوسپانسيون خوراكي نيستات را به من بگوييد.چون من با اينكه برگه راهنمايش را خواندم اما نفهميدم كه منظور از اينكه در دو مرحله آب را به خط نشانه اضافه كنيد چيست و آن قطره چكان داخلش چه كاربردي دارد.لطفا روش تهيه و مصرف را كامل به من بگوييد.
    5.و سوال آخرم اين كه آيا نياز هست من دوباره سونوگرافي انجام دهم تا مطمئن شوم كيستم از بين رفته يا خير؟
    6.آيا روش درماني به وسيله دارو براي بزرگ شدن سينه ها هست يا خير؟
    در آخر از زحمات بيدريغ شما بينهايت سپاسگذارم.

موقعیت
    دوبي

پیشفرض

با سلام
    در مورد درمان خارش و در حقيقت عفونت قارچي يكي از اين دارو ها ترجيحا كپسول فلوكونازول كفايت مي كند و بقيه رو مي تونيد استفاده نكنيد.
    در مورد پرمويي و نامرتب بودن پريود ترجيحا همون سيپروترون بهتره ولي مي تونيد اگر پرموييتون خيلي شديد نيست فقط از امپول پروزسترون استفاده كنيد و لازم نيست اين دارو ها رو دراز مدت مصرف كنيد جون در موارد خفيف تاثير جنداني هم ندارند.

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

قوانین ارسال

• نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
  • نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
  • نمی توانید فایل پیوست ضمیمه کنید
  • نمی توانید نوشته خود را ویرایش کنید
  •  
تبلیغات متنی
گیفت کارت
تبلیغات در ایران سلامت