جستجو در سایت توسط گوگل

نمایش نتایج 1 تا 2 از 2 مجموع

موضوع: ترشح سبز رنگ - علت

narges42 آفلاین است تازه وارد

پیشفرض ترشح سبز رنگ - علت

سلام.
    من 23 ساله هستم و در دوران عقد به سر میبرم. تا کنون فعالیت جنسی نداشته ام اما چند سال است که عفونت دارم و به هر دکتری مراجعه میکنم درمان نمیشوم. من ترشحاتی سبز مانند آب بینی هنگام سرماخوردگی دارم که تقریبا بدون بو و خارش و سوزش است مگر آنکه 2 یا چند روز لباس زیرم را عوض نکنم. کمی هم حالت چسبندگی دارد. چند دوره درمانی را گذرانده ام: 7 روز مترونیدازول - 10 روز فلوکونازول با کرمهای مربوطه ولی خوب نشدم. 10 روز هم داکسی سیکلین را با مترونیدازول و کرم کلوتریمازول و ژل مصرف کردم که ترشحات سبزم بسیار کم رنگ شد. اما از بین نرفت. پس از مراجعه مجدد سفیکسیم را برایم تجویز کرد که همه چیز برعکس شد. ترشحاتم کم اما بسیار سبز. حتی هر دو انتی بیوتیک را 8 روز با هم خوردم ولی باز خوب نشدم. حالا ترشحاتم رشته ای و سبز است که حتی هنگام شستشو میتوانم با دست بگیرمش. و همراه با آن ترشحات بیرنگ رقیق می آید. در آخرین مراجعه برای اولین بار معاینه شدم و پزشک گفت مشکل خاصی نداری شاید زخم دهانه رحم باشد! البته ترشحاتم آن موقع کم بود.(باید ترشحات را در یک دستمال سفید نشانش میدادم تا رنگش را ببیند) برایم فلوکونازول نوشت که هیچ تاثیری نداشت. خواهش میکنم بگویید اگر مبتلا به عفونت باشم (که هستم)احتمال نازایی من چقدر است چون از فکرش به جنون افتاده ام! ضمنا چه نوع عفونتی است و درمانش چیست؟ (اصولا ترشحات ناهمگن جامد مایع طبیعیست؟) لطفا در مورد نازایی بیشتر توضیح دهید. سردرگمم!

دکتر سید حمید سجاد آفلاین است مدیر کل سایت
    موقعیت
    تهران
    Blog Entries
    3

پیشفرض

با سلام

ترشحات سبز رنگ می تواند هم حالت طبیعی باشد و هم در عفونتهائی مثل سوزاک( همیشه هم زرد نیست گاهی سبز است) و زگیل تناسلی زخم دهانه رحم( حرف بی ربطی نزده اند). مخصوصا اینکه اگر شواهدی به نفع عفونت باشد مثل سوزش خارش و بوی غیر عادی.

اگر مقاربت نداشته اید احتمال مسائل مقاربتی خیلی کم می شود مگر در مواردی که بطور اتفاقی آلوده شده اید مثل نشستن در توالت فرنگی و یا بعضی از مواردی که اصلا مقاربتی نبوده و یا حداقل اینکه خاطره مقاربت نبوده...ولی آثار عفونت دیده می شود. این چیزی که پزشک متخصص زنان می تواند اظهار نظر کند. از عهده ما خارج است.

اگر عفونت نداشته باشید که نگرانی بی مورد است اگر شواهدی از عفونت باشد داستان کمی فرق می کند و باید به دنبال درمان و پیشگیری از مشکلات بعدی باشید

بیماریهای التهابی لگن زنان(مقالات)
    بیماریهای التهابی لگن زنان(مقالات)

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

علاقه مندي ها (Bookmarks)

علاقه مندي ها (Bookmarks)

قوانین ارسال

• نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
  • نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
  • نمی توانید فایل پیوست ضمیمه کنید
  • نمی توانید نوشته خود را ویرایش کنید
  •  
تبلیغات در ایران سلامت