جستجو در سایت توسط گوگل

نمایش نتایج 1 تا 4 از 4 مجموع

موضوع: ترشحات سفيد رنگ

khorshidi8 آفلاین است تازه وارد

پیشفرض ترشحات سفيد رنگ

با عرض سلام خدمت آقايان دكتر
    من خانمي 45 ساله و متاهل هستم . بيشتر اوقات ترشحات سفيد رنگ بدون بو و بدون خارش در ناحيه واژن دارم كه بصورت چسبناك و چرب است . چندين بار به متخصص زنان مراجعه كردم هر بار با دارو تا مدي خوب شده ولي بازهم برگشته است با توجه به اينكه اين ترشحات بدون بو و سوزش و خارش هستند من چكار بايد بكنم كه از شر اينها خلاص بشوم. اگر عفونت و يا قارچ هستند چرا سوزش و بو ندارند و با وجود اينكه دوره درمان را هميشه كامل كرده ام و بينهايت به بهداشت اهميت مي دهم اما ريشه كن نمي شود؟
    منتظر راهنماييهاي بي دريغ شما هستم اين موضوع واقعا داره اذيتم مي كنه.

دکتر نادر آفلاین است مدیر کل انجمن ها
    موقعیت
    آمریکا

پیشفرض

اگه دکتر نرفته بودید ... اولین توصیه این بود که به پزشک مراجعه کنید که آیا عفونتی در کار هست یا نه...اما وقتی به گفته های خودتون و نتیجه معاینه پزشکتون توجه میکنیم علائم و شواهدی از عفونت رو پیدا نمیکنیم...پس عفونتی وجود نداره...

ترديدهاي زنانه
    ترشح از واژن شكايتي است كه بسياري از خانم‌ها را به مطب پزشكان مي‌كشاند اما آيا همه اين ترشحات نشانه بيماري هستند؟
    http://www.iransalamat.com/index.php...n=show&id=1253

ترشحات زنانگي (لكوره)
    http://www.iransalamat.com/index.php...n=show&id=1254

اما اگه از ترشحات زیاد ناراحت هستید این مسئله رو نمیشه غیر عادی دونست ...غدد ناحیه تناسلی اکثر خانم ها فقط طوری ترشح میشه که محیط رو مرطوب میکنه... بعضی خانم ها بیشتر ترشح میشه... بعضی کمتر...اونقدر که مشکلاتی برای اونها ایجاد میشه...که کار به بروز مشکل در مقاربت هم میکشه...

اما غدد شما طوری هست که به طور نا خود آگاه مواد بیشتری ترشح میکنه... احتمالا خیلی از این خانمها میل جنسی بالائی هم دارند... چیزی شبیه محتلم شدن مردان. بعضی پسران هستند که گله میکنند چرا مایع منی اونها بطور ناخود آگاه خارج میشه و لباس های اونها کثیف میکنه... و مخصوصا برای کسانی که به مسائل مذهبی مقید هستند خیلی نارحت کننده است... در سورتیکه
    تنها مشکل اونها اینه که میل جنسی بالائی دارند و این مایع منی باید هر چند وقت یکبار خارج بشه...در مورد شما پیشنهاد خاصی ندارم جز اینکه اگر فاصله مقاربت ها زیاد هست کمی کمتر بشه و تعداد مقاربت ها در بیشتر بیشتر بشه... مخصوصا اینکه حتما حالت ارگاسم ایجاد بشه... تا کمی از فشار هورمون های جنسی کمتر بشه...
    عضو تحریریه علمی ایران سلامت

ليداـ2000 آفلاین است تازه وارد

پیشفرض

با سلام خدمت آقاي دكتر
    ميخواستم بگم كه من دختري 21 ساله هستم و نامزد دارم وقتي با نامزدم نزديكي ميكنيم دفعه اول هنگام داخل شدن آلت درد زيادي دارم و چيزهاي سفيد رنگ بد بويي از دهانه واژن بيرون مي آيد و بعد از آن داخل شدن آسان مي شود
    مشكل من چه چيز مي تواند باشد؟

دکتر نادر آفلاین است مدیر کل انجمن ها
    موقعیت
    آمریکا

پیشفرض

شما یکی از علائم غیر عادی بودن ترشحات واژن رو دارید... ترشحات طبيعي : در هنگام بلوغ دختران داراي ترشحاتي از مهبل مي باشند كه طبيعي مي باشد و همچنين در نتيجه تمايلات و تحريكات جنسي از غدد داخل مهبل و دهانه رحم ، در مهبل مقداري ترشح يافت مي شود . همچنين در دوران بارداري و پس از زايمان زن داراي ترشحاتي مي باشد كه طبيعي مي باشد . اين ترشحات لزج و اغلب ژله مانند و به رنگ شيري بوده كه بوي زننده اي ندارد . ترشحات غير طبيعي : بيشتر ترشحاتي كه لزج يا داراي سوزش مخصوصي مي باشد ، غير طبيعي مي باشد . همچنين ترشحات با بوي زننده و زرد يا سبز يا بصورت خونابه اي مسئله اي غير طبيعي بوده كه بايد بررسي گردند

ترديدهاي زنانه
    ترشح از واژن شكايتي است كه بسياري از خانم‌ها را به مطب پزشكان مي‌كشاند اما آيا همه اين ترشحات نشانه بيماري هستند؟
    http://www.iransalamat.com/index.php...n=show&id=1253

ترشحات زنانگي (لكوره)
    http://www.iransalamat.com/index.php...n=show&id=1254

بهتره با پزشک زنان مشورت کنید تا در صورت لزوم داروی مناسب به شما پیشنهاد بشه... مسلما با برطرف شدن اون مشکل مقاربت بهتری خواهید داشت...
    اصول بهداشتی رو هم اگر رعایت کنید عود کمتری خواهید داشت...
    عضو تحریریه علمی ایران سلامت

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 2 users browsing this thread. (0 members and 2 guests)

علاقه مندي ها (Bookmarks)

علاقه مندي ها (Bookmarks)

قوانین ارسال

• نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
  • نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
  • نمی توانید فایل پیوست ضمیمه کنید
  • نمی توانید نوشته خود را ویرایش کنید
  •  
بیمارستان تخصصی بیکن مالزی