جستجو در سایت توسط گوگل

نمایش نتایج 1 تا 2 از 2 مجموع

موضوع: ترشحات زنانه

nima.a آفلاین است تازه وارد
    موقعیت
    كرج

پیشفرض ترشحات زنانه

با سلام خدمت پزشكان عزيز
    چند وقتي است كه در هنگام نزديكي با همسرم متوجه وجود ترشحات لخته اي شدم اين ترشحات به آلتم مي چسبد و تقريبا مثل آب بيني مي باشد.
    ضمنا يكبارهم چند ماه پيش متوجه خارش هايي در داخل التم شدم .توجهي نكردم تا اينكه ترشحاتي هم از آلتم خارج مي شد به دكتر مراجعه كردم او معتقد بود نزديكي غير مجاز داشتم.اما وقتي گفتم شايد از همسرم گرفتم چيزي نگفت و مقدار زيادي آمپول و قرص داد و پس از دو هفته باز آمپول هاي چرك خشك كن و قرص ها را عوض كرد.اما گفت در مدت درمان نزديكي نكن و بع آن هم تا درمان همسرم بايد از كاندوم استفاده كنم.همسرم به دكتر مراجعه نكرد و بعد ازسه ماه كه ما از كاندوم خسته شديم حذفش كرديم و الان مشكلي پيش نيومده اما لخته ها مترشحه هنوز ديده مي شود.
    لطفا بگين علت چيست؟
    ممنونم

دکتر نادر آفلاین است مدیر کل انجمن ها
    موقعیت
    آمریکا

پیشفرض

به احتمال زیاد دچار قارچ( کاندیدای مجرای واژن) شده اند.. که مسئله شایعی در خانمها هست. چون قبلا مفصلا در این زمینه صحبت شده.. چه در مواردی که بیمار به عنوان دفعه اول مراجعه میکند و چه در مواقعی که حالت مزمن و مقاوم به درمان پیدا کرده.. من اونها را تکرار نمیکنم و لینک ها رو براتون میزارم. لازم به ذکر هست که علاوه بر رعایت اصول درمانی یک سری اقدامات بهداشتی هم باید رعایت بشه.. که مفصلا در لینکهای مورد اشاره در بارش صحبت شده. اونها اگه رعایت نشن.. حالت عدم درمان و مقاوم به درمان ایجاد میشن. در باره اصول جلوگیری هم صحبت شده .
    عضو تحریریه علمی ایران سلامت

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

علاقه مندي ها (Bookmarks)

علاقه مندي ها (Bookmarks)

قوانین ارسال

• نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
  • نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
  • نمی توانید فایل پیوست ضمیمه کنید
  • نمی توانید نوشته خود را ویرایش کنید
  •  
بیمارستان تخصصی بیکن مالزی