جستجو در سایت توسط گوگل

نمایش نتایج 1 تا 7 از 7 مجموع

موضوع: ژل نرم کننده

mohammad h آفلاین است تازه وارد

پیشفرض ژل نرم کننده

با سلام.
    همانطور که قبلا" هم نوشتم مدت سه سال است که ازدواج کردم ولی هنوز موفق به انجام دخول نشدم و از این بابت بسیار ناراحتم و همیشه از طریق دست همسرم را ارضا کرده ام.هر بار که تصمیم به این کار گرفته ام در ابتدا آلتم سفت و محکم شده ولی نمیدونم چرا هر بار خواستم دخول را انجام بدم آلتم سفتی خودش را از دست داده . از طرفی همسرم هم هر بار تصمیم به دخول گرفتم بدنش را خیلی سفت میگره و احساس درد میکنه . اون به دکتر که مراجعه کرده ژلی به اسم لوبریکانت تجویز کرده و ازش خواسته که هنگام دخول به اطراف واژن بماله و همچنین گفته که من هم بر روی آلتم بمالم .حال میخواستم دقیقا" بدونم آیا من هم باید از این ژل بر روی آلتم بمالم ؟ اگر جواب مثبت است به چه اندازه و در چه محلی از آلت ؟ آیا باعث سوزش ادرار نمیشه؟
    سوال دوم اینکه همسرم برای هر بار استفاده چه مقدار مصرف کنه که ضرری نداشته باشه و دقیقا" بر روی چه محلی از ژل استفاده کنه ؟ چون هنوز پرده بکارتش سالمه . آیا فقط استفاده از ژل در ورودی واژنه یا مثلا" بر روی لبه های اطراف هم باید استفاده کرد. سئوال آخر اینکه آیا این ژل باعث بی حسی آلت و عقب انداختن انزال میشه و چقدر وقت قبل از دخول باید مالیده بشه ؟ آیا برای اولین دخول به همراه این ژل از کاندوم استفاده بکنم ؟
    ببخشید که سئوالهام طولانی شد . ممنون میشم راهنمائیم کنید.
    آخرین ویرایش توسط دکتر نادر در تاریخ 08-Jul-2012 انجام شده است

reza.m54 آفلاین است عضو دائمی
    موقعیت
    تهران

پیشفرض

سلام
    ببين اين خيلي عجيبه كه بعد از 3 سال هنوز اين كارو نكردي .باشه بگذريم.
    ژل هاي لابريكيتور انواع مختلف دارن.كه از داروخانه ميتوني تهيه كني.به نظر من واسه شروع يه ژل معمولي واتر بيس يعني ژلي كه حلالش آب هست خوبه .اين ژلا مصارف مختلف داره مثلا تو اطاق هاي عمل براي آسان كردن برش استفاده ميشه و اغلبشون استريل لذا فكر نمي كنم كه با عث سوزش ادرار يا عفونت بشه.
    مقدار مصرفش چندان مهم نيست هر چه قدر كه بخواي ميتوني استفاده كني اصلا ميتوني با يك بار تمومش كني.براي مصرفص كه تو لازم داري به نظر من بايد كاملا آلت خودتو و همسرتو آغشته كني و ورز بدي اگه وارده واژن م بشه مشكلي نيست انقدر نترس.
    كاندوم ميل خو دته ديگه . اگه فكر ميكني كه كنترل آلت سخت ميشه استفاده نكن.
    گفتم كه اينا انواع مختلف داره نوعي كه گفتم بي حس كننده نيست ولي حتي انواع خوراكي هم داره.
    ولي كار از يه جا ديگه ميلنگه احتمالا همسرت پرده محكمي داره يا تو خوب فشار نميدي اگه واقعا نميشه (كه من بعيد ميدونم)ميتوني با دست امتحان كني من خودم اين كارو كردم و موفق شدم. شايد تو همسرتو و اونم تو رو خوب آماده نميكنين.در نهايت مي توني از يه پزشك متخصص جهت ايجاد شكاف رويه پرده كمك بگيريد.

تاپيك هاي ديگري در اين ضمينه داشتيم يه سرچي بكن

sharifian85 آفلاین است تازه وارد

پیشفرض

سلام
    به نظر من مشكل شما بعد از 3 سال يكي از اين موارد است : بررسي بيشتر با خودتونه :
    1) ترس همسرتون
    2)ترس خودتون چون نميتونيد ناراحتي همسرتون را تحمل كنيد
    3) احتمالا موقعيت نادرست بدنهاتون هنگام نزديكي - اين مورد آخر خيلي مهمه بخصوص در مورد وضعيت پاهاي همسرتون و اينكه بهتره يه بالش كوچك هم زير كمرش قرار بگيره تا مجرا كاملا باز بشه و عضلاتش را هم كاملا شل بگيره . من كه از اين كار نتيجه كاملا مثبت گرفتم .
    موفق باشي

mohammad h آفلاین است تازه وارد

پیشفرض

مرسي از شما.
    اينكه اين مسپله عجيبه خودم هم اين را ميدانم . مي دونم هم كه بيشتر يه ترسه كه بر من غالبه . هرچه هم زمان ميگذره و طولاني تر ميشه احساس ميكنم كه كار برام سختتر شده . بهر حال اميدوارم كه بتمونم يه جوري از اين دردسر كه دچارم شده خلاص بشم . براي همين هم بود كه استفاده از اين ژل را دكتر تجويز كرد . خواهش ميكنم در رابطه با استفاده از ژل كه در سوال اولم هم پرسيدم راهماپيم كنيد.سوالهام دقيقا همون چيزهاپيه كه در متن بالاي تاپيك هست.ممنون ميشم كمكم كنيد.

فروزنده آفلاین است عضو فعال

پیشفرض

دوست عزيز ژلي كه به شما معرفي شده هيچ ضرري براي بدن نداره و ميزان مصرفش هم بستگي به خودتون داره صرفا اين ژل حالت روان كننده داره بنا براين ميتونيد در هر قسمتي كه مورد تماس قرار ميگيره به ميزان دلخواه استفاده كنيد اما اونچه كه مهمه بيش از قضيه جسمي شما بايد ابعاد روحي و رواني آميزشتون رو در نظر بگيريد . بايد هر دو كاملا در ارامش باشيد و تمايل به انجام سكس داشته باشيد . لازمشم اينه كه شما خانمتون رو اماده كنيد براي اماده كردن هم صرفا انجام اعمال جنسي و تحريك اميز كافي نيست بلكه بايد ارتباط عاطفي خوبي داشته باشيد از قبل ميدونيد سكس فقط يك قضيه جسمي نيست بلكه انگيزه هاي رواني خاصي نيز خصوصا در خانمها نياز داره خيلي از خانمها بيشتر دوست دارند مورد عشق و نوازش واقع بشند و لذتي كه از نوازش و معاشقه ميبرند براشون صد چندان بيش از لذتيه كه صرفا از دخول ميبرند . بنا براين شما بايد به اين نكته توجه كنيد كه خودتون و همسرتون هر دو در شرايط مطلوبي از نظر روحي باشيد و امادگيكافي داشته باشيد . سكس بين شما نبايد جنبه انجام تكليف داشته باشه بلكه بايد خواست روحي و كشش جسميتون باشه . براي اشناپي بيشتر ميتونيد از لينكهاي مرتبط با اين موضوع كه در ارشيو سر فصلهاي اين انجمن هست استقاده كنيد و موارد مشابهي كه پيش امده و توضيح داده شده رو مطالعه بكنيد نهايتا اگر ديديد كه باز هم با وجود در نظر گرفتن نكات توضيح داده شده هنوز مشكل داريد به پزشك مراجعه كنيد تا از نظر فيزيكي بدن همسزتون بررسي بشند .اگر مشكل خاصي نبود به مشاور مراجعه كنيد و از راهنماپيهاي لازم بهره بگيريد .

fanaie آفلاین است تازه وارد

پیشفرض

سلام دوستان
    چه نوع از ژل لوبریکانت رو باید استفاده کرئ چون انواع مختلف داره
    اگرر ممکنه عکسش هم بزارید
    ممنون

golfam آفلاین است تازه وارد

پیشفرض

سلام دوست عزیز. به نظر بنده شما حتما باید به یک متخصص روانشناس و همچنین سکسولوژیست مراجعه کنید. چون مشکلاتی که شما مطرح فرمودید غالبا ذهنی و روانی هستند و نیاز به روان درمانی دارید.
    مثلا در مورد همسرتون ممکنه ایشون دچار واژینیسم باشن که با انجام یک سری تمرینات و یا بررسی مسائلی که ممکنه در کودکی داشته اند مشکلشون حل می شه.

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 3 users browsing this thread. (0 members and 3 guests)

علاقه مندي ها (Bookmarks)

علاقه مندي ها (Bookmarks)

قوانین ارسال

• نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
  • نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
  • نمی توانید فایل پیوست ضمیمه کنید
  • نمی توانید نوشته خود را ویرایش کنید
  •  
تبلیغات در ایران سلامت