جستجو در سایت توسط گوگل

نمایش نتایج 1 تا 2 از 2 مجموع

موضوع: ميل جنسي زياد

reza3600 آفلاین است تازه وارد

پیشفرض ميل جنسي زياد

سلام
    من ميل جنسي زيادي دارم يعني اگه دنيا رو از من بگيرن ولي بزارن با يه زن سكس داشته باشم اصلا برام مهم نيست كه دنيا باشه يا نه نميدونم چرا اينجوري هستم من واقعا عاشق سكس هستم و گاهي اوقات ديگه نميدونم از دست اين ميل جنسي چي كار كنم گاهي اوقات اين ميل و لذتي كه داره منو ديوونه ميكنه اين خوبه يا بد چه راه حلي دارين

فروزنده آفلاین است عضو فعال

پیشفرض

ميل جنسي كم يا زياد مثل اشتهاو ميل به خوردن در افراد مختلف متفاوته .نميشه كسي رو به صرف داشتن ميل و اشتهاي كم يا زياد متهم كرد و يا گفت غير طبيعي ولي به هر حال ايجاد تعادل در هر چيزي حرف اول رو ميزنه و مسيله جنسي علاوه بر يك خواست جسمي با مسايل تربيتي و احساسات روحي مرتبطه . نگاه شما به زن نبايد چيزي شبيه نگاه به يك غذاي خوشمزه باشه . شما بايد سعي كني اين باور رو در خودت ايجاد كني كه رابطه جنسي فقط يك ميل جسمي نيست بلكه يك نوع رابطه رواني هم محسوب ميشه اين طرز تلقيتون از موضوع باعث ميشه كه در خيلي جاها از دردسر و احيانا برخوردهاي ناشايست جلوگيري بشه . ضمن اينكه اصولا در سنين نوجواني و ابتداي جواني اين ميل به شكلي افراطي ممكنه خودش رو نشون بده كه با بالا رفتن سن متعادلتر و عاديتر خواهد شد .شما بهترين كمكي كه ميتوني در حق خودت انجام بدي اينكه قدري نگرش و ديدگاهت رو نسبت به سكس بازتر و بيشتر از اونچه كه هست بكني ديگه اينكه سعي كني از توصيه هاي مفيد و بي ضرر كه در اين انجمن هم كم نيست بهره بگيري .سعي كني تا حدي براي اونچه كه باعث برانگيختگي و تحريكت ميشه به شكلي منطقي جايگزينهاي ديگه اي پيدا كني . از غذاهايي كه بيشتر باعث افزايش ميل جنسي ميشن كمتر و برعكس از غذاهايي كه طبع ملايمتري ايجاد ميكنند در عادت غذايتون بگنجونيد . در اخر اينكه با اينكه در جايي توصيه نميكنند كه خودارضايي كنيد ولي در حديكه از فشار اين موضوع كاسته شه به عنوان يك سوپاپ اطمينان استفاده كنيد . و حتما لينكهاي مرتبط با اين موضوع رو مطالعه و از تجربيات علمي ديگران استفاده كنيد

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

علاقه مندي ها (Bookmarks)

علاقه مندي ها (Bookmarks)

قوانین ارسال

• نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
  • نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
  • نمی توانید فایل پیوست ضمیمه کنید
  • نمی توانید نوشته خود را ویرایش کنید
  •  
بیمارستان تخصصی بیکن مالزی