جستجو در سایت توسط گوگل

نمایش نتایج 1 تا 2 از 2 مجموع

موضوع: مصرف دارو - عدم تمایل به رابطه جنسی

kaviri.s آفلاین است تازه وارد

پیشفرض مصرف دارو - عدم تمایل به رابطه جنسی

با سلام و تشکر از سایت بسیار خوب و مفید شما
    من حدود 5 ماه پیش دچار عفونت حاد لگنی شدم و با مصرف دارو عفونت من برطرف شد، اما بلافاصله بعد از يک ماه دوباره بازگشت. داروهای قوی تری مصرف کردم که متاسفانه پس از دو هفته دوباره بیماری من عود کرد. برای بار سوم همسرم هم دارو مصرف کردند و باز پس از يک ماه عفونت من بازگشت. بار چهارم پزشک معالج برای من داروی طولانی مدت تجويز کردند(فلوکونازول). در تمام این مدت من رابطه جنسی بسیار کمی با همسرم داشتم و بهداشت را بسیار زياد رعایت می کنم.
    مشکل من الان دوچیز است:
    تمایلم برای رابطه با همسرم خیلی کم شده و تقریبا دوست ندارم رابطه ای داشته باشیم که البته علت اصلی این مساله ترس از بازگشت عفونت است. از طرفی در هنگام رابطه و پس از آن، رحم من درد بسیار زیادی می گیرد و خیلی اذیتم می کند.
    این مساله من را بسیار رنج می دهد ، چون همسرم را عاشقانه دوست دارم و وقتی می بیند که من تمایلی برای رابطه جنسی ندارم خیلی ناراحت می شود. ولی با این ترسی که در وجود من رخنه کرده چه باید بکنم و از طرفی، درد زياد من را رنج می دهد.
    سوال من این است که آیا این درد طبیعی است ؟
    با ترس و عدم تمایل به رابطه چه باید بکنم؟

دکتر نادر آفلاین است مدیر کل انجمن ها
    موقعیت
    آمریکا

پیشفرض

اگر همسرتان تمایل به مقاربت دارد و در حد معقول و منطقی است... سعی کنید به خواسته وی توجه کنید و وجود بیماری شما ویا عدم توجه برای درمان کامل آ ن دلیلی برای عدم پاسخ به نیاز همسرتان نیست... برای اینکه مسلما تمام مشکلات طبی قابل رفع است... منظور اینه که درسته که به سختی تونستید شرایط ایده آل را برای خودتون فراهم کنید... اما مگر نمی شود هم شما و هم همسرتان تمام اصول بهداشتی را رعایت کنید و مقاربت هم داشته باشید؟ من شکی ندارم که پس از اتمام درمانتان پزشک زنانتان اجازه مقاربت را به شما خواهد داد و دلیلی برای پرهیز طولانی وجود نداره... مگر اینکه شرایط خاصی باشه که من در شما نمیبینم...

اینکه شما درد دارید...یا ارتباطی به عفونت داره و یا همان مسائل گرفتگی عضلانی عضلات اون قسمت که خانمها گاه به گاه دچار می شوند... که هر دو قابل رفع است

دلائل دلزدگی خانمها از مقاربت (مقالات و گزارشات )
    دلائل دلزدگی خانمها از مقاربت (مقالات و گزارشات )
    آمیزش دردناک زنان(مقالات و گزارشات)
    آمیزش دردناک زنان(مقالات و گزارشات)

مشکلات طبی آمیزش جنسی زنان(مقالات و گزارشات)
    مشکلات طبی آمیزش جنسی زنان(مقالات و گزارشات)
    اختلال عملکرد جنسی خانم ها(مقالات و گزارشات)
    اختلال عملکرد جنسی خانم ها(مقالات و گزارشات)
    عضو تحریریه علمی ایران سلامت

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

علاقه مندي ها (Bookmarks)

علاقه مندي ها (Bookmarks)

قوانین ارسال

• نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
  • نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
  • نمی توانید فایل پیوست ضمیمه کنید
  • نمی توانید نوشته خود را ویرایش کنید
  •  
تبلیغات در ایران سلامت