جستجو در سایت توسط گوگل

نمایش نتایج 1 تا 10 از 10 مجموع
Like Tree1Likes
  • 1 Post By دکتر نادر

موضوع: شهوت غير قابل كنترل

nboy Guest

پیشفرض شهوت غير قابل كنترل

سلام
    من يك پسر 22 سالمه ، فارغ التحصيل رشته معماري ، از لحاظ اعتقاد ديني در حد متوسط ( هميشه نماز و روزه ام رو كامل انجام مي دم ) و از لحاظ جسمي در بين اعضاي خانواده كمتر از بقيه اعضا نياز به پزشك داشتم ولي از نظر پزشكي هميشه دچار ضعف بدني هستم ، البته من خودم اينطور فكر نمي كنم نظر ديگرانه ! و از لحاظ روحي ، كم حرفو گوشه گير در خانه ، 70 درصد طول روز رو به فكر كردن مشغولم ، از اين حالت ناراحت نيستم و مشكلي ندارم
    من يه مشكلي بزرگي تو زندگيم دارم و ازتون خواهش مي كنم (خواهش مي كنم) كمكم كنين ، نمي دونستم چي كار كنم ، روم نمي شد با كسي در اين مورد مشورت كنم تا اينكه تصميم گرفتم از طريق اينترنت مشكلم و با كسي در ميان بذارم كه با تالار گقتگوي شما آشنا شدم بحث و گفتگو تونو ديدم واقعا عاليه !
    من از 12-13 سالگي خود ارضائي رو شروع كردم !!! (اي كاش شروع نمي كردم) اون موقع بچه بوديم حاليمون نبود ، اصلا نمي دونستم اين كار چيه ، چرا اين احساس بهم دست ميده ، فكر كنم اون سن براي اين كار خيلي زود باشه ، سال به سال كه بزرگ تر مي شدم ، خود ارضائيم هم جدي تر مي شد و بيشتر
    نمي دونستم انجام بي رويه اين كار چه زيان هايي مي تونه به بدن برسونه ، برام كار خوبي به نظر مي يومد
    وقتي به سن بلوغ شرعي كه رسيدم باز هم اين كار انجام مي دادم نمي دونستم از لحاظ شرعي مشكل داره ، بعد از يك سال فهميدم نبايد اين كارو انجام بدم ( 16-17 ساگي ) ولي ديگه به حدي رسيده بود كه انجام ندادنش غير ممكن بود ، معتاد شده بودم ، ديگه نمي تونستم ترك كنم ، نا توان بدون در مقابل ترك خود ارضائي باعث افسردگي زيادي در من شده بود ، از طرف ديگه براي اينكه به آرامش روحي برسم ، براي اينكه افكار منفي آزارم نده ، اين كارو انجام مي دادم ، لذت همراه با آرامش ، موقت بود ولي آرامش خوبي بود ، وقتي سنم كم كم به سن بلوغ كه نزديك شد كم كم تغييرات رو تو بدنم احساس مي كردم تغييرات روحي و جسمي ( حساسيت به جنس مخالف ) ... روز به روز وضعيتم بد تر مي شد و غير قابل كنترل تر به طوري كه بعضي از روز ها من 3-4 بار خودمو ارضا مي كردم كه اين كار همراه بود با درد بيضه و كليه ولي نمي تونستم جلوي خودمو بگيرم ، ديگه برام غير قابل تحمل بود نمي خواستم اين كارو انجام بدم ولي نمي شد ، مي خواستم از دست اين لذت خلاص شم نمي خوام اين لذت ، چند مي خواستم خودمو ناقص كنم ، چند بار وقتي خيلي از اين كار ناراحت و عصبي بودم خيلي محكم به بيضه ها م ضربه مي زدم تا درد بكشم ديگه اين كارو نكنم ، با اين كار حدود 20 دقيقه فقط رو زمين دراز مي كشيدم از درد !!!
    چند بار اين كارو كردم ، كه متوجه يك احساسي توي خودم شدم ، (از اين كار لذت مي بردم ) نمي دونستم چرا ! ولي وقتي تحقيق كردم ديدم به اين كار مي گن : خود آزاري جنسي !!!
    اوايل كه اين كارو شروع كردن دانشجو بودم 19 ، حالا درسم تموم شد 22 سالمه ، الان حدود چند ماه كه من به دلايل خاصي تصميم گرفتم اين كارو ترك كنم ، ولي ... دارم ديوانه ميشم ! آتيش شهوتم چندين برابر شده ، خيلي حساس شدم ، بطوري كه به بعضي از چيزهايي حساسيت نشون مي دم كه قبلا برام عادي بود اين حساسيت كم كم داره باعث آبرو ريزي خودم ميشه ، من عادت دارم لباس زيرمو گشاد بپوشم ، خيلي از اوقات ميشه كه آلتم بزرگ (بلند) ميشه و تمام شلوارم از اون مايه لزج كه از عالت مردا خارج مي شه خيس ميشه به اندازه اي كه كاملا ديده ميشه از خجالت نمي دونم چي كار كنم ، فقط تو دلم مي گم : خدا يا اينجا نه ! اينجا جاش نيست ، مي دونم از اين جور بيماران ممكنه زياد باشه ! ولي باور كنين من بيشتر از حد مجاز شهوتي هستم ، خسته شدم از اين احساس لعنتي !!! نمي خوام ، زندگيمو ازم گرفته ، تا حالا چند با توي آلتم سوزن فرو كردم تا حالا چند بار خواستم با چاقو قطعش كنم ، باور كنين خسته شدم ! مي خوام شهوتم كم شه ! اين احساس لعنتي منو اسير خودش كرده ، خواهش مي كنم كمكم كنين ،
    اول فكر مي كردم اگر چند وقت از اين مسائل دور باشم كم كم يادم ميره برام عادي ميشه ، ولي تا حالا نشده بيشتر از 20 روز تحمل كنم ، روز هاي آخر ، ديگه غير قابل تحمل ميشه ، عطش خاصي دارم !!!
    تا اونجايي كه من تحقيق كردم دارو هايي هست براي كم كردن شهوت (لذت جنسي) ولي مي خواستم اول با شما مشورت كنم ، خواهش مي كنم منو از اين شهوت افراطي نجاتم بدين ، مي ترسم زندگي آيندمو خراب كنه ![align=justify:535221c66c][/align:535221c66c]

masoud200 آفلاین است تازه وارد

پیشفرض

سلام
    به نظر من شما اگر واقعا می خواهید از این کار فارغ شوید ابتدا باید از روحی خود را ترمیم کنید چون مشخص است مسر در انجام ترک این کار نیستید.
    شما که 10-11 سال است این کار را انجام می دهید چطور فقط 20 روز برای ترک آن به خود فرصت داده اید با ید کمی حوصله به خرج داد چون هر چه قدر مدت زمان مشکل شما بیشتر باشد مدت درمان آن نیز زیاد است.
    البته به نظر من شما شهوت زیاد ندارید بلکه از آنجایی که تمام فکر و کارتان به این کار مشغول بوده مغز این حس را بیشتر از آنی که هست قبول کرده پس سعی کنید با ورزش و درس و کار مغز خود را از این مسئله دور کنید البته باید خود بخواهید.
    آنچه که شما تخلیه منی در طول روز بیان کردید از عوارض خود ارضایی است مثل عوارض دیگر که بدترین آن گرایش به جنس خود و دوری از جنس مخالف است.
    راه حل تخلیه شهوت شما قطع آلت نیست بلکه ارضا شدن جنسی از طریق جنس مخالف است پس در سن 22 سالگی با این مشکل تنها راه ازدواج است نه مصرف دارو برای کاهش میل جنسی .چون پس از ازدواج به زیبایی این حس پی خواهید برد.
    پس ابتدا باید فکر خود را آزاد از این مسئله بکنید . از کنج نشینی بپرهیزید تا دوباره مثل 12 سال قبل به خوارضایی مشغول نشوید.!؟
    سعی کنید از دیدن تصاویر تحریک آمیز خود داری کنید و به مسائل جنسی فکر نکنید.
    حتما خبر بهبودی خود را به ما نیز بدهید. خوشحال خواهیم شد.

دکتر نادر آفلاین است مدیر کل انجمن ها
    موقعیت
    آمریکا

پیشفرض

وجود میل جنسی بالا در مردان لزوما به معنی مشکل دار بودن اونها نیست... در اغلب موارد میل جنسی بالا حالت عادی داره و ودلالت بر بیماری بخصوصی نمیکنه و ژنتیکی هست... مگر در شرایط خاصی که شواهد بخصوصی از بیماریهای خاصی وجود داشته باشه... که من موردی در شما ندیدم...

اگر از وجود میل جنسی بالا ناراحت هستید..یک راه اون این هست که حواستون رو از مسائل جنسی و سکسی به مسائل دیگر زندگی معطوف کنید که ما قبلا صحبت هائی رو در این زمینه داشتیم..

اما اگر موفق به کم کردن, نشده اید راه اون ازدواج نیست... شواهد زیادی وجود داره مبنی بر اینکه ازدواج هائی که صرفا برای رفع نیاز جنسی انجام شده از دوام زیادی برخوردار نبوده اند...
    Aramedel likes this.
    عضو تحریریه علمی ایران سلامت

nboy Guest

پیشفرض

مشكل من فقط خود ارضائي نيست ، نمي دونم متوجه شدين يا نه ! اسرار براي ترك اين كار باعث شده من با حرس بيشتر از قبل به اين كار علاقه مند بشم ، بطوري كه از آزار رسوندن به خودم لذت مي برم ، از اينكه از ناحيه آلت درد بكشم لذت مي برم . شما گفتين تمام اين چيزا عادي هستن ! يعني خود آزاري هم عاديه ؟:cry:

mehdi_m43 آفلاین است تازه وارد

پیشفرض

باسلام شما گفته ايد كه
    هميشه نماز و روزه ام رو كامل انجام مي دم )
    جاي تعجب است كه چگونه وقت ميكنيد اينهمه خود ارضايي كنيد و نمازهاي يوميه و روزه تان را بدون اشكال شرعي انجام دهيد ؟ مگر شما روزي چند بار غسل ميكنيد ؟. دوست عزيز بنظر ميرسد شما بدليل افراط و تفريط در خود ارضايي ( احتمالا با شيوه هاي متنوع و گاها منحصر به فرد ) دچار نوعي از حالتهاي مازوخيستي شده ايد كه نتيجه ان احساس لذت بردن از خودآزاري است بنابراين برادر محترم و گرامي ضروري است هر چه سريعتر ابتا با توكل به خداوند متعال در اين ماه شريف و مبارك و بكاربردن اراده تان و دور كردن ذهنتان از تفكر انحصاري به مسايل جنسي خودتان را از اين حالت برهانيد . بخودتان بقبولانيد كه اراده انسانها خيلي بالاتر از اينهاست .خودتان را به امورات ديگري هم مشغوتل كنيد .ورزش هاي گروهي مثل فوتبال و دو صبح گاهي و خواندن كتاب ميتواند شما را كمك كند .
    گرچه بنا به قول و گفته معروف < الانسان حريص مما منع > آدمي نسبت به آنچه كه از آن نهي ميشود حريص تر ميگردد ولي شما سعي كنيد از كانال نهي صرف نباشد بلكه با لحاظ نمودن تبعات و عواقب ناخوشايند ناشي از ادامه اينكار در ذهن خود و آزمودن تصميم و اراده تان با تكيه بر عزم خود و كمك خداوند مطمينم كه شما موفق خواهي شد كه بر اين عمل خود فايق آيي. خداوند ميفرمايد ادعوني استجب لكم يعني بخوانيد مرا تا اجابت كنم شما را . البته شرط اوليه آن خواست و عزم و اراده شماست و يقينا بايستي شما مقدمات انجام يك ازدواج مناسب را انجام دهيد كه شما را در اين امر كمك خواهد كرد البته بناي ازدواج خود را خلاصي از اين بار جنسي قرار ندهيد بلكه جهت تغيير مسير و روند زندگيتان و يافتن شريك جنسي و زناشويي مناسب. ما را از نتيجه كارتان آگاه سازيد.

suoheil آفلاین است تازه وارد

پیشفرض

من هم به عنوان يك دوست پيشنهادي دارم براتون اونم اينه كه اولا به جاي بيست روز چهل روز تمرين كنيد تا از اين كار دور باشيد و ضمنا نسبت به بهداشت رواني خودتون يه خورده حساستر از قبل باشيد ايشالا كه ميتوني و از پسش بر مي ياي

tadayoni آفلاین است عضو دائمی

پیشفرض

به نظر من تنها راه براي ترك اين كار فقط يك چيز هستش:
    فكر نكردن به خودارضايى.
    بهتون قول ميدم كه اگر فكر نكنيد به اين كار هيچ وقت دست به اين كار نميزنيد.

ar_sabbagh_moghaddam آفلاین است تازه وارد

پیشفرض سلام

امیدوارم خوب باشید
    دقت کردین وقتیکه تنها هستین اینکارو انجام میدین و هیچ وقت در حضور کسی این کارو (استمناء) انجام نمیدین.
    پس باید واقعاً به این باور برسین که خدا از رگ گردن به انسان نزدیکتره و همیشه و هرجائی با ماستو شاهد و ناظر آدمِ.
    اگه به این باور برسین که همیشه خداوند باهاتونه, حتی وقتیکه تنهائید به اینکه این عمل(استمناء) رو انجام بدین نمی اُفتین.
    من چندتا راهکار دیگه هم بهتون میگم امیدوارم به دردتون بخوره و همچنین ازتون میخوام که مشکلتون رو با دفتر مرجع تقلید حاج آقا مکارم شیرازی در میون بذارین. میتونه کمک خوبی واستون باشه.
    گام نخست: ایمان و امیدواری
    گام دوم: اراده و تصمیم قاطع و جدی و آهنین
    1- اجتناب از هرگونه تحریک مصنوعی
    2- تهیه ی برنامه ی فشرده و تمام وقت (واسه اینکه وقتی واسه فکر دیگه ای نداشته باشید)
    3- توجه مخصوص به ورزش
    4- باید عادتی جایگزین عادتی گردد
    5- پرهیز مطلق از تنهائی
    6- تلقین و تقویت اراده
    7- پرهیز کامل
    8- استمداد از نیروی ایمان و عقاید مذهبی
    9- تقویت عمومی و رژیم غذائی

baran64 آفلاین است تازه وارد

پیشفرض

دوستان سلام، من و شما همدردیم پس نگران نباش، بیشتر باید فکر رو کنترل کرد یعنی زیاد طولش نداد، بعد من شب ها تو اتاقم تنها میشم این فکرا بسرم میزنه و تصمیم دارم دیگه با برادرم توی یه اتاق باشم دیگه خجالت بکشم و انجام ندم. البته بخدا توکل کن و سعی کن ثابت کنی قوی هستی و بلکل فراموش کن. پاداش کارای بزرگ از خود کار بزرگتره، توبه کردی جایزه میگیری از خدا. بعد اگه نتونستی ازدواج کن بگو خدا من برای فرار از گناه که تو فرمان دادی میخوام ازدواج کنم تو کمکم کن و یک شخص با ایمان رو انتخاب کن که میپسندیش و به خانوادت بگو باقی رو بسپر به خودش، خدا خلف وعده نمیکنه مطمئن باش. من ایمان دارم و خودم باهاش رو راستم هر چند که خیلی چیزا میخوام بهش برسم با خوشحالش کنم وسعیمو میکنم و توکل

helenjoon آفلاین است تازه وارد

پیشفرض

درود-این قبیل موارد میتونه ریشه در افسردگی و اضطراب داشته باشه-روزه و نماز کمی بی معنیه -میشه با روانکاوی بهش بایان داد -مطالعه لینک زیر خالی از لطف نیست
    http://www.sciforums.com/Decreasing-...o-t-68407.html

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

علاقه مندي ها (Bookmarks)

علاقه مندي ها (Bookmarks)

قوانین ارسال

• نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
  • نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
  • نمی توانید فایل پیوست ضمیمه کنید
  • نمی توانید نوشته خود را ویرایش کنید
  •  
بیمارستان تخصصی بیکن مالزی