جستجو در سایت توسط گوگل

نمایش نتایج 1 تا 5 از 5 مجموع

موضوع: تحریک جنسی ناخواسته مردان

kiani2005 آفلاین است تازه وارد

پیشفرض تحریک جنسی ناخواسته مردان

با سلام
    آيا دارويي براي اينكه آلتم كمتر نعوظ پيدا كند خواهش ميكنم مرا راهنمايي كنيد

دکتر نادر آفلاین است مدیر کل انجمن ها
    موقعیت
    آمریکا

پیشفرض

در بعضی جوانها.. بطور ناخود آگاه میل جنسی بیشتری از بقیه دوستانشون وجود داره.. که باعث میشه در مواقع مختلف.. با کوچکترین تحریکی که ممکنه از نظر بقیه مردان اصلا تحریک کننده نباشه.. تحریک بشن و هورمونهای مردانه بیشتری آزاد بشه
    و دچار نعوظ های گاه بیجا هم بشوند.چون این یک مسئله طبیعی هست.. طبیعتا درمان چندانی هم براش وجود نداره.. با اینحال نگاه کردن به این تاپیک تا حدودی کمک کننده است
    عضو تحریریه علمی ایران سلامت

موقعیت
    آمریکا

پیشفرض

بعضی از سوالات رایج

يكي از مشكلات متعددي كه وجود داره نعوظ نا خواسته است. به اين صورت كه بعضي از افراد نا خواسته و در مواقع يكه نبايد اين جوري بشن. حالت نعوظ بهشون دست ميده. مثلا خود من در مورد ...خيلي زودتر از اين كه تصورش رو بكنيد حالت نعوظ بهم دست ميده...

من پسری 18 ساله هستم .مشکل من اینه که خیلی خیلی زود تحریک میشم ، با کوچکترین فکری یا ... آلتم بزرگ میشه... و مشکلات زیادی برام درست کرده

موقعیت
    آمریکا

پیشفرض

پسری هستم ۱۹ ساله که مشکل بزرگی دارم. نمی‎دانم چطور بگويم اما وقتی با خانمی تنها می‎شوم بدون اختيار حالت شقی آلت را پيدا می‎کنم. دوستانم می‎گويند در اين حالت بايد به بالا و پايين بپری که وضعيتت به حالت طبيعی برگردد. آيا اين تنها راه است؟

دوست عزيز حالت شقی يا نعوظ حالتی بی اختيار و کنترل نشدنی نيست. اولين کاری که بايد بکنی اين است که اگر با خانمی تنها شدی به مسائل جنسی فکر نکنی و برای اينکار بهترين کمک را کنترل نگاه به انسان می‎کند.

چون هرگاه که شما به عنوان مثال به يقه‎ باز طرف مقابل خود نگاه کنی بی اختيار در پی آن به خيال‎پردازی مشغول می‎شوی که البته امری است کاملاً طبيعی ولی همه می‎دانيم که برای خانمی که مقابل شماست اين مسئله خيلی خوشايند نخواهد بود و ممکن است دوستان خوبی را بخاطر همين مسئله‎ کوچک که با کمی تمرين قابل اصلاح است از دست بدهی.

در مورد روشی هم که دوستانتان پيشنهاد کرده‎اند بايد بگويم که هنگامی شقی آلت رخ می‎دهد که آلت تناسلی پر از خون شود، وقتی شما در آن حال به بالا پايين بپری در واقع به زور می‎خواهی جريان خون را به حالت اول برگردانی و اين مسئله ممکن است عواقبی چون عقيمی را برايت به دنبال داشته باشد پس مراقبه فکری بهترين کار است.

کشيدن نفس عميق هم کمک زيادی در کنترل سرکشی احساس جنسی می‎کند. در ضمن در اين شرايط بهتر است لباس زير و شلوار خود را طوری انتخاب کنی که تنگ نباشد چون لباس‎های تنگ هم عامل تحريک هستند.

موقعیت
    آمریکا

پیشفرض

من پسری هفده ساله هستم که در تبريز زندگی ميکنم. هربار سوار تاکسی ميشوم بدون اختيار دوست دارم به خانمهايی که پيش من نشسته اند نگاه کنم و آنها را لمس کنم. آيا من بيماری دارم؟

اين حالتی که توصيف می کنی می تواند بخاطر دلايل مختلفی باشد از جمله شرايط تربيتی و اجتماعی و غيره. مثلا اينکه که برای خودت هنوز جايگاه اجتماعی در نظر نگرفتی و حد خودت را نميدانی.

بطور ساده بگويم که کاری که می کنی يک نوع تعرض به حقوق افراد است. يعنی بدون خواست آنها از آنها لذتی را می بری که آنها موافق آن نيستند. اگر به اين ديد به آن نگاه کنی ميبينی که اين کاری که می کنی بيشتر يک نوع رفتار ضد اجتماعی است تا انحراف جنسی.

اين را هم بگويم که بد نيست با خودت خلوت کنی و فکر کنی که چه اثری می توانی روی نه تنها روحيه آن فرد و بلکه روی زندگيش بگذاری. به عنوان مثال ممکن است آن خانم آنچنان از اين حرکت مشمئز شود که ديگر هرگز از وسايل نقليه عمومی استفاده نکند و يا احساس تحقيری که به او دست داده برای مدت ها با او بماند و روی روابطش با افراد ديگر تاثير بگذارد.

چون اين فرد حس می کند که آنقدر قدرت نداشته که از حريم خودش دفاع کند و آسيب سنگينی به اعتماد به نفسش وارد ميآيد. اينکه برای برنامه درگوشی ها نامه نوشتی نشان می دهد که در اين مورد فکر کرده و اميدوارم که آماده تغيير باشی.

تغير به سمتی که برای افراد و فضای خصوصی آنها احترام قائل باشی و صرفا بخاطر اينکه دلت می خواهد کاری را انجام بدهی به اين کار دست نزنی و به اثراتی که می تواند بر روی فرد مقابل بگذارد فکر کنی. در نهايت به اين مسئله فکر کن که اگر شخصی به خانمی از نزديکان خودت تعرض می کرد چه احساسی داشتی.

اگر با همه اين تفاصيل واقعا نميتوانی خودت را کنترل کنی مشاوره با يک روانکاو می تواند مفيد باشد.

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

علاقه مندي ها (Bookmarks)

علاقه مندي ها (Bookmarks)

قوانین ارسال

• نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
  • نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
  • نمی توانید فایل پیوست ضمیمه کنید
  • نمی توانید نوشته خود را ویرایش کنید
  •  
بیمارستان تخصصی بیکن مالزی