جستجو در سایت توسط گوگل

نمایش نتایج 1 تا 4 از 4 مجموع

موضوع: با شریک جنسی سرد مزاج چه کنیم؟

شادمهر.ش آفلاین است تازه وارد

پیشفرض با شریک جنسی سرد مزاج چه کنیم؟

با سلام و خسته نباشيد خدمت كارشناسان محترم و زحمتكش سايت
    سوالي كه من از شما و همچنين تمام اعضايي كه در اين زمينه مطلع اند دارم در مورد قدرت جنسي زن مرد است:
    همان طور كه مي دانيد برانگيختگي جنسي در مردان سريع تر از زنان مي باشد و به اصطلاحي مي توان گفت شهوت در مردان خودجوش و در زنان نيرويي خفته است و براي برانگيختگي آن نياز به تحريك دارد. اما سوالي كه من از شما دارم اين است كه ميزان نيرو براي انجام سكس در كدام جنس بالاتر است. در حقيقت اين را مي خواهم بپرسم كه آيا قدرت جنسي يك زن برآورده كننده نياز جنسي يك مرد هست؟ بطوري كه بتواند سرويس كامل و هميشگي به شوهرش بدهد بدون اين كه خود دچار لطمه و فشار شود؟
    من در يكي از كتاب هاي تفصير قرآن خوانده ام كه چون شهوت يك زن پاسخگوي نياز يك مرد نيست بنابراين در قرآن آمده است كه مردان براي رفع نياز خود و همچنين براي اين كه به زنانشان از لحاظ جنسي فشار و لطمه اي وارد نيايد مي توانند براي خود چهار زن اختيار كنند ميخواستم بدانم آيا صحت گفته اين مفصران(يعني ميزان نياز جنسي يك به چهار در زن و مرد) از لحاظ علمي نيز تاييد مي شود؟
    سوال دومم اين است كه آيا در زنان هم مانند مردان هورموني كه باعث ميل جنسي مي شود هورمون تستوسترون است و آيا هورمون هاي استروژن وپروژسترون نقشي در اين زمينه ايفا مي كنند؟

بابك1361 آفلاین است عضو فعال
    موقعیت
    تهران

پیشفرض

دادن اختيار به مرد براي گرفتن چهار زن معلول شرايط جغرافيايي و تاريخي محل نزول دين است و ارتباطي با آنچه كه تو از قول مفسران نقل كرده اي ندارد.قرآن هم نگفته ((براي اينكه به زنان فشار جنسي وارد نشود.......).لطفا يك بار آيه مربوطه را مطالعه كن و هرچيز هر جا خواندي را به قرآن نسبت نده.براي آگاهي از مسايل علمي بايد به كتابهاي علمي رجوع كرد نه منابع ديگر.يك مرد اگر بتواند از پس رابطه درست با يك زن هم بر بيايد شاهكار كرده.اما زن به استثناي مواردي كه به دلايل خاص فيزيكي يا روانشناسي تمايل زيادي به برقراري رابطه نداشته باشد در حالت عادي هيچ مشكلي براي ارتباط با يك مرد ندارد .

فروزنده آفلاین است عضو فعال

پیشفرض

به نظر من همونطور كه تعدادي از زنان سرد مزاج هستند (كه البته دلايل مختلفي وجود دارد) به همون ميزانم مرداپي هستند كه مشكل دارند شكل ابراز اين برانگيختگي در زن و مرد متفاوته همونطور كه رفتارهاي ما با هم متفاوته و اين هيچ ارتباطي به اين قضيه نداره كه مردا نيروي جنسيشون بيشتر از زنهاست يا بر عكس مشكل زماني ايجاد ميشه كه يك مرد معمولي با زني ارتباط برقرار ميكنه كه يا بلد نيست برانگيختش كنه يا سعي نميكنه كه اين كار رو انجام بده حالا در اين ميان درصد محدودي هم هستند كه كلا ميل جنسي در زن وجود نداره و مشكل رواني و روحي هم در بين نيست ولي نميشه به كل زوجها تاميمش داد و اون ايه يا تفسيري كه شما آقاي شادمهر مطرحش كردي (جدا از اينكه اينجا راجع به اين جور مساپل مذهبي بحث نميشه ) باز هم ارتباطي به اين درصد معدود نداره .

دکتر نادر آفلاین است مدیر کل انجمن ها
    موقعیت
    آمریکا

پیشفرض Re: ميزان نيروي جنسي زن و مرد

نقل قول ارسالی توسط شادمهر.ش
    با سلام و خسته نباشيد خدمت كارشناسان محترم و زحمتكش سايت
    سوالي كه من از شما و همچنين تمام اعضايي كه در اين زمينه مطلع اند دارم در مورد قدرت جنسي زن مرد است:
    همان طور كه مي دانيد برانگيختگي جنسي در مردان سريع تر از زنان مي باشد و به اصطلاحي مي توان گفت شهوت در مردان خودجوش و در زنان نيرويي خفته است و براي برانگيختگي آن نياز به تحريك دارد. اما سوالي كه من از شما دارم اين است كه ميزان نيرو براي انجام سكس در كدام جنس بالاتر است. در حقيقت اين را مي خواهم بپرسم كه آيا قدرت جنسي يك زن برآورده كننده نياز جنسي يك مرد هست؟ بطوري كه بتواند سرويس كامل و هميشگي به شوهرش بدهد بدون اين كه خود دچار لطمه و فشار شود؟
    من در يكي از كتاب هاي تفصير قرآن خوانده ام كه چون شهوت يك زن پاسخگوي نياز يك مرد نيست بنابراين در قرآن آمده است كه مردان براي رفع نياز خود و همچنين براي اين كه به زنانشان از لحاظ جنسي فشار و لطمه اي وارد نيايد مي توانند براي خود چهار زن اختيار كنند ميخواستم بدانم آيا صحت گفته اين مفصران(يعني ميزان نياز جنسي يك به چهار در زن و مرد) از لحاظ علمي نيز تاييد مي شود؟
    سوال دومم اين است كه آيا در زنان هم مانند مردان هورموني كه باعث ميل جنسي مي شود هورمون تستوسترون است و آيا هورمون هاي استروژن وپروژسترون نقشي در اين زمينه ايفا مي كنند؟
    سوال شما کمی مبهمه...

برای اینکه منظورتون از نیروی جنسی مشخص نیست... شاید منظورتون میل جنسی هست...همان طور که گفته شد طبیعت بدن هر خانمی متفاوت است... یک خانمی ممکنه بدن زیبا و جذابی داشته باشه و همین طور شریک جنسی ایده آلی داشته باشه اما میل جنسی زیادی نداشته باشه حتی سرد مزاج باشه... کما اینکه 30% ذاتا این طور هستند... و بر عکس زنی ممکنه ظاهرا زیبا نداشته باشه و اندام تحریک کننده هم نداشته باشه اما ممکنه میل بالائی داشته باشه و به خوبی هم با شریک جنسی اش همیاری کنه... ممکنه میل عادی داشته باشه و در در صد کمی ممکنه میل بالائی داشته باشه...

در عین حال برای مرد هم ممکنه چنین داستانی باشه... منتها با در صد های متفاوت و اغلب قابل توجه... بطوری که سرد مزاجی کمتر دیده میشه و درصد میل بالا ها بیشتر هست...

اما اینکه دو نفر پیدا بشن که میل جنسی یکسانی داشته باشن و از این نظر هم به نوعی تعادل وجود داشته باشه بستگی به شرایط و یا شاید شانس داشته باشه...منظور اینکه اگر احیانا مردی پیدا شد که میل بالائی داشت ( که ظاهرا همه این طور هستند!) اما اون خانم به نوعی مطابق میل آقا رفتار نکرد...وسردی نشان داد...نگفتند که اون آقا بره چند تا زن اختیار کنه... بلکه شاید با یکی ارضاء بشه... این حرف ها رو کسانی میزنن و از قدیم الایام در جامعه خرافاتی ما پخش کردن... برای اینکه به نوعی رفتار ناپسند خودشون رو توجیه کنند...راه درست این هست که اگر از زندگی زناشوئی با اون خانم احساس رضایت نمی کنه از اون خانم جدا بشه و حق و حقوق قانونی اون خانم رو نقدا پرداخت کند...در اون صورت می تونه بره شریک دیگری اختیار کنه...آیا درسته که سرد مزاجی ذاتی یک خانم و میل بیش از حد و معمولا هوسرانی مردان باید باعث ورود زن دیگری در زندگی اون خانم بشه؟

البته این هم به نوبه خودش می تونه مشکلی باشه... برای اینکه ممکنه مردی با زنی مواجه بشه که اصلا از نظر جنسی با اون
    دریک سطح نیست و روحیه همکاری هم نداره... چون بسیاری از زنان علی رغم اینکه از معاشرتشون لذت نمی برن...اما فقط به خاطر شوهرشون نهایت همکاری رو انجام میدن...

به هر حال قبل از اینکه کار به دادگاه و مسائل قانونی بکشه...در مانگر مشکلات جنسی تلاش میکنه که علت رو پیدا کنه و اون آقا رو متقاعد کنه که به همسرش برای همکاری بیشتر کمک کنه...گاهی مشکلی چه از نظر طبی و یا روحی وجود داره که با کمی تلاش و کوشش رفع میشه...

دلائل دلزدگی خانمها از مقاربت (مقالات و گزارشات )
    دلائل دلزدگی خانمها از مقاربت (مقالات و گزارشات )

علل كاهش يا افزايش ميل جنسي در مردان و زنان
    علل كاهش يا افزايش ميل جنسي در مردان و زنان
    علل کاهش میل جنسی زنان
    علل کاهش میل جنسی زنان
    افزايش ميل جنسي در زنان - علل
    افزايش ميل جنسي در زنان - علل
    عضو تحریریه علمی ایران سلامت

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

علاقه مندي ها (Bookmarks)

علاقه مندي ها (Bookmarks)

قوانین ارسال

• نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
  • نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
  • نمی توانید فایل پیوست ضمیمه کنید
  • نمی توانید نوشته خود را ویرایش کنید
  •  
تبلیغات در ایران سلامت