جستجو در سایت توسط گوگل

نمایش نتایج 1 تا 4 از 4 مجموع
Like Tree1Likes
  • 1 Post By ghasem.d

موضوع: مدت زمان خونريزي بعد از پاره شدن پرده و شدت خونريزي

ghasem.d آفلاین است تازه وارد

پیشفرض مدت زمان خونريزي بعد از پاره شدن پرده و شدت خونريزي

با سلام و خسته نباشيد .. مي خواستم بدونم در صورت پاره شدن پرده در اثر ضربه اي كه وارد ميشه چه مقدار خونريزي ايجاد ميشه ؟ آيا آمدن خون خيلي كمي مي تونه نشونه اين باشه كه پرده پاره شده ؟

در ضمن پيرامون سوال قبليم مي خواستم بدونم آيا احتمال پاره شدن پرده در هنگام معاشقه بدون داخل شدن آلت وجود داره ؟ يعني آيا ممكنه كه در صورت فشار آلت تناسلي به جهاز جنسي زن پرده پاره بشه ؟ و آيا امكان داره كه پاره شدن پرده بدون هيچ دردي و با خونريزي خيلي كمي همراه باشه ؟چون من با نامزدم معاشقه داشتم و بعد از اينكه معاشقه تمام شد مقدار خيلي كمي خون از بدن من خارج شد كه البته من هيچ دردي نداشتم و فردا صبح هم عادت ماهيانه من شروع شد ... مي خواستم ببينم آيا امكان داره معاشقه شبانه اي كه با هم داشتيم و فشاري كه آلت تناسلي ايشون به جهاز جنسي من هنگام خوابيدن روي من وارد كردن باعث شده باشه كه پرده من پاره شده باشه ؟ البته بازم تاكيد مي كنم كه هيچ دردي در من ايجاد نشد و فقط مقدار خيلي خيلي كمي خون از من خارج شد كه اين مقدار اونقدر كم بود كه من اون رو به عادت ماهيانه ام نسبت دادم . اما مي خواستم مطمپن بشم . البته بعد از اون شب ما بارها و بارها با هم معاشقه داشتيم و ديگه اين حالت ايجاد نشده و حتي قبل از اون شب هم كه ما با هم معاشقه داشتيم اين حالت ايجاد نشده نبود اما همين مقدار كم خون هم باعث شده كه فكر منو حسابي مشغول كنه . مي خواستم اگه ميشه لطف كنيد و برام توضيح بديد كه آيا پرده من آسيبي ديده يا اين خون به خاطر چيز ديگه اي بوده .
    lidaile likes this.

دکتر نادر آفلاین است مدیر کل انجمن ها
    موقعیت
    آمریکا

پیشفرض

در اغلب موارد..با اسیب پرده بکارت چند قطره ای خون میاد اما همیشه هم این طور نیست... یعنی ممکنه پرده آسیب ببینه اما هیچ درد و خونریزی در کار نیست. از طرف دیگه , ممکنه چندین بار مقاربت و دخول انجام بگیره اما نه تنها خونی نمیاد بلکه
    لایه بکارت هم آسیبی ندیده... که بیشتر در لایه های ارتجاعی هست. آسیب پرده بکارت فقط با ضربه مستقیم آلت هست.برای پی بردن به آسیب پرده بکارت تنها راه معاینه هست.. به این ترتیب نمیشه اظهار نظر کرد. سوال آخر شما اصلا جنیه طبی نداره.
    فراموش نکنید این سایت صرفا به جنبه های طبی داستان سکس میپردازه و نه مسائل فانتزی اون
    خون پرده بکارت
    معمولا پس از پارگي پرده بکارت خونريزي کم و بيش شديدي ايجاد مي شود.لازم است اين خون را از خون قاعدگي تميز دهيم.خون قاعدگي داراي فيبرينوژن کمتر است، لذا ديرترلخته شده و سلول هاي واژينال در آن بسيار زياد است در حالي که خون حاصل از پرده بکارت سريعتر لخته شده و حاوي مقادير کمي سلول واژينال است

پرده بکارت فقط و فقط در اثر ضربه مستقيم به آن يا مقاربت پارگي پيدا مي کندو جز ضربه مستقيم هيچ مورد ديگري باعث پارگي آن نمي شود
    عضو تحریریه علمی ایران سلامت

ghasem.d آفلاین است تازه وارد

پیشفرض

متشكرم از توجه شما و از راهنمايي سودمندتون آقاي دكتر .. شما در جوابتون اشاره كرديد كه با آسيب رسيدن به پرده چند قطره خون مياد و در صورت پارگي پرده در اغلب موارد خون شديدي مياد ... مي خواستم بدونم مدت زمان خونريزي به طور متوسط پس از پارگي پرده چه مقداره ؟ و اينكه خون بسيار كمي كه از بدن من خارج شده ميتونه نشونه آسيب ديدگي جزپي باشه يا اينكه پرده به طور كامل پاره شده ؟ و در شب عروسي هنگام دخول من دوباره خونريزي خواهم داشت ؟

navazani آفلاین است عضو دائمی

پیشفرض

نه دوست عزيز چون فاصله كمي با شروع پريود داشتيد ترشح واژن با مقدار كمي از خون پريود تكريب شده و چنين تصوري رو براي شما به وجود آورده . البته اين نظر منه روش حساب نكن .

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

علاقه مندي ها (Bookmarks)

علاقه مندي ها (Bookmarks)

قوانین ارسال

• نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
  • نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
  • نمی توانید فایل پیوست ضمیمه کنید
  • نمی توانید نوشته خود را ویرایش کنید
  •  
بیمارستان تخصصی بیکن مالزی