جستجو در سایت توسط گوگل

نمایش نتایج 1 تا 7 از 7 مجموع

موضوع: لخته شدن خون قاعدگی

الميرا آفلاین است تازه وارد

پیشفرض لخته شدن خون قاعدگی

سلام
    من 31 سال دارم و ازدواج هم نکردم دقیقآ نمدونم چه سالی اما بنظرم 13 سالم بود که برای اولین بار پریود شدم .یه مدتی پریودم نامنظم بود که با مراجعه به پزشک منظم شد اما مشکلی که مدتهاست باهش روبرو هستم ( حدودآ 6 سال ) لخته شدن خون قاعدگی من هست.نه درد غیر معمولی در زمان پریودم دارم نه نامنظمی در مدتش.اما این لخته بودن نگرانم کرده.سپاسگزار میشم جوابمو بدین.

دکتر سید حمید سجاد آفلاین است مدیر کل سایت
    موقعیت
    تهران
    Blog Entries
    3

پیشفرض

با سلام
    قبلا صحبتهائی داشتیم به این ترتیب که...
    هر گونه دیدن لخته در زمان پریود عادی هست...لخته وقتی غیر عادی به حساب میاد که در زمان وسط دوره پریود شما باشه... در زمان یک قائدگی طولانی باشه یا در زمان حاملگی باشه

نیلی آفلاین است تازه وارد

پیشفرض

با سلام
    من هم 34 سالمه و 12 ساله که ازدواج کردم و در روز دوم و یا سوم پریودی خونریزی زیاد همراخ با لخته های زیاد دارم به طوری که بی حس میشم اما روز بعد بسار کم و عادی میشه نمیدونم علتش چیه؟معاینه هم شدم و تست اسمیر هم دادم و مشکلی نداشتم.اگه ممکنه راهنمائیم کنید.

دکتر سید حمید سجاد آفلاین است مدیر کل سایت
    موقعیت
    تهران
    Blog Entries
    3

پیشفرض

نقل قول ارسالی توسط نیلی
    با سلام
    من هم 34 سالمه و 12 ساله که ازدواج کردم و در روز دوم و یا سوم پریودی خونریزی زیاد همراخ با لخته های زیاد دارم به طوری که بی حس میشم اما روز بعد بسار کم و عادی میشه نمیدونم علتش چیه؟معاینه هم شدم و تست اسمیر هم دادم و مشکلی نداشتم.اگه ممکنه راهنمائیم کنید.
    غیر عادی نیست

mones_1363 آفلاین است تازه وارد

پیشفرض

من هم لخته های زیادی دارم که به صورت گوشتی مانند هستند...
    امروز هم پریود شدم و با کمال تعجب لخته ای دیدم به حالت گوشتی مانند که نصفش قرمز رو به سیاه و نصفش قرمز رو به سفید بود .... آیا این عادیه ؟

دکتر نادر آفلاین است مدیر کل انجمن ها
    موقعیت
    آمریکا

پیشفرض

نقل قول ارسالی توسط mones_1363 مشاهده موضوع
    من هم لخته های زیادی دارم که به صورت گوشتی مانند هستند...
    امروز هم پریود شدم و با کمال تعجب لخته ای دیدم به حالت گوشتی مانند که نصفش قرمز رو به سیاه و نصفش قرمز رو به سفید بود .... آیا این عادیه ؟
    وقتی در خواب هستید و در زمان قائدگی , خون ها انباشته و لخته شده و ووقتی خارج می شوند شبیه تکه های جگر یا صدف خوراکی شوند.وجود لخته ها عادی هست و دلیل بر این نیست که شما خونریزی غیر عادی دارید و یا اینکه باید حتما به بیمارستان مراجعه کنید.اگر لخته در زمانی خارج شود که قائدگی را پشت سر گذاشته باشید , اگر دوره پریود طولانی داشته باشید ,وسط سیکل باشید , و یا وقتی حامله باشید.

بنا براین در مورد شما مسئله عادی هست
    عضو تحریریه علمی ایران سلامت

موقعیت
    Tehran

پیشفرض

دفع لخته علامت زیاد بودن مقدار خونریزی می باشد که ممکن است موجب بروز کم خونی شود و حتما باید از قرص اهن استفاده نمایید . مصرف قرصهای مسکن در دوران پریود (مانند کپسول مفنامیک اسید) مقدار خونریزی پریود را به نصف کاهش میدهد و معمولا در این موارد توصیه میشود . اگر این علامت یافته جدیدی می باشد بهتر است با سونوگرافی و معاینه بررسی شود

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

علاقه مندي ها (Bookmarks)

علاقه مندي ها (Bookmarks)

قوانین ارسال

• نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
  • نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
  • نمی توانید فایل پیوست ضمیمه کنید
  • نمی توانید نوشته خود را ویرایش کنید
  •  
تبلیغات در ایران سلامت