جستجو در سایت توسط گوگل

نمایش نتایج 1 تا 6 از 6 مجموع

موضوع: فرق تامپون و نوار بهداشتي چيه؟

peyman.l آفلاین است تازه وارد

پیشفرض فرق تامپون و نوار بهداشتي چيه؟

فرق تامپون با نوار بهداشتي چيه؟ و چرا اغلب خانم هاي ايراني نوار بهداشتي استفاده مي كنند تا تامپون ؟ گيرل فرندم كه گفت وقتي استخر مي رم يا يه مهموني كه نوار بهداشتي مشخص ميكنه و باعث مي شه لباسم بد واسته از تامپو ن استفاده مي كنم و گفت شايد مي ترسن پردشون پاره شه مي خواستم بدونم واقعا دليلش اينه؟

reyhane.r آفلاین است عضو دائمی

پیشفرض

تا اونجايي كه من مي دونم تامپون درون واژن ميره تا جلوي خونريزي پريود رو بگيره و چون داخل است از روي لباس معلوم نمي شه اما نوار بهداشتي مثل پوشك بچه ها مي مونه كه ضخامت كمتري داره و در انواع مختلف وجود داره

bahareh14 آفلاین است تازه وارد

پیشفرض لطفا خانم های تالار پاسخ بدن.فرق تامپون و نوار بهداشتی چیه؟

من تا به حال از تامپون استفاده نکردم میخواستم ببینم آیا این تامپون را فقط در جاهای به خصوصی میفروشند یا در تمام داروخانه ها در دسترس هست؟

peyman.l آفلاین است تازه وارد

پیشفرض

بهاره ببخشید جوابت دیر شد از پارتنرم پرسیدم گفت من از دارو خونه ها می خرم
    دوستان عزیزی هم که اطلاع دارند جوابمو بدن

najme.k آفلاین است عضو دائمی
    موقعیت
    قلب یار

پیشفرض

خب سوال اولتون رو دوست عزيز پاسخ دادن.
    و اينكه خانمهاي ايراني از نواربهداشتي استفاده ميكنن بيشتر تا تامپون دليلش اينه كه بعضي ها به تامپون حساس و باهاش راحت نيستن و اينكه از دوران مجردي از نواربهداشتي استفاده كردن و مثل يك عادت شده چون همونطور كه اشاره كرديد به پرده ضربه وارد ميكنه

ghasem.d آفلاین است تازه وارد

پیشفرض

سلام دوست عزيز بايد خدمتتون عرض كنم كه چند سال پيش استفاده از تامپون در غرب شيوع زيادي پيدا كرده بود اما بعد از اينكه عوارض استفاده از آن مشخص شد كمتر مورد استفاده قرار گرفت و در حال حاضر مصرف تامپون در كشور داره بيشتر ميشه در حالي كه اين محصول آزمايشش رو در غرب پس داده و يكي از شايع ترين ضرراتش ايجاد عفونت در واژن و دستگاه تناسلي خانومهاست ... بهاره جان به شما توصيه مي كنم از اين محصول تا اونجايي كه ميتونيد استفاده نكنيد چون همونطور كه گفتم درصد ابتلا به بيماريهاي عفوني در استفاده از تامپون خيلي بالاست

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 3 users browsing this thread. (0 members and 3 guests)

علاقه مندي ها (Bookmarks)

علاقه مندي ها (Bookmarks)

قوانین ارسال

• نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
  • نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
  • نمی توانید فایل پیوست ضمیمه کنید
  • نمی توانید نوشته خود را ویرایش کنید
  •  
بیمارستان تخصصی بیکن مالزی