جستجو در سایت توسط گوگل

نمایش نتایج 1 تا 2 از 2 مجموع

موضوع: طولانی شدن پریود و لک بینی

nina87 آفلاین است تازه وارد

پیشفرض طولانی شدن پریود و لک بینی

دختری 24 ساله ام که پریودهایم تقریبا هر 40 روز یکبار است و در سال 1 یا دو بار فاصله بین دو پریودم به 50 روز هم می رسید.در سال گذشته ازدواج کردم و پریودهایم منظم تر شد تا شهریور امسال.5 شهریور که پریود شدم دیگه تا اوایل آبان پریود نشدم که با مراجعه به دکتر ،سونوگرافی و آزمایشات هورمونی (تیروئید و باروری)و آزمایش کم خونی دادم که نتایج همگی خوب بود و سپس با تجویز دکتر دو آمپول پروژسترون برای باز شدن پریود زدم که 8 روز بعد پریود شدم یعنی 14 آبان.دو روز اول پریودی لک قهوه ای بود و روز سوم کامل باز شد و در روزهای 6 و 7 دوباره تبدیل به لک قهوه ای شد و تا امروز که 27 آبان است لک ها قطع نشده.14 روز از شروع پریودی من می گذرد و لکه بینی قطع نشده و احساس می کنم بیشتر هم شده و خیلی نگرانم.
    در ضمن همیشه قبل از شروع پریود سینه هایم درد می گرفت و با شروع آن کم کم درد تمام می شد ولی این بار از اواسط پریود درد گرفته و هنوز هم ادامه دارد.
    نمی دانم قطع نشدن لک ها به دلیل آمپول های پروژسترونی که برای باز شدن پریود زدم چون تا به حال این آمپول را نزده بودم و همیشه هم روز 8، پریودم تمام می شد و سابقه لکه بینی نداشتم.
    165 قد دارم با 68 کیلو وزن که در حال حاضر به مدت 3 هفته است که رژیم دارم .
    لطفا راهنمایی کنید با تشکر

دکتر سید حمید سجاد آفلاین است مدیر کل سایت
    موقعیت
    تهران
    Blog Entries
    3

پیشفرض

با سلام

خونریزی های غیر عادی علل متعددی دارند... اما با توجه به شرح حالی که نوشتید بله محتملترین علت استفاده از داروهای هورمونی است. چون مدت اثر این دارو در بدن ناشناخته است ...قابل پیش بینی نیست که اثر دارو کی تمام می شود. بهتره یک سیکل دیگه هم صبر کنید اگر تداوم داشت جهت ارزیابی کلی سلامتی تون به پزشک زنان مراقبتون مراجعه کنید
    خونریزی های غیر طبیعی رحمی-AUB(مقالات)
    خونریزی های غیر طبیعی رحمی-aub(مقالات)
    خونریزی ولکه بینی در زمان غیر معمول(مقالات)
    http://forum.iransalamat.com/showthread.php?t=2253

ما روش پاسخگوئی سریع نداریم...

قوانین انجمن های ایران سلامت
    http://forum.iransalamat.com/showthread.php?t=259
    نحوه پاسخگوئی به سوالات تالار
    نحوه پاسخگوئی به سوالات تالار

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

علاقه مندي ها (Bookmarks)

علاقه مندي ها (Bookmarks)

قوانین ارسال

• نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
  • نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
  • نمی توانید فایل پیوست ضمیمه کنید
  • نمی توانید نوشته خود را ویرایش کنید
  •  
تبلیغات در ایران سلامت